Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai

Fatmagul ir Paskutine viltis taip pat abu gerai pasibaige
ziuriu kuzey guney, nu kol kas man siaip sau kazkodel. bet man rodos isivaziuos
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2013 10 01, 00:01)

Vakar pradejau dar viena su Kivanč Tatlitug "Менекше и Халиль " arba originalo kalba "Menekse ile Halil" 


Gal radai su rusisku vertimu, ne titrais?
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 10 01, 10:20)
Gal radai su rusisku vertimu, ne titrais?


Deja ne, vargstu su titrais verysad.gif
Atsakyti
Na, ką gi, pabaigiau žiurėti "Менекше и Халиль " arba originalo kalba "Menekse ile Halil" . Tiksliau pabaigiau skaityti, nes niekur neradau su įgarsinimu, tik su titrais. Pasirodo, tai jau gerai mums pažįstamo režisieriaus/scenaristo Kerem Çatay, darbas, kaip ir "Uždrausta meilė", "Kuzey Guney", "Fatmagul", "Ezel" ir daugelis kitų serialų.

Kaip vertinu? Net nežinau... Gal vis dėl to duosiu kokius 7 iš dešimties balų mano vertinimo sistemoje :-) Siužetas, aktorių vaidyba mane įtikino.

user posted image

Mano nuomone šioje istorijoje labai daug skausmo, net per daug... cry.gif Aplamai geras siužetas, tačiau jei seriale tikitės daug šviesių akimirkų, bijau kad nusivilsit. Aš jų daug nemačiau. Viena kas čia buvo šviesu - pati meilė, tačiau ir ji, net jei ir buvo rodoma šviesiom spalvom, man atrodė skausminga. Toks gilus meilės jausmas parodytas! Man net ir šviesiausiomis akimirkomis jautėsi neviltis... Tikiuosi tik man.

user posted image


Tačiau tos, kurios rįšitės žiūrėt, pamatysit išskirtinę meilės istoriją. Galbut vieną gražiausių meilės istorijų. Kaip visada Kivanč Tatlitug nuostabiai atlieka įsimylėjusio vaidmenį, kas jį mėgstat ir nebijot pastoviai verkti ar įpult į depresiją - filmas jums. mirksiukas.gif

user posted image

Filme parodyta ką reiškia papročiai, kaip "ginama" šeimos, tikriau vyro garbė. Parodyta kaip kiekvienas herojus tai skirtingai supranta ir vertina. Aš nė truputėlio nesigailiu praleidusi nemažai laiko žiūrėdama šį serialą. Beveik kiekvienoje serijoje žiūrovas priverčiamas susimąstyti. Primenama žiūrovui, kaip gyvenime yra svarbu kiekvienas poelgis, kaip svarbu išklausyti. Filme parodyta, kaip nenoras suprasti, kaip baimė būti ne tokiu kaip visi, baimė paminti papročius, pasielgti kitaip, pakeičia daugelio žmonių gyvenimus, jų likimus ir pačius žmones. Matysit kokius išbandymus gali pereiti tikra meilė. Menekše ir Halilio meilės istorija parodo tikrąją meilę, jos suvokimą. Jie gyvena tokia MEILE, kurią tikrai ne kiekvienam lemta išgyvent - jie gyvena vienas kitu. Galbut ši istorija pakeičia ir kai kurių žiūrovų požiurį į meilę, ką gali žinoti...

user posted image

Įdomaus žiūrėjimo toms kurios žiųrėsit.

http://turkishtvseri.../vse_serii.html
http://turkcinema.tv...-ile-halil.html

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mockava: 05 spalio 2013 - 05:26
Mockava, labai gundanciai aprasei. pabaigsiu kiuzey ir tada ta imsiu
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 10 05, 10:03)
Mockava, labai gundanciai aprasei. pabaigsiu kiuzey ir tada ta imsiu


Ačiū. Na, o Kuzey Guney toliau maniškėje vertinimo sistemoje išlieka užsitarnavęs dešimtuką, jo dar nieks nepralenkė... first.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2013 10 05, 10:03)
Mockava, labai gundanciai aprasei. pabaigsiu kiuzey ir tada ta imsiu


Taip pat laukiam ispudziu apie Kuzieju ir sioje temoje :-)

http://www.supermama...howtopic=941690
Atsakyti
Sveikos mergaitės žiūrinčios turkų serialus. Mane domina, ar kuri žiūrėjo "Gospozha Dila" turkiškai "Dila Hanim". Gal kuri žinote kur būtų galima rasti sekančias serijas bent jau su rusų subtitrais.
Atsakyti
QUOTE(Fati32 @ 2013 10 05, 22:08)
Sveikos mergaitės žiūrinčios turkų serialus. Mane domina, ar kuri žiūrėjo "Gospozha Dila" turkiškai "Dila Hanim". Gal kuri žinote kur būtų galima rasti sekančias serijas bent jau su rusų subtitrais.


Na, as neziurejau, ir nelabai zinau iki kurios serijos pati matei ir kiek is viso yra, taip pat per kur ziuri, bet yra daugybe saitu kur turi si filma. Bandei maxserials.tv duralenta.ru turkcinema.tv bigcinema?
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2013 10 06, 04:38)
Na, as neziurejau, ir nelabai zinau iki kurios serijos pati matei ir kiek is viso yra, taip pat per kur ziuri, bet yra daugybe saitu kur turi si filma. Bandei maxserials.tv  duralenta.ru  turkcinema.tv bigcinema?

Bandžiau, bet ir ten yra tik puse filmo.
Gal dar kas žiūrėjot "Sessiz Firtina". Įdomu ar yra kur su vertimu. Radau tik turkiškai.
Atsakyti
pradėjau žiurėt čiauškute (2013), deja dar tik trys serijos idėtos. na nežinau.. nelabai kolkas jis man tiko, nors jaučiu kad pats idomumas tik ir prasidės nuo 4 serijos, na bet aktoriai tai tikrai labai gražus, ypač vyrukas... o bože kakoj mužčina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eliukė @ 2013 10 13, 07:30)
pradėjau žiurėt čiauškute (2013), deja dar tik trys serijos idėtos. na nežinau.. nelabai kolkas jis man tiko, nors jaučiu kad pats idomumas tik ir prasidės nuo 4 serijos, na bet aktoriai tai tikrai labai gražus, ypač vyrukas... o bože kakoj mužčina  biggrin.gif

nelabai zinau tu lietuvisku pavadinimu.
Turit omeny Calikusu?
Man tai labai sitas serialas. Jeigu atsimenat, musu tevai ziurejo Королек - птичка певчая 1986m. pastatymo, pagal Nuri Güntekin''Çalıkuşu'' knyga , parasyta 1922m. taiga sitas filmas tai Turku klasika. 4u.gif


Papildyta:
O kaip del Kuzey Guney? Tikrai verta ziureti? man jis kazkoks istemptas, daug nereikalingu scenu atrodo. Noretusi daugiau veiksmo. Paziurejau 6 serijas, kazkaip nuobodoka g.gif
Atsakyti