Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų stiprinimas

Sena tema čia :

Sena tema

user posted image


Papildyta:
Tema sukuriau, bet ir klaida iveliau po pavadinimu blush2.gif

Taigi, rasiau, kad pradejau naudoti seruma

user posted image

kadangi dar neseniai ir tik pora kartu panaudojau tai blakstienos neuzaugo ir nelabai patankejo, bet jos tikrai stipresnes pasidare thumbup.gif Tokios sakyciau kietesnes, nes buvo kaip pukas seniau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 11 rugpjūčio 2011 - 18:46
Prisiruošiau pagaliau nusipirkti ricinos aliejų smile.gif
Atsakyti
Aš varnalėšų nusipirkau vakar. Nu žiūrėsim, padės nepadės. Nes nuo ricinos man blakstienos nė krust rolleyes.gif
Atsakyti
Bus idomus atsiliepimai ilgiau panaudojus varnalesu alieju smile.gif Ir dar man kilo klausimas, jis toks pats tirstas kaip ricinos aliejus?
Atsakyti
QUOTE(koko_sa @ 2011 08 12, 13:58)
Aš varnalėšų nusipirkau vakar. Nu žiūrėsim, padės nepadės. Nes nuo ricinos man blakstienos nė krust  rolleyes.gif


kur jo galima nusipirkti? g.gif vaistinėse galima rasti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fantastique @ 2011 08 12, 19:42)
kur jo galima nusipirkti?  g.gif vaistinėse galima rasti?  ax.gif


As pirkau, ten kur prekiauja rusiskais vaistais motereles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2011 08 12, 15:58)
Bus idomus atsiliepimai ilgiau panaudojus varnalesu alieju smile.gif Ir dar man kilo klausimas, jis toks pats tirstas kaip ricinos aliejus?

nu kad ne. g.gif Ricina tirštesnė pasirodė.

QUOTE(Fantastique @ 2011 08 12, 18:42)
kur jo galima nusipirkti?  g.gif vaistinėse galima rasti?  ax.gif

Nežinau, bandykit vaistinėj paieškot, mažu bus.
Aš irgi rusiškos kosmetikos pardei pirkau. mirksiukas.gif
Atsakyti
Neblogi rezultatai naudojant Careprost 4u.gif
mano klientuke vyresnio amziaus ,buvo visai beveik be blakstienu doh.gif ale dabar po 3mėn naudojimo priaugo daugiau ir ilgesnes tapo thumbup.gif:
Atsakyti
sveikos,
o kaip tas careprost naudojamas? aš kaip suprantu ten lašiukai blush2.gif kaip tik bandau išsirinkt ką ant savo vargšiukų užtept rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Wriedna @ 2011 08 14, 21:29)
sveikos,
o kaip tas careprost naudojamas? aš kaip suprantu ten lašiukai  blush2.gif  kaip tik bandau išsirinkt ką ant savo vargšiukų užtept  rolleyes.gif


akiu pravedimo teptuku tepti ant virsutinio voko prie blakstienu sakneliu pries miega viena brukstelejima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pentarda @ 2011 08 14, 21:01)
akiu pravedimo teptuku tepti ant virsutinio voko prie blakstienu sakneliu pries miega viena brukstelejima mirksiukas.gif


ačiū už atsakymą 4u.gif gal dar tada galėtumėt pakomentuoti: pagal veikliąją medžiagą tai preparatas identiškas Lumigan, kuris pardavinėjamas ir pas mus vaistinėse kaip vaistas nuo kokios tai akių ligos. ir kaip jo šalutinis poveikis nurodomas blakstienų augimas. ar jis nekenkia akims nors ir tepamas ant odos, nes kažkaip akys - tai toks organas su kuriuo nesinori rizikuoti g.gif gal Jums teko girdėti?
Atsakyti
QUOTE(Wriedna @ 2011 08 14, 22:15)
ačiū už atsakymą  4u.gif  gal dar tada galėtumėt pakomentuoti: pagal veikliąją medžiagą tai preparatas identiškas Lumigan, kuris pardavinėjamas ir pas mus vaistinėse kaip vaistas nuo kokios tai akių ligos. ir kaip jo šalutinis poveikis nurodomas blakstienų augimas. ar jis nekenkia akims nors ir tepamas ant odos, nes kažkaip akys - tai toks organas su kuriuo nesinori rizikuoti  g.gif gal Jums teko girdėti?



Idedu info 4u.gif
1
2
3
4

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 14 rugpjūčio 2011 - 21:11