Įkraunama...
Įkraunama...

Polipai gimdoje ir gimdos kaklelyje

Šalinimo procedūra paprasta, paguldo į ligoninę, nei gerti nei valgyti, bendra narkoze, pašalina ir jai viskas gerai vakare namo. O tą polipą tyrimams , po 10 dienų atsakymas.
Atsakyti
Man pries 2m. buvo pasalintas polipas, dabar vel nustate,ataugo lyg ir nevienas, planuoju vel operacija, darys histeroskopija+abrazija.
Atsakyti
gal kuri nors yra susidurus su sia problema ir man gali patarti.?atsirado man kazkoks guzas tarp gimdos ir slaples(kur atliekame maza gamtini reikala smile.gif) ji ziauriai skauda, buvo pakilus temperatura, skaudejo nugara ir visa kuna.kas tai galetu buti? isgeriu furadonins nuo slapimo pusles uzdegimo bet nlb padeda.
Atsakyti
sveikos wink.gif

as pasimetus.. sad.gif dare echoskopija ir itaria endometro polipa.. gal kas galite paaiskinti, ka tai reiskia endometro? dar perskaiciau, kad gimda yra su echonegatyviu intarpu - kas tai? sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edelveisar: 03 lapkričio 2009 - 20:04
Laba. Sakykit, bendra narkozė, tai normalią darė g.gif Man viena medikė apie polipo šalinimą nupasakojo, kaip apie kažką nereikšmingo. Bet visai nesitikėjau gauti narkozės.
Dar toks klausimas, kokiio didumo "laiškelius" reikia rašyti už šią procedūrą anesteziologui ir gydytojui?
Atsakyti
Sveikutes unsure.gif nicnieko nezinau kas tai per darinys gali but? Galit kuri truputi apsviesti? Mano nestuke.gif dar tik 7 savaites, buvo pasirode rausvu isskyru, lekiau pas daktare, po apziuros pasake kad ant kaklekio yra polipukas ir is jo gali pasirodyt kraujo ir patvirtino kad nestuke.gif tai neturi jokios reiksmes. Ar tai tiesa? Ar tikrai neturi reiksmes? Ir kaip toliau su tuo dariniu bus? Buvau per daug susijaudinus tai nebeissiklausinejau kaip ir kas unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cubyte: 04 gruodžio 2009 - 12:42
O kodėl jie auga? Kas įtakoja polipų atsiradimą. Pas mane gimdos kaklelyje aptiko. Paskaičiau internete, kad neoperuojant gali supiktybėti. Baugoka.
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2008 05 09, 20:14)
Rado polipa kaklelyje verysad.gif
Gal yra dar susidurusiu su jais blush2.gif


man rado polipa kaklelyje. reikia operuoti. sake operuos su lazeriu, gultis i ligonine nereikia (gyvenu ne lietuvoje)
Atsakyti
Sveikos,Man rado polipų gimdoje, spalio pabaigoje darys operacija verysad.gif LABAI BIJAU.Prieš 5m gimdžiau, bet pati pagimdyti negalėjau, norėjo padaryti epidųrą - nepadarė nes nerado nervo toj vietoj.Davė pilną nąrkozę po kurios čiut likau gyva, širdelė neatlaikė.Savaitė gulėjau daktarų priežiūroj prikalinta prie lašalinių.Išleidžiant namo gyd.sakė, kad man narkozė gali būt daroma tik gyvybei išgelbėti g.gif
Atsakyti
PoMoRa, man šalino gimdos polipus, tai davė pilną narkozę. Tad tavo didžiausia problema yra ši. Bet apie ją turėtų žinoti gydytojai. O šiaip pati operacija labai nesudėtinga ir neskausminga. Man darė 13 val, o jau vakare važiavau namo.
Atsakyti
šiandien buvau profilaktiškai pas ginę ir grįžau nuliūdusi sad.gif nusimato operacija kitą mėnesį, kaip tik ant MB jubiliejaus. rado polipą ant gimdos kaklelio. kai pasakiau kad pas seserį (tada jai buvo kokie 30-32 m.) rado piktybinį polipą ant šlapimo pūslės, plius mamai jau išpjauta gimda ir visi jos priedai - tai pjaus polipą nedelsiant. taip dar būtų galima palaukti, stebėti jį.
tai dabar neramu. kaip pati operacija praeis, paskui tyrimai - ar jis nepiktybinis ir pan.
bet kaip gerai kad nuėjau profilaktiškai pasitikrinti. jokių nusiskundimų neturiu. jaučiuosi gerai.
Atsakyti
Turėjau polipą gimdoje. Patariama juos šalinti. Gydytojas sakę, kad gali būti piktybiniai, bet gana mažam procentui pacienčių. Pati operacija nėra sudėtinga, narkozė pilna, bet po jos labai greitai atsigaunama. Operavo ryte, 4 val. buvau namuose. Kai kurios moterys porą valandų po operacijos namo išvažiavo biggrin.gif Pagėriau antibiotikų, porą dienų pasivarčiau lovoje ir viskas.
Dėl narkozės, tai viena moteris irgi labai pergyveno, kad ji sunkiai atsigauna po jų. Gydytojas užtikrino, kad jausis gerai ir iš tiesų pati stebėjosi, kad puikiai jaučiasi.
Paima ėminį ištyrimui, po mėn. rezultatai būna poliklinikoje (nors mane operavusi gyd. jau kitą savaitę paskambino ir pasakė, kad viskas gerai smile.gif ).
Nėra nieko baisaus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Do_do_do: 09 vasario 2011 - 12:33