Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

Sveikos, mamytes smile.gif

Gal galetumete parekomenduoti gera odontologe Kaune ir gal zinote, ar visais atvejais, kai yra dantu susigrudimas, reikia traukti dantis? Kazkaip gaila 4 sveiku dantu butu...
Papildyta:
Papildau zinute smile.gif Gal galetumete parekomenduoti gera ortodonte Kaune ir gal zinote, ar visais atvejais, kai yra dantu susigrudimas, reikia traukti dantis? Kazkaip gaila 4 sveiku dantu butu... Kol kas buvau tik pas ortodonte Kubiliute, ji rekomendavo šalinti ketvertukus. Bet visi jie sveiki dantys, tai kazkaip gaila... Tad gal kam buvo dantu sangruda priekyje ir gydytoja pasiule kita sprendima? Iš anksto dėkoju.
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2013 01 11, 08:19)
Dažniausiai  ax.gif , man ir kelioms pažįstamoms būtent taip yra/buvo, aš per 9 mėnesius nėkart nesu gavus metalinės vielos ant keraminių breketų, o kažkaip manau kad man vielų jau nebekeis, įtariu dabar su elastikais darbas vyks  smile.gif

Tai jums labai pasiseke. As turejau isklausyti kruva moralu ir nepasitenkinimo bangu, kad drisau noreti baltos vielos, nors ir virsuje darbo tikrai nebuvo daug, pati gydytoja taip sake. Ir gavau per pykcius ja tik pora kartu.. Neva labai bloga vierla, niekas su ja nedirba, tik as blogiausia paciente jos uzsikepiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 11, 10:40)
Tai jums labai pasiseke. As turejau isklausyti kruva moralu ir nepasitenkinimo bangu, kad drisau noreti baltos vielos, nors ir virsuje darbo tikrai nebuvo daug, pati gydytoja taip sake. Ir gavau per pykcius ja tik pora kartu.. Neva labai bloga vierla, niekas su ja nedirba, tik as blogiausia paciente jos uzsikepiau cool.gif

Kaip jums dabar sekasi? Kaip gydymo eiga? Ar veide vis dar matot pokycius?
Atsakyti
QUOTE(Vaikomama @ 2013 01 11, 08:54)
Sveikos, mamytes smile.gif

Papildau zinute smile.gif Gal galetumete parekomenduoti gera ortodonte Kaune ir gal zinote, ar visais atvejais, kai yra dantu susigrudimas, reikia traukti dantis? Kazkaip gaila 4 sveiku dantu butu... Kol kas buvau tik pas ortodonte Kubiliute, ji rekomendavo šalinti ketvertukus. Bet visi jie sveiki dantys, tai kazkaip gaila... Tad gal kam buvo dantu sangruda priekyje ir gydytoja pasiule kita sprendima? Iš anksto dėkoju.


Jeigu jau salinti dantukus, tai stenkis laikytis nuomones, kad geriau prarasti penktukus, o ne ketvertukus. Kadangi jie praktiskai vienodi, tai odontologam nera didelio skirtumo (nebent kurie pagede). Sypsantis ketvertukai puikiai matosi, o toliau jau penktukas ar sestukas eina, ne taip svarbu. Bet va zmogui gali likti skirtumas, jei kaip nors nesklandziai tarpu sustumimas butu ar dar kas nors nenumatyta, tai geriau, kad giliau burnoj ir nesimato 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 11, 10:40)
Tai jums labai pasiseke. As turejau isklausyti kruva moralu ir nepasitenkinimo bangu, kad drisau noreti baltos vielos, nors ir virsuje darbo tikrai nebuvo daug, pati gydytoja taip sake. Ir gavau per pykcius ja tik pora kartu.. Neva labai bloga vierla, niekas su ja nedirba, tik as blogiausia paciente jos uzsikepiau cool.gif



Nu bet ir nesiseka tau su ja biggrin.gif Cia galetum satyrine knyga parasyti. smile.gif O man net nepasiule tokios vielos. g.gif jauciuos nuskriausta.
Atsakyti
Ot gyvenimas smile.gif kai kas traukia penktukus, protinius, o kai kas jau gimsta be ju biggrin.gif va butent del to penktuku nebuvimo ir esu cia, nes man is sono matosi tas tarpas ir kompleksavau, nors dauguma draugu net nebuvo pastebeje, kol nepasakiau
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 11, 10:40)
Tai jums labai pasiseke. As turejau isklausyti kruva moralu ir nepasitenkinimo bangu, kad drisau noreti baltos vielos, nors ir virsuje darbo tikrai nebuvo daug, pati gydytoja taip sake. Ir gavau per pykcius ja tik pora kartu.. Neva labai bloga vierla, niekas su ja nedirba, tik as blogiausia paciente jos uzsikepiau cool.gif


as tai is vis nematau cia probelemos, gi Jus mokate pinigus uz gydyma , tai Jus ir ''muzika uzsakot''. Grieztai isdestykit savo pageidavimus, jei jau graziuoju neina susitarti smile.gif

Nepatiktu man pas tokia daktaryte lankytis, kuri i kliento norus nereaguoja schmoll.gif
Atsakyti
Nesuprantu kam cia reik daryt didele beda del vielos. Isnesiojau paprasta ant keramikiniu- i nieka. Nenumiriau. Ma svarbiausia, ka rezultatai geri but.
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 11, 11:49)
Kaip jums dabar sekasi? Kaip gydymo eiga? Ar veide vis dar matot pokycius?

Dabar jau i gera viskas, kai panaudojau Pono Byno istorija. Tikriausiai zinote, kaip jis pats imasi tvarkytis reikalus, analizuoti savo nuotraukas ir pan. mirksiukas.gif Bet zinoma, tai man kainavo daug laiko ir savu pastangu, kad pati suprasciau kas vyksta, kaip turi buti, kaip neturi. Dirbau darba, uz kuri dar moku unsure.gif Liepiau daryti taip, taip ir taip ir rezultatai eme po truputi matytis. Tik belieka klausimas kokia ateitis, senatve, kiek tai laikysis, kai mano nuomone sitiek laiko buvo nukreivinta, nukabe ir t.t. Taigi dziugesio kaip ir nera..
Papildyta:
QUOTE(kristinooshke @ 2013 01 11, 12:06)
Nu bet ir nesiseka tau su ja biggrin.gif Cia galetum satyrine knyga parasyti.  smile.gif O man net nepasiule tokios vielos. g.gif jauciuos nuskriausta.

Prajuokinai. Tik man cia labiau i tragedija nesa, kartais i tragikomedija mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(noraeleo @ 2013 01 11, 13:08)
as tai is vis nematau cia probelemos, gi Jus mokate pinigus uz gydyma , tai Jus ir ''muzika uzsakot''. Grieztai isdestykit savo pageidavimus, jei jau graziuoju neina susitarti  smile.gif

Nepatiktu man pas tokia daktaryte lankytis, kuri i kliento norus nereaguoja  schmoll.gif

Tai butent, kiek as patyriau tokio kaip trankymosi i siena g.gif As moku, mano dantys, mano viskas, o manes niekas neklauso, o rezultato kaip nebuvo, taip nebuvo. Kai imi grieztai, gauni atgal visko, oi visko.. Kol galiausiai viskas turejo sprogti..
Papildyta:
QUOTE(Flegma @ 2013 01 11, 13:26)
Nesuprantu kam cia reik daryt didele beda del vielos. Isnesiojau paprasta ant keramikiniu- i nieka. Nenumiriau. Ma svarbiausia, ka rezultatai geri but.

Zmones skirtingi ir tai normalu. Bet klientas yra klientas, jis teisus, tai verslo principai. Jis gali buti neteisus tik tuo atveju, jei nesusimoka kas priklauso ir reikalaujasi absoliuciai nebutu ir negalimu dalyku.
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 11, 12:17)


sakykit, kur tvarkotes dantis? nes sarase neuzkliuvo jusu nikas su daktaro/ -es pavarde
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 11, 13:17)

Tai butent, kiek as patyriau tokio kaip trankymosi i siena g.gif As moku, mano dantys, mano viskas, o manes niekas neklauso, o rezultato kaip nebuvo, taip nebuvo. Kai imi grieztai, gauni atgal visko, oi visko.. Kol galiausiai viskas turejo sprogti..



Bet Jūs iki šiol neįdėjote savo nuotraukos, kur matosi vaizdas prieš ir šiai dienai. Kada tokios sulauksime ?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(bambuccia @ 2013 01 10, 14:04)
Labuks mergaites,

as jau pakaustytais soniukais lotuliukas.gif , viskas liuks, dar ramu, neskauda, tik siek tiek jau jauciu diskonforta zandams ir liezuviui, bet liuks, implantuko dar esuko, sake gal veliau ax.gif , vienu zodziuman grazu net lotuliukas.gif , ant priekio bus veliau 4u.gif

Sveikinimai 4u.gif ir baltas pavydas blush2.gif .

QUOTE(Congeniality @ 2013 01 11, 13:17)



Tai butent, kiek as patyriau tokio kaip trankymosi i siena g.gif As moku, mano dantys, mano viskas, o manes niekas neklauso, o rezultato kaip nebuvo, taip nebuvo. Kai imi grieztai, gauni atgal visko, oi visko.. Kol galiausiai viskas turejo sprogti..


Zmones skirtingi ir tai normalu. Bet klientas yra klientas, jis teisus, tai verslo principai. Jis gali buti neteisus tik tuo atveju, jei nesusimoka kas priklauso ir reikalaujasi absoliuciai nebutu ir negalimu dalyku.

Nesupykit uz mano posta bet man keistai nuskambejo ta dalis kur raset kad gydytoja jusu neklauso biggrin.gif .
Gerai kad cia tik ortodonte o ne kokia chirurge biggrin.gif .
Visdelto ar ji gera ar bloga spesialiste nezinau bet manau gydytojei turetu geriau zinoti ka daro ,kam ir kaip ax.gif .

Katir kaip bebutu jusu istorijos nezinau ir cia tik mano nuomone 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(Abejoklė @ 2013 01 10, 23:22)
Ant metalinių breketų - metalinė, o ant keraminių - balta  4u.gif


Pas mane metalinė viela ir ant keramikinių ax.gif
Atsakyti