Įkraunama...
Įkraunama...

Jaunų mamyčių iš Vilniaus susitikimai

Kaip seniai niekas nesilanke temelej... Visi vasarojat? smile.gif
Jei atsiras norinciu rytoj su vaikais susitikt, parasykit (i parka, prie ezero.. tinka bet kokie variantai, priklausomai nuo oro). Mano dukriukui 3,5 metu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki/os,
gal yra kas iš Lazdynų ar iš aplink?
Turim mažylę, kuriai tuoj bus 10 mėnesių, bet visai neturim jai Vilniuje bendraamžių kompanionų. Tik toliau gyvenantys ir vyresni. O mūsų name vieni pensininkai. Gal atsirastų norinčių susitikt?
Pradžiai lauksiu AŽ.
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif Gal yra norinčių susiorganizuoti ir visoms kartu nueiti į Tele Bim-Bam ir Lietuvos valstybinio orkestro koncertą? Vyks lapkričio 20 d. Vilniuje. Manau, kad tai vienas vertingesnių ir įspūdingesnių renginių vaikams šiemet - visos gerai žinomos dainelės, atliekamos gyvai ir dar su orkestru thumbup.gif Galėtume visos susitikti dar prieš koncertą arba po jo pabendrauti, arba tik į koncertą nueiti. Žodžiu, visoms kartu būtų smagiau ir vaikučiai galėtų pabendrauti ax.gif Kas už? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas. gal kas netoli Olandų g? auginu 10 men sūnų. Būtų smagu susipažinti su bendraamžiais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina Les @ 2013 11 06, 11:23)
Sveikos mamytės  4u.gif Gal yra norinčių susiorganizuoti ir visoms kartu nueiti į Tele Bim-Bam ir Lietuvos valstybinio orkestro koncertą? Vyks lapkričio 20 d. Vilniuje. Manau, kad tai vienas vertingesnių ir įspūdingesnių renginių vaikams šiemet - visos gerai žinomos dainelės, atliekamos gyvai ir dar su orkestru  thumbup.gif  Galėtume visos susitikti dar  prieš koncertą arba po jo pabendrauti, arba tik į koncertą nueiti. Žodžiu, visoms kartu būtų smagiau ir vaikučiai galėtų pabendrauti  ax.gif Kas už?  biggrin.gif  4u.gif


Puiki mintis ir sveikintina iniciatyva thumbup.gif Aš mielai jungčiausi, gal dar yra norinčių mamyčių? Būtų galima ir kažkaip kooperuotai bilietus pirkti tokioje vietoje, kad vaikai galėtų ir šiek tiek iš savo vietų išeiti ir pašokti ar padainuoti kartu, ką manot? Būryje juk visada linksmiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nixike @ 2013 11 11, 15:29)
Puiki mintis ir sveikintina iniciatyva  thumbup.gif  Aš mielai jungčiausi, gal dar yra norinčių mamyčių? Būtų galima ir kažkaip kooperuotai bilietus pirkti tokioje vietoje, kad vaikai galėtų ir šiek tiek iš savo vietų išeiti ir pašokti ar padainuoti kartu, ką manot? Būryje juk visada linksmiau  bigsmile.gif


Su nixike jau sutarėme, eisime drauge drinks_cheers.gif Gal yra dar Tele Bim Bam fanių? Mielai prašome jungtis prie mūsų, rašykite į AŽ 4u.gif
Atsakyti
Ar yra jaunų mamyčių iš Pašilaičių? mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos
gal yra mamyciu is salininku norinciu susitikti?
Atsakyti
Sveikos, mamytės smile.gif
noriu atgaivint temelę smile.gif
Esu jauna, beveik 23m mamytė. Auginu 1,2m sūnelį. Draugės dar vaikučių neturi, ir todėl dažnai bendrų temų neturim, nes mano tiek širdelėj, tiek galvelėj daug vietos sūnelis užima, o beveikės draugės to dar nesupranta... smile.gif Nusibodo būt vienai vis su sūneliu, kol vyras darbe ar su reikalais išvažiavęs.
Vilniaus jaunosios mamytės, gyvenančios netoli Justiniškių- rašot man ir kai tik nelis, tai greitai visos tinkamės su savo stebuklėliais !!! Ir vaikučiams smagu bus ir mums- mamytėms smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamos,
Esu 27 metų dviejų vaikučių mama. Ieškau draugų savo pusantrų metukų sūnui ir sau. Kol vyresnėle darželyje su mažiuku dažnai būnam Vingio parke. Gal atsirastų mums kompanija? Kartu juk smagiau bigsmile.gif
GeraGerule, gal kada susitinkam, jei jums ne per toli?
Nors ir seniai rašėt, bet astulka_k , herbas, irgi pagal amžių vaikučiai panašūs, būtų smagu susipažinti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytės. smile.gif Esu jauna, 22 metų mama. Auginu 9mėn dukrytę. Labai nemėgstu sėdėti namie,todėl kiekvieną dieną keliaujam į miestą ar į laukutį. Ieškau susirašinėjimo ir/ar pasivažinėjimo draugės, kompanionės.. smile.gif juk dviese, trise ar kompanijoje visada smagiau smile.gif esu paprasta,nuoširdi,tad jei jautiesi vieniša, trūksta draugių, bendravimo, nesidrovėk, rašyk man smile.gif lauksiu bet kokio amžiaus mamyčių ar būsimų mamyčių laiškučių smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ieskau pasivaiksciojimu su vezimeliu Karoliniskese kompanijos smile.gif Turiu 1,5 men. mergaite. Vaikstau prie TV boksto ar kazkur greta. Butu smagu pabendrauti smile.gif
Atsakyti