Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai - 56 tema

QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 12, 09:35)
tad man pasiule pasikonsultuot del breketu, tada ir simetrija butu burnoj. del to dabar ir traukiam tarpus smile.gif

Kuo sklandesnio gydymo, *agnyte* thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 12, 12:37)
Todel visoms sioms 'zinovems' ir 'gudruolems' labai linkiu, kad atsidurtu kada panasioje situacijoje 4u.gif Tada gales man parasyti ir pakalbesime apie nuomones thumbup.gif

Congeniality, labai jau negražiai parašėt blush2.gif Aš tokių dalykų net priešui nelinkėčiau, o mes juk ne jokios priešės čia, o likimo draugės ax.gif Geriau susitaikykim visos, nesipykim 4u.gif Mano nuomone, merginos nelabai gali patikėti jūsų istorija, kadangi jūs nepasidalinate nei nuotraukomis, nei ortodontės pavarde... Labai jūsų prašau, kad žengtumėte pirmą žingsnį link susitaikymo, pasidalintumėte nuotraukomis ir savo istorija, tada mes galėsime jus suprasti ir pamatyti, kad klydom teisdamos ax.gif Jei ortodontė dirba aplaidžiai, privalome paviešinti jūsų patirtį ir apsaugoti naujas nares, kad neatsidurtų jūsų situacijoje 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif Noreciau ir as prisijungti i Jusu buri, tikiuosi naujokes priimat ax.gif si penktadieni einu detis breketuku smile.gif problemas pades spresti gyd. Almonaitiene, Žalgirio klinikos smile.gif
Galbut kazkam ir bus labai keista, ypac tiem kas nenesioja breketu ir mano, kad breketai tinka tik kreivokiems dantukams, taciau mano dantys lygus, tik vat turiu atviro sakandzio problema... pries 5 metus pasiule operacija, o kadangi tokiu dalyku bijau kaip velnias kryziaus - nesutikau schmoll.gif Neseniai isgirdau, kad atvira sakandi galima gydyti breketu pagalba, nuvaziavau pas gyd. Almonaitiene konsultacijai, ir va prasau, jungiuos nuo penktadienio ir as i Jusu buri smile.gif Labai bijau skausmo, pasiskaiciau, kelis psl, kad pirmom dienom, o kai kam ir savaitem laaaabai skauda, tai nezinau nezinau kaip cia reiks... na bet del tikslo, iskesiu smile.gif visom po 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renatačka @ 2013 01 12, 16:44)
Sveikos merginos smile.gif  Noreciau ir as prisijungti i Jusu buri

Sveika greit prisijungsianti į mūsų būrį 4u.gif Nebijok skausmo, jis nėra nepakenčiamas, be to ir diskomfortas trunka tik kelias dienas, paskui net nesijaučia, kad kažkas pasikeitę, na nebent higienos laikas pailgėjęs, tik tiek mirksiukas.gif O kaip ilgai jums prognozuoja breketų nešiojimą? 4u.gif Net neabejoju, kad greitai tas laikas prabėgs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 11, 10:40)
Tai jums labai pasiseke. As turejau isklausyti kruva moralu ir nepasitenkinimo bangu, kad drisau noreti baltos vielos, nors ir virsuje darbo tikrai nebuvo daug, pati gydytoja taip sake. Ir gavau per pykcius ja tik pora kartu.. Neva labai bloga vierla, niekas su ja nedirba, tik as blogiausia paciente jos uzsikepiau cool.gif


Man yra vieną kartą sakiusi, kad sekantį kartą gausiu metalinę vielą, nes reikiamo storumo ar tai tvirtumo baltos nebeturi, bet kai atėjau tam sekančiam kartui, vėl uždėjo baltą.

Matyt čia nuo ortodonto požiūrio priklauso - baltą ar metalinę deda smile.gif ir dar tai nėra labai populiarus dalykas ax.gif

Pamenu kai nuėjau traukti protinį dantį, tai dantistė labai stebėjosi, kad su balta viela esu, nes sakė dar nebuvo mačius paciento su tokia
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 11, 20:14)


Tai butent, nezinote istorijos, todel ir juokiates. Juokas sveika, juokites i sveikata smile.gif Tik as irgi juokiuosi is jusu komentavimo, nes jis ne i tema, nepykite mirksiukas.gif


Ne kiek juokuiosi kiek stebiuosi g.gif .
Nepykstu tikrai 4u.gif aplamai ne mano gi cia reikalas rolleyes.gif .
Sekmes 4u.gif

QUOTE(Congeniality @ 2013 01 12, 11:37)
Flegma, tai jau nera nuomone. Nuomone galima issakyti tuomet, kada zinai viska viska, visas smulkmenas. Tai as ir galiu issakyti ta nuomone, nes zinau kaip yra pas mane, o jos gali issakyti apie savo gydyma. O dabar tai yra issigalvojimas, nebutu dalyku man primetimas ir manes zeminimas. Todel visoms sioms 'zinovems' ir 'gudruolems' labai linkiu, kad atsidurtu kada panasioje situacijoje 4u.gif Tada gales man parasyti ir pakalbesime apie nuomones thumbup.gif

Oho koki palinkejimai doh.gif ..
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 12, 12:37)
Flegma, tai jau nera nuomone. Nuomone galima issakyti tuomet, kada zinai viska viska, visas smulkmenas. Tai as ir galiu issakyti ta nuomone, nes zinau kaip yra pas mane, o jos gali issakyti apie savo gydyma. O dabar tai yra issigalvojimas, nebutu dalyku man primetimas ir manes zeminimas. Todel visoms sioms 'zinovems' ir 'gudruolems' labai linkiu, kad atsidurtu kada panasioje situacijoje 4u.gif Tada gales man parasyti ir pakalbesime apie nuomones thumbup.gif

Tai ka as rasau- reiskiu sava nuomone. Mana suvokimu ta pati dara i ktias. Nuomone, tai tai ka zmogus mano, paziuru isreiskimas.
Nesuprantu kur izvelgi taves zeminima. Labai nemalonu, ka esi pykcio pilna( del gydyma suprantu- pyksti ant daktarikes), bet prie ko cia mes?
Kitam blogio linkejimai rodo paprasciausia kito zmogaus negerbima.



QUOTE(Renatačka @ 2013 01 12, 16:44)
Sveikos merginos smile.gif  Noreciau ir as prisijungti i Jusu buri, tikiuosi naujokes priimat  ax.gif  si penktadieni einu detis breketuku smile.gif problemas pades spresti gyd. Almonaitiene, Žalgirio klinikos smile.gif

4u.gif Lauksme ispudziu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 12, 10:37)


as parasiau jums AZ del gyd. pavardes. nes ziuriu, kad specialiai nematomas klausimas, nes gal tos pavardes net ir nera
QUOTE(Highlander @ 2013 01 12, 11:29)
Kuo sklandesnio gydymo, *agnyte*  thumbup.gif
Papildyta:

Congeniality, labai jau negražiai parašėt  blush2.gif  Aš tokių dalykų net priešui nelinkėčiau, o mes juk ne jokios priešės čia, o likimo draugės  ax.gif  Geriau susitaikykim visos, nesipykim  4u.gif  Mano nuomone, merginos nelabai gali patikėti jūsų istorija, kadangi jūs nepasidalinate nei nuotraukomis, nei ortodontės pavarde... Labai jūsų prašau, kad žengtumėte pirmą žingsnį link susitaikymo, pasidalintumėte nuotraukomis ir savo istorija, tada mes galėsime jus suprasti ir pamatyti, kad klydom teisdamos  ax.gif  Jei ortodontė dirba aplaidžiai, privalome paviešinti jūsų patirtį ir apsaugoti naujas nares, kad neatsidurtų jūsų situacijoje  4u.gif


aciu smile.gif

o del sitos nares, tai kazkodel as manau, kad net nera jokios gydymo istorijos, jokio gyd. ir t.t. nes nematau tikslo viesinti tokias detales, kaip viela ar dar kazkas, bet nerasyti gyd. pavardes, nekelti nuotrauku ir t.t. mano AZ del gyd. pavardes ignoravima suprasiu, kaip patvirtinima i visa tai, ka parasiau. galit cia mane uzsipulti, man dzin, bet as bent jau nefantazuoju apie kazka, ko nera.
Atsakyti
QUOTE(*agnyte* @ 2013 01 12, 20:24)
as parasiau jums AZ del gyd. pavardes. nes ziuriu, kad specialiai nematomas klausimas, nes gal tos pavardes net ir nera
aciu smile.gif

o del sitos nares, tai kazkodel as manau, kad net nera jokios gydymo istorijos, jokio gyd. ir t.t. nes nematau tikslo viesinti tokias detales, kaip viela ar dar kazkas, bet nerasyti gyd. pavardes, nekelti nuotrauku ir t.t. mano AZ del gyd. pavardes ignoravima suprasiu, kaip patvirtinima i visa tai, ka parasiau. galit cia mane uzsipulti, man dzin, bet as bent jau nefantazuoju apie kazka, ko nera.

Anksciau yra rasiusi, kas ja gydo. Tiek pykcio pilnam zmogui ir negali sektis gyvenime...
Atsakyti
QUOTE(bio @ 2013 01 12, 20:26)
Anksciau yra rasiusi, kas ja gydo. Tiek pykcio pilnam zmogui ir negali sektis gyvenime...

Nu man atrodo, kad nusisnekejote. Nebent asmeniskai pazistat, kas gydo ir kokia ji yra gyvenime, tada galima taip teigti. O jei zmogui nesiseka kokioj nors srity daug laiko, tai naturalu, kad yra kartelio ir nepasitenkinimo. Bet tai butent kas susije su ta sritim, o ne su visu gyvenimu.
Atsakyti
QUOTE(kristinooshke @ 2013 01 12, 21:02)
Nu man atrodo, kad nusisnekejote. Nebent asmeniskai pazistat, kas gydo ir kokia ji yra gyvenime, tada galima taip teigti. O jei zmogui nesiseka kokioj nors srity daug laiko, tai naturalu, kad yra kartelio ir nepasitenkinimo. Bet tai butent kas susije su ta sritim, o ne su visu gyvenimu.

Kalbu apie gydyma, pastoviai linki kitoms blogo, kai issakiau nuomone apie viena ortodonte, pas kuria nutariau nesigydyti ir sulaukiau blogu palinkejimu savo adresu. Mano nuomone viskas gyvenime grizta bumerangu, tad jei kitiems blogo linki, viskas grizta paciam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Congeniality @ 2013 01 12, 12:37)
Flegma, tai jau nera nuomone. Nuomone galima issakyti tuomet, kada zinai viska viska, visas smulkmenas. Tai as ir galiu issakyti ta nuomone, nes zinau kaip yra pas mane, o jos gali issakyti apie savo gydyma. O dabar tai yra issigalvojimas, nebutu dalyku man primetimas ir manes zeminimas. Todel visoms sioms 'zinovems' ir 'gudruolems' labai linkiu, kad atsidurtu kada panasioje situacijoje 4u.gif Tada gales man parasyti ir pakalbesime apie nuomones thumbup.gif



Congeniality, aš buvau tavo situacijoje - praradau pasitikėjimą gydytoja, nes pamačiau, kad ji nebežino, ką daryti, nors desperatiškai siūlė visokiausių gydymo būdų.. aš ją pakeičiau į kitą - ir bent kol kas esu patenkinta (tpfu tpfu ptfu). Aš niekaip nesuprantu vieno dalyko - gal tu mazochistė, kad tau blogai, su gydytoja nerandi bendros kalbos, bet jos nekeiti.. Kaip jau kažkas minėjo, kaip galima gydytis pas gydytoją, kuria nepasitiki ir nerandi bendros kalbos.. Nebent tau patinka būti vargše ir ieškoti paguodos pas kitus.. Nes tu niekad nesakai, kokia gyd pavardė, nesakai, kodėl nepakeiti jos - nes aš realiai neįsivaizduoju tokių aplinkybių, kurios neleistų pakeisti gydytojos - gal aš klystu.. g.gif papasakok, kas trukdo pakeisti gydytoją?
Atsakyti
QUOTE(Highlander @ 2013 01 12, 16:56)
Sveika greit prisijungsianti į mūsų būrį  4u.gif  Nebijok skausmo, jis nėra nepakenčiamas, be to ir diskomfortas trunka tik kelias dienas, paskui net nesijaučia, kad kažkas pasikeitę, na nebent higienos laikas pailgėjęs, tik tiek  mirksiukas.gif  O kaip ilgai jums prognozuoja breketų nešiojimą?  4u.gif  Net neabejoju, kad greitai tas laikas prabėgs  mirksiukas.gif

nei daug, nei mazai, 2 metams smile.gif Laukiu kada jau man uzdes tuos breketus smile.gif o gal dar yra merginu su atviru sakandziu? g.gif
Atsakyti