Įkraunama...
Įkraunama...

*O kokį gydytoją rinktis Mažeikiuose?*

QUOTE(Vilmuxxxe @ 2008 01 11, 16:05)
Labukas,
nu aš negimdžiau su epidūru, bet kai gulėjau tai viena panikė ruošėsi gimdyt su epidūru tai pakalbėjom.Nesitarus kaži ar išeis, nes pirma, gyd visada atkalbinėja su epidūru gimdyt,tai jei atvažiuosi nesitarus,gali ir neleist arba nespėsi prisiprašyt, antra anesteziologo naktį nėra, tai jei atvažiuosi gimdyt naktį,jo tikrai nekvies, trečia gimdant su epidūru kaklelis negali būt atsidaręs daugiau kaip 2 ar 3 cm(gerai nebepamenu), o jei atvažiuosi gimdyt su daugiau atsidariusiu? Taip kad susidariau nuomonę kad nesitarus kaži ar išeitų gimdyt su epidūru.O ar kainuoja tai kiek supratau tai moki tik anesteziologui ir aišu jau gauni gydytojai mokėt kaip už susitarimą ir su ja.
Šeip Klaipėdoj kiek girdėjau tai beveik kiekvienai pasiūlo ar nenori gimdyt su su epidūru.Nežinau kodėl čia mažeikiuose taip  g.gif


Aš kai gimdžiau į gimdyklą patekau kakleliui atsidarius 5 cm. Tai epidūrą padarė be kokių nors sakymų kad per daug atsidaręs. Taip aš gimdžiau ne Mažeikiuose, tai iš karto paklausė ar norėsiu epidūro, tik perspėjo, kad turiu apsispręsti iš anksto, nes jei jau 8 cm. tai per vėlu daryti tą epidūrą, bet tai laaabaaai geras nuskausminimo būdas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 09, 22:20)
Ačiū visoms už atsakymus, šiek tiek aiškiau pasidarė  ax.gif
Papildyta:

Gal jau susitarei su Žulpiene? Papasakok kaip sekėsi  rolleyes.gif  Aš rytoj einu i Medea, bandysiu tartis dėl gimdymo  doh.gif

Sorry, tik dabar tavo zinute perskaiciau blush2.gif . Nu buvau nuejus, uzsiminiau, kad noriu pas ja gimdyt, tai jin nusisypsojo ir pasake "As ir taip gimdykloj dirbu". Nu bet pasake kuria diena pas ja i ligonine uzbegt, vaiko tonusus paklausyt. O del St. tai man regis ji oficialiai ka turi padaryt tair padaro. Man anksciau buvo Zulpiene liepus 35 sav. echoskopija pasidaryt, kad paziuret ar lelius apsiverte, tai kai apie tai pasakiau St. ta tepasake ai tai tas vaikas iki gimdymo vartysis ir vartysis g.gif . Tai as St. siuntimo ir nemaldavau, nuejau privaciai pas Zulpiene.
Atsakyti
Aš tai susidariau tokią nuomonę apie epidūrą: norint nuskausminimo, reikia tartis išanksto konkrečiai su ta gydytoja, pas kurią ruošiesi gimdyti mirksiukas.gif
O gimdant nesitarus, negausi jokio epidūro ir niekas net ne tai, kad nepasiūlys, o ir užklausus pačiai atsakys, kad jokios galimybės nėra, kadangi Mažeikių gimdymo skyrius savo anesteziologo neturi, o per visą ligoninę jie 3 lyg tai yra, o kad ir budės koks, tai tikrai pati neprisišauksi schmoll.gif Turi jie ir savo darbų ir pinigėlių jiems užtenka biggrin.gif O tokia St. ar Gin. tuo labiau, aš manau, nepadės netgi patarimu, - kas joms iš to ? Nei jos gymdymuose dalyvauja (ar klystu g.gif ), nei su tais anesteziologais bendrauja.

P.S. O šiaip tai, epidurinis nuskausminimas yra kompensuojamas liginių kasų, bet Mažeikiai kol kas čia nepapuola doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 14, 12:43)
Aš tai susidariau tokią nuomonę apie epidūrą: norint nuskausminimo, reikia tartis išanksto konkrečiai su ta gydytoja, pas kurią ruošiesi gimdyti  mirksiukas.gif
O gimdant nesitarus, negausi jokio epidūro ir niekas net ne tai, kad nepasiūlys, o ir užklausus pačiai atsakys, kad jokios galimybės nėra, kadangi Mažeikių gimdymo skyrius savo anesteziologo neturi, o per visą ligoninę jie 3 lyg tai yra, o kad ir budės koks, tai tikrai pati  neprisišauksi  schmoll.gif Turi jie ir savo darbų ir pinigėlių jiems užtenka  biggrin.gif O tokia St. ar Gin. tuo labiau, aš manau, nepadės netgi patarimu, - kas joms iš to ? Nei jos gymdymuose dalyvauja (ar klystu  g.gif ), nei su tais anesteziologais bendrauja.

P.S. O šiaip tai, epidurinis nuskausminimas yra kompensuojamas liginių kasų, bet Mažeikiai kol kas čia nepapuola  doh.gif

Visisškai pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 14, 12:43)
Aš tai susidariau tokią nuomonę apie epidūrą: norint nuskausminimo, reikia tartis išanksto konkrečiai su ta gydytoja, pas kurią ruošiesi gimdyti  mirksiukas.gif
O gimdant nesitarus, negausi jokio epidūro ir niekas net ne tai, kad nepasiūlys, o ir užklausus pačiai atsakys, kad jokios galimybės nėra, kadangi Mažeikių gimdymo skyrius savo anesteziologo neturi, o per visą ligoninę jie 3 lyg tai yra, o kad ir budės koks, tai tikrai pati  neprisišauksi  schmoll.gif Turi jie ir savo darbų ir pinigėlių jiems užtenka  biggrin.gif O tokia St. ar Gin. tuo labiau, aš manau, nepadės netgi patarimu, - kas joms iš to ? Nei jos gymdymuose dalyvauja (ar klystu  g.gif ), nei su tais anesteziologais bendrauja.

P.S. O šiaip tai, epidurinis nuskausminimas yra kompensuojamas liginių kasų, bet Mažeikiai kol kas čia nepapuola  doh.gif

mad.gif nu bet kokia nesamone nu bet Mažeikiai yra Mažeikiai ir tuom viskas pasakyta bash.gif
Atsakyti
Dėl gimdymo ir epidūro susitariau, tik dabar iškilo klausimėlis, ar pinigėlius už epidūrą tiesiai anesteziologui duoti - visą sumą, kokią pasakė, ar gydytojai, kuri gimdyme dalyvaus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 23, 09:41)
Dėl gimdymo ir epidūro susitariau, tik dabar iškilo klausimėlis, ar pinigėlius už epidūrą tiesiai anesteziologui duoti - visą sumą, kokią pasakė, ar gydytojai, kuri gimdyme dalyvaus  g.gif


o tu su gydytoja kai tareis jau susitarei, kad ji pasirūpins,jog anesteziologas bus, ar su anesteziologu tareisi atskirai?
Atsakyti
Tariausi tik su gydytoja ax.gif Ji ir kainą epidūro iškarto pasakė. Ji pati viską suorganizuos, man tik reikės gulėt ir laukti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 23, 17:12)
Tariausi tik su gydytoja  ax.gif  Ji ir kainą epidūro iškarto pasakė. Ji pati viską suorganizuos, man tik reikės gulėt ir laukti  lotuliukas.gif


ir kokia ta kaina blush2.gif o tai jaučiu, kad man jau laikas pradėt taupyt 4u.gif

jei gydytoja rūpinasi viskuo, tai manau ir pinigėlius jai visus duočiau g.gif arba paklausčiau kaip su anesteziologu atsikaityt
Atsakyti
QUOTE(Senoji Lakūdra @ 2008 01 23, 20:00)
ir kokia ta kaina  blush2.gif  o tai jaučiu, kad man jau laikas pradėt taupyt  4u.gif

jei gydytoja rūpinasi viskuo, tai manau ir pinigėlius jai visus duočiau  g.gif  arba paklausčiau kaip su anesteziologu atsikaityt



Atsakiau tau AŽ ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilgel @ 2008 01 23, 17:12)
Tariausi tik su gydytoja  ax.gif  Ji ir kainą epidūro iškarto pasakė. Ji pati viską suorganizuos, man tik reikės gulėt ir laukti  lotuliukas.gif

ax.gif Tai su kuria tareisi?
Atsakyti
QUOTE(aisteba @ 2008 01 24, 12:58)
ax.gif Tai su kuria tareisi?


Su Žulpiene ax.gif
Atsakyti