Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė ir bausmė

QUOTE(vemvet @ 2014 03 21, 11:06)
Ta pagrindine pastoviai susiraukus. Bet jau koks slykstus tas Bora doh.gif 1001 moterys darbdaviams net i akis neziurejo, vyrai prie tikrai patinkanciu taip naglai nelindo. Kazkaip labiau ta pagarba jautesi. O cia biure riejasi, draskosi, Bora rankas kelia Jasmin ant peciu, kai duociau per nagus cool.gif

Cicek zliumbimas erzina. Suprantu, kad istekino, bet bunant turtinga marcia ir gera marcia galetu pasiekti daugiau nei zliumbdama. Pasake zodi ir verkia schmoll.gif

Na, ziuresim, kas siandien bus ax.gif


kad butu gera marcia turi nesimokyt, paklusti matinelei ir vaikus gimdyt, o nei vieno ji nenori, todel ir nebus gera marcia, nes nori siekti savo svajoniu, o jos svajones neatitinka geros marcios stereotipo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 21 kovo 2014 - 11:12
QUOTE(širlė @ 2014 03 21, 11:10)
kad butu gera marcia turi nesimokyt, paklusti matinelei ir vaikus gimdyt, o nei vieno  ji nenori, todel ir nebus gera marcia, nes nori siekti savo svajoniu, o jos svajones neatitinka geros marcios stereotipo smile.gif


Nu bet galima apsimesti, kad esi gera smile.gif Tipo, pildau jos uzgaidas, mainais einu i paskaitas. Del nestumo galima apsimesti, kad buna kartu, bet nepavyksta. Nu nezinau nezinau ax.gif Po metu gal pavyktu kazka su tokiu protingu vyru sumastyti ir istrukti is to klano.

Bet tie klanai man mistika, reikes pagooglinti apie ju paprocius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 03 21, 14:45)
Nu bet galima apsimesti, kad esi gera smile.gif Tipo, pildau jos uzgaidas, mainais einu i paskaitas. Del nestumo galima apsimesti, kad buna kartu, bet nepavyksta. Nu nezinau nezinau  ax.gif Po metu gal pavyktu kazka su tokiu protingu vyru sumastyti ir istrukti is to klano.

Bet tie klanai man mistika, reikes pagooglinti apie ju paprocius smile.gif


ka cia labai apsimesi, jei pries vesdamas ja Savasas iskart pasake, kad su ja nemiegos, kad ji jam visada buvo ir bus brolio zmona, ir, kad veda ja tik verciamas tradiciju, bet motinele tikisi matyt, kad dar gal jis persigalvos biggrin.gif
Bet is esmes Cicek ir nera bloga marti, nepasakyciau, kad ji maistauja, liepia eiti tai ir eina ir daro ka liepia, lieja asaras, bet daro, tiesiog ten pagal senus paprocius moters vieta namuose, vaikam gimdyti, namus priziuret, o mokslai ir darbas tai jau vyrams, o si mergina kitokia, ji nori kazko pasiekti, tai uz ta nora ju akyse ji maistininke doh.gif

Man isvis tuose namuose butu nemiela gyventi, ta sesuo bet kada gali uzpulti, primusti, ta motinele irgi nezinai kas jai uzeis..vienu zodziu baisu, ne gyvenimas, o pragaras doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo širlė: 21 kovo 2014 - 14:38
gal kas zinote kur galima ziureti internetu? nes tv siustuvas neveikia, o duota nuoroda rusu k nerodo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2014 03 21, 16:36)
gal kas zinote kur galima ziureti  internetu? nes tv siustuvas neveikia, o duota nuoroda rusu k nerodo sad.gif

Cia galite, bet mane labai nervuodavo tos issokancios reklamos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2014 03 21, 17:08)
Cia galite, bet mane labai nervuodavo tos issokancios reklamos  doh.gif

aciu Jums labai, isgelbejot, nes skaitmeninis siustuvas neveikia kazkodel, o cia labai gera kokybe thumbup.gif
Atsakyti
Ta Cicek tai tikrai jau per daug zliumbia, net del dzinsu, lyg tragedija kazkokia ivykus butu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amatevi @ 2014 03 21, 18:40)
Ta Cicek tai tikrai jau per daug zliumbia, net del dzinsu, lyg tragedija kazkokia ivykus butu  doh.gif



Tikiuosi greit baigsis jos tos asaros ir gales eit mokytis, ir kelnes nesiot biggrin.gif


mane jau serialas uzkabino, jau net norisi i prieki ziuret, bet susilaikysiu, nes rusiskai nesuprantu, turkiskai irgi, o norisi suprasti ka ziuri ax.gif
Atsakyti
Mane irgi jau itrauke thumbup.gif Is pirmo zvilgsnio ir Jesemin man nepatiko. Bet isiziurejau, tai visai grazi. tik ta sukuosena nelabai jai tinka. Paziurejau google jos nuotrauku,net labai grazi. Plaukai daug ka daro.
Atsakyti
jungiuos į žiūrinčiųjų gretas 4u.gif

QUOTE(Agneškė @ 2014 03 18, 13:07)
O as kaip tik noreciau tokio serialo kaip atpildas, ziuri ir nezinai kas bus, galvoji apie viena, nutinka visai kas kita  smile.gif

drinks_cheers.gif man ir kol kas per mažai veiksmo ...

QUOTE(atverklanga @ 2014 03 18, 19:45)
Man tai visai nieko, bet cia gal kad zinau, kad 1001 nakties kureju darbas, labai daug panasumu atrandu 

Visu pirma tas pagrindinis man kazkuo i 1001 nakties Kerema nesa

man ir Savaš kažkuo panašus į Keremą-eisena panaši,sudėjimas,aprangos stilius-tokie pat perdideli švarkai lotuliukas.gif

QUOTE(oziarage @ 2014 03 19, 12:07)
Ziuriu 1 serija dabar per LNK GO. Grazi kolkas man pagrindinio veikejo sese, kurios vyras nuzudytas, panasi i Monika Beluci kazkuo.


drinks_cheers.gif man ji ir graži,bet jau charakteris blink.gif sunku pasakyti,kaip aš jausčiausi jos vietoje,bet tikėjausi,kad jos požiūris į čiček pasikeis,kai pamatė,kaip tėvas su dukra elgiasi
QUOTE(atverklanga @ 2014 03 19, 21:25)
Man ta kolkas visai nesimpatiska ta Jasmin. Gal isvaizda kitaip ziuretusi, jei pats personazas patiktu. O dabar tai ji tokia net erzinanti. Amziais nelaiminga, susiraukus, susitraukus. Nu ok, jos situacija dabar tokia, kad ir neturetu labai laiminga but  Bet vis tiek...
Ta Cicek (koks juokingas vardas  irgi... Gal is isvaizdos ir nieko butu, bet dabar visad nusizliumbus, susiguzus... Nepatinka man tokie personazai  schmoll.gif
O ta nasle sesuo ir man visai simpatiska. Tokia rafinuoto moterisko grozio  bigsmile.gif


drinks_cheers.gif visiškai sutinku su mintimis ir apie Jasmin,ir apie Čiček ax.gif tik aš čiček vietoj jau seseriai kibčiau į kasas ... nuolankumas nuolankumu,pagarba vyresniam-puiku,bet kai jau šitaip sesuo ant galvos lipa...
QUOTE(gintaryte83 @ 2014 03 20, 16:56)
Tikrai kad labai panasus stilius kaip 1001 naktis smile.gif
lyginti su Atpildu net nesiryztu, nes ten filmas buvo superinis, sudetingas, vienos serijos nematei ir gali jau daug ko nesuprasti, tiesiog pirmas filmas kuri noreciau paziureti dar karteli, atkreipiant demesi i tam tikras detales.


drinks_cheers.gif man ir labai patiko"Atpildas"-toks nenuspėjamas...
QUOTE(lilayte @ 2014 03 20, 20:21)
pagrindinis aktorius, 100ta kartu grazesnis uz ezeli,toks turintis sarmo ir zymiai grazesnis uz ta kuris isdave yesamin smile.gif


schmoll.gif jokiu būdu, Ezelis-pats pačiausias wub.gif o Savaš man gražus tik iš veido ax.gif mano skoniui jo figūra kažkokia sustumta,ūgio trūksta...
QUOTE(tigrinė @ 2014 03 20, 21:16)
Kaip sakoma dėl skonio ir spalvos nepasiginčysi - man Ezelis pats pačiausias iki šiol matytas aktorius  wub.gif  Nors... Savašas irgi pradeda patikt 

drinks_cheers.gif viskuo gražus buvo,tikrai pats pačiausias wub.gif

Atsakyti
Man su laiku truputį neaišku tame seriale biggrin.gif tik rodo , kad tariasi dėl susitiko su ta reklamos firma, kad tik greičiau tą savo mylimąją pamatytų, o paskui rodo, kad jau ta su pilvu ir tuoj gimdys blink.gif tai kokia čia ta meilė? pakabuko iš rankų nepaleidžia, vis svaigsta, kad tik greičiau ją pamatyt, o sužinojęs, kas ji, kur dirba nieko nedaro... blink.gif ir dar su tuo kaimu kažkokia nesąmonė...kas čia per paprotys visą kaimą išlaikyti, ką jie dirbti negali? ir taip juokinga buvo kai atvežė po anglių maišą šeimai, tai logiškai pamąsčius ką jie su tokiu kiekiu tų anglių darys lotuliukas.gif gi kaime tūkstančiai žmonių gyvena lotuliukas.gif
Ta motinėlė tai man tokia pagerinta- Hiurem senatvėje taip atrodys lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baružėlė @ 2014 03 21, 20:04)

Ta motinėlė tai man tokia pagerinta- Hiurem senatvėje taip atrodys lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif drinks_cheers.gif irgi del sunu galva pametus thumbup.gif
Atsakyti