Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Panevežyje

labai aciu ,bandysiu pasiskambinti.
Atsakyti
QUOTE(Auura @ 2014 02 23, 11:56)
Man labai gaila paneliu-moterų kurios aklai eina pas Burejas ir nepamasto kad gali sau gyvenimą sugriauti.... Tarkim Jus pastebėjot kad ta Marija visoms is pranašauja vyro mirti ir vyrai istikro miršta. Jin grinai užsiema JUODA MAGIJA. Matyt pati kentėjo dėl vyru, todėl dabar prisaukia kitoms kančia. Pasidomekit juodaja magija, juk negali taip žmogus aiskiai matyti ateities taip paprastai, čia jau juodos jėgos jai padeda, ir išeidamos jus persinesat prakeiksma! Būkit protingos ! Ta pati galiu pasakyti ir apie Kranto g. Ta bureja. Žmogus pradejas domėtis juodąją magija, žmonėms linki bloga, nes kitaip jai buna blogai. Magija ne juokai moterys!



Manot kuri nors is fanatikiu paklausys Jusu ar bent isgirs ka sakote? Eina ateities issburti. ir jom pasako bus taip ir anaip. jei neduoda patarimu, tai niekinis reikalas, o gal ir duoda, tik jie negirdimi, nes fanatizmas akis uzpyles. Nejau ant tiek neaisku, jog ateiti kuria pats zmogus per savo poelgius, mintis ir darbus? per poziurio keitima? per tvarkymasi savo viduje ir isorej? Tam ir yra tos kortos, tam yra visi kiti dalykai, kaip astrologija, chiromantija, numerologija ir taip toliau. tam, kad zmogus, suzinojes, kur jam pavojinga ar kur gali suklysti, koreguotu tai. kad neissipildytu neigiamos prognozes, kas tera uzdeta programa, kuri priimama be jokios savikritikos. Tai yra elementarus atsisakymas imtis atsakomybes uz savo gyvenima ir ieskojimas, kas cia programa uzdes, uzdes gera, valio, uzdes negatyvia, irgi gerai. ir nieko savy nekeis, prognoze bloga issipildys, bet ne burejos kalte tai, o paties zmogaus, kad nepasidare isvadu ir nicnieko savy ir savo gyvenime net neketina keisti. todel visos speliojancios tiesiog uzdirbineja pinigus ir jom tie ateinantys zmones rupi tiek pat, kiek debesys danguje, bile sumoketu. ir eitu vel ir vel, nes pririsa energetiskai. Ne ivena sistema, nei kortos, nei astyrologija, nei chiromantija, nei numerologija, ne viena is ju nera skirti tam, kad uzdet zmogui programa, visa tai yra tam, kad suzinot kur pavojus ir kur klaidos, ir ta informacija naudotis. jei negatyvas nesipildo - tai padekot reikia Dievui ir savo sveikai nuovokai. bet sveikos nuovokos zmogus nebus priklausomas nuo kazkokios personos, kuriai i viska nusispjaut, bile pinigus paimt ir uzdet programa - Dievu tuo metu pasijunta.

sauksmas tyruose Jusu poste ir tame, ka as parasiau.

P. S. man nebutina atsakinet. gana kolkas, neadekvaciu klienciu padave paskutiniu metu, pilnatis. nu ir sekmes jom, kad nepakliut pas tas, kur deda neigiamas programas bei nesako to, ko zmogus nenori girdeti, jei tai nemalonu ir teks dirbti su savimi. Mazai kas nori dirbti su savimi ir tvarkytis savo gyvenima, prisiimt atsakomybe.
Manymas, kad bureja yra dangaus siustas angelas i zeme ir visada sakys tik geri, irgi yra klaidingas, nes tai irgi yra zmogus su visom silpnybem ir nuodemem, kaip ir visi mes cia zemej. ir besikreipianti kad atspetu jos ateiti taipogi tokia pati, kaip toji atspejanti ar neatspejanti. Kortos ne tam skirtos. Cia ieskokit aiskiaregiu.

Atsakyti
QUOTE(Geltona * @ 2014 05 16, 18:45)
Gintos Mačienės? Jei nepasikeitė, 868764754.

o kokia kaina pas ja?
Atsakyti
QUOTE(oveja @ 2014 06 29, 14:54)
o kokia kaina pas ja?

Būdavo 100 Lt.
Atsakyti
Gal ką nors girdėjote apie būrėją Loretą Ramygaloje? Įdomu būtų sužinoti daugiau g.gif
Atsakyti
Sugalvojau pasidalinti savo patirtimi apsilankymais pas būrėjas smile.gif
Labiausiai patiki ir tiko Ramygaloje esančios būrėjos pranašystės.Super!O ir pati labai maloni moteris:)
Taip pat ir pas Mariją (Nefertitės grožio salone) 2kartus buvau, tai kai kas atitiko, kai ko pati nesupratau ir niekaip negalėjau susieti su savimi. Bet ką gali žinoti smile.gif Bet pliusas tame, kad Marijos žodžiai pavirtino ir Loretos (Ramygalos) pranašystes.
Prieš 3metus esu buvusi ir pas Irena iš dvaro (link Šiaulių) - ten nelabai, abstarkčiai.

Ir dabar norėčiau pas kokią gerą nueiti. Gal kas turite telefono nr. būrėjos iš Kranto gatvės? Ar kitos kokios? Ačiū smile.gif

p.s. laaaaabai įdomi tema.
Atsakyti
QUOTE(jurgamama @ 2014 08 02, 19:32)
Sugalvojau pasidalinti savo patirtimi apsilankymais pas būrėjas smile.gif
Labiausiai patiki ir tiko Ramygaloje esančios būrėjos pranašystės.Super!O ir pati labai maloni moteris:)
Taip pat ir pas Mariją (Nefertitės grožio salone) 2kartus buvau, tai kai kas atitiko, kai ko pati nesupratau ir niekaip negalėjau susieti su savimi. Bet ką gali žinoti smile.gif Bet pliusas tame, kad Marijos žodžiai pavirtino ir Loretos (Ramygalos) pranašystes.
Prieš 3metus esu buvusi ir pas Irena iš dvaro (link Šiaulių) - ten nelabai, abstarkčiai.

Ir dabar  norėčiau pas kokią gerą nueiti. Gal kas turite telefono nr. būrėjos iš Kranto gatvės? Ar kitos kokios? Ačiū smile.gif

p.s. laaaaabai įdomi tema.

Pas Mariją irgi esu buvusi prieš metus- patiko...Įdomu , ar dar ją galima rasti Nefertitėje? Parašykite būrėjos iš Ramygalos kontaktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgamama @ 2014 08 02, 18:32)
Ir dabar  norėčiau pas kokią gerą nueiti. Gal kas turite telefono nr. būrėjos iš Kranto gatvės? Ar kitos kokios? Ačiū smile.gif

Pas ta geriau net neik laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(satko @ 2014 08 02, 23:51)
Pas Mariją irgi esu buvusi prieš metus- patiko...Įdomu , ar dar ją galima rasti Nefertitėje? Parašykite būrėjos iš Ramygalos kontaktus smile.gif

Parašiau į AŽ smile.gif
Papildyta:
O tai Pelkių gatvėje? Ar turite kontaktus smile.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kuzia @ 2014 08 03, 00:24)
Pas ta geriau net neik laugh.gif

Jūs tikriausiai turite omeny Dūdienę g.gif Esu dar girdėjusi kitą Kranto g. ...

QUOTE(jurgamama @ 2014 08 03, 12:24)
O tai Pelkių gatvėje? Ar turite kontaktus smile.gif blush2.gif


QUOTE(Geltona * @ 2014 05 16, 18:45)
Gintos Mačienės? Jei nepasikeitė, 868764754.

Atsakyti
QUOTE(xx+xx @ 2014 08 03, 16:29)
Jūs tikriausiai turite omeny Dūdienę g.gif  Esu dar girdėjusi kitą Kranto g. ...

Ačiū smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, o ką girdėjote apie Staniūnų g. būrėją? Ar ji dar buria? smile.gif
Atsakyti