Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduojame serialus

QUOTE(Leksa @ 2012 05 05, 19:50)
aciu  notworthy.gif tai butent tas serialas  clap.gif

o i6 kur j5 galima atsisiusti ?
Atsakyti
nezinau buvo rekomenduotas,ar ne,bet the L.A. complex . toks gossip girl, 90210 holyvudinio stiliaus-lengvam suziurejimui. smile.gif http://www.youtube.c...h?v=OhL2GZNPado
Atsakyti
QUOTE(egesichora @ 2012 03 01, 20:47)
El Internado yra tik rusiškai ir ispaniškai. Jis daug įdomesnis nei El Barco.
Labai rekomenduoju mistikos gerbėjoms "River" žiūrėti.

O Великолепный век / Muhtesem Yüzyil / Magnificent Century šiuo metu yra mano favoritas.

Jei yra daug ziurinciu Великолепный век , gal butu verta sukurti atskira tema? mane jis labai uzkabino, net pradejau dometis osmanu imperija, labai idomu, gaila kad su titrais vertimas antro sezono
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2012 05 17, 14:40)
Jei yra daug ziurinciu Великолепный век , gal butu verta sukurti atskira tema? mane jis labai uzkabino, net pradejau dometis osmanu imperija, labai idomu, gaila kad su titrais vertimas antro sezono

mane irgi "uzkabino" , įdomu kiek bus serijų bigsmile.gif
Atsakyti
Pasidalinkit torentų puslapių iš kur serialus siunčiatės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2012 05 17, 15:40)
Jei yra daug ziurinciu Великолепный век , gal butu verta sukurti atskira tema? mane jis labai uzkabino, net pradejau dometis osmanu imperija, labai idomu, gaila kad su titrais vertimas antro sezono

kiek jo serijų yra iš viso? man duoda, kad pirmo sezono yra net 50 ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(radera @ 2012 05 17, 15:40)
Jei yra daug ziurinciu Великолепный век , gal butu verta sukurti atskira tema? mane jis labai uzkabino, net pradejau dometis osmanu imperija, labai idomu, gaila kad su titrais vertimas antro sezono


As ziuriu! Tik dar nedaug perziurejus esu, apie 20 gal seriju, vis laiko pritruksta, nes trukme nebloga vienos serijos, bet laaaaaabai patiko smile.gif Myliu Turkija, myliu ir sita seriala smile.gif
Atsakyti
nuostabaus amziaus yra 60 seriju. siandien turkijoj paskutine iseina per telika. o nuo rudens naujas sezonas bus rodomas. trecias sezonas yra paskutinis
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 05 18, 10:58)
nuostabaus amziaus yra 60 seriju. siandien turkijoj paskutine iseina per telika. o nuo rudens naujas sezonas bus rodomas. trecias sezonas yra paskutinis

pazejau 60-a, tai 61 anonsuoja, matyt 61 bus paskutine.

o del Client list, pradzioj pagyriau, bet realiai tik 2 serijos idomios buvo. vakar 4 serija paziurejau, nu nieko nevyksta
Atsakyti
QUOTE(DG* @ 2012 05 17, 18:59)
Pasidalinkit torentų puslapių iš kur serialus siunčiatės  blush2.gif

Man taipgi smalsu, bet nieks neatsako ax.gif
Atsakyti
QUOTE(klara_ @ 2012 05 19, 18:34)
Man taipgi smalsu, bet nieks neatsako  ax.gif


nu tai tie patys:
Linkomanija, rutracker.org
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2012 05 18, 10:58)
nuostabaus amziaus yra 60 seriju. siandien turkijoj paskutine iseina per telika. o nuo rudens naujas sezonas bus rodomas. trecias sezonas yra paskutinis


Jo 61 bus paskutine ir pertrauka iki rudens.
Kiek radau vikipedijoj kad bus 5 sezonai smile.gif
http://ru.wikipedia....Š’Šµ%...B8Š°Š»)

Nu kaifuoju as nuo sito serijalo... jau irgi i Turkija baisiai prireike lotuliukas.gif
As net kelis turku forumus radau rusiskus apie sita serijala.
Jau per Star tv ziuriu turkiskai nauja serija treciadieniais neislaukiu kol atsiranda su titrais lotuliukas.gif lotuliukas.gif
http://www.startv.co...CanliYayin.aspx treciadieni 20.00 val rodo biggrin.gif
Tuoj sakiau ir turkiskai sneket ismoksiu beziuredama.

Beja perziurejau ta kita turkiska Tukstantis ir viena naktis/Binbir Gece nu laaabai patiko serijalas. thumbup.gif O nuo to aktoriaus pagrindinio alpstu koks nerealus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(klara_ @ 2012 05 19, 18:34)
Man taipgi smalsu, bet nieks neatsako  ax.gif


As tai nebesisiunciu dabar serijalu nes didzioji dalis dabar buna pas rusus tiesiai ziureti online.
Atsakyti