Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Šiauliuose

QUOTE(Obuolinė @ 2008 08 25, 19:10)
gera yra ezero gatvej, jei reikia, kontaktus galiu duoti.i azi

Ežero g-vėj beveik ant posūkio,prieš mūrinius garažus, toks geltonas medinis namas ir iš kiemo pusės ,antras aukštas.Su drauge buvom prieš kelis metus,jai viską thumbup.gif pasakė,o man schmoll.gif
Atsakyti
Salia Saules miesto daugiaaukstyje bendrabutyje, ten iskabos yra, pamatysit:) man patiko:)
Atsakyti
QUOTE(giedrusėlis @ 2008 09 14, 21:00)
Salia Saules miesto daugiaaukstyje bendrabutyje, ten iskabos yra, pamatysit:) man patiko:)

O ką tikslaus pasakė? kaip pareitis? ar ligas sako? ax.gif blem aš buvau pas vieną, tai taip viską gerai nupasakojo, kad bijau dar pas kažką eiti, o tai sugadins mano laukiamą nuostabią ateitį laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo night_: 27 rugsėjo 2008 - 19:20
QUOTE(night_ @ 2008 09 27, 21:20)
ax.gif blem aš buvau pas vieną, tai taip viską gerai nupasakojo, kad bijau dar pas kažką eiti, o tai sugadins mano laukiamą nuostabią ateitį laugh.gif

Tai išduok topsecret.gif kur gerai nupasakoja ax.gif ,o dažnai sako negalima vaikščiot g.gif
Atsakyti
žinau Teresę Varanavičienę-Pitmiškio g 3 jei gerai pamenu.Man padėjo
Atsakyti
QUOTE(einareja @ 2008 10 01, 15:15)
žinau Teresę Varanavičienę-Pitmiškio g 3 jei gerai pamenu.Man padėjo

Aš jos nepavadinčiau būrėja... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrusėlis @ 2008 09 14, 22:00)
Salia Saules miesto daugiaaukstyje bendrabutyje, ten iskabos yra, pamatysit:) man patiko:)

kazkaip neiciau ten, kur daugiabutyje plius dar tai, kad reklamuojasi per iskabas schmoll.gif
geriau, kai is lupu i lupas, tada bent zinai, kad pas gera eini...
Atsakyti
Žinau gerą būrėją Gelgaudiškyje (Šakių rajonas). Kai skleia kaip is knygos skaito... nu bral... kartais tokiu neitiketinu dalyku pasako, kad niekaip negali net isivaizduot, kad taip atsitiks, o ziu batc ir issipildo... va tada ir susimastai zmogus.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytarė @ 2008 10 01, 16:10)
Aš jos nepavadinčiau būrėja... ax.gif

Na iš dalies esi teisi,bet pasako irgi kažkiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PERLEN @ 2008 08 26, 19:33)
Ežero g-vėj beveik ant posūkio,prieš mūrinius garažus, toks geltonas medinis namas ir iš kiemo pusės ,antras aukštas.Su drauge buvom prieš kelis metus,jai viską  thumbup.gif  pasakė,o man  schmoll.gif



esu buvusi jaučiu pas tą pačią drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif sesei tisybę pasakė, o man labai makalavosi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cili @ 2008 10 01, 20:12)
esu buvusi jaučiu pas tą pačią  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  sesei tisybę pasakė, o man  labai makalavosi  biggrin.gif  biggrin.gif

Tada viskas aišku mastau.gif ,po 2 neverta eit pas ją, lotuliukas.gif vienai thumbup.gif gerai pasako,kitai irnesakyk.gif hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif ,pavargsta bobikė greit lotuliukas.gif
Atsakyti
visgi gal turite kas telefoną šitos moteriškės ežero gatvėje? įmeskite man į a.ž mirksiukas.gif
Atsakyti