Įkraunama...
Įkraunama...

ITALIJA

QUOTE(rasa32 @ 2011 01 22, 19:00)
Skaiciau skaiciau kelias temas,bet kazkaip neradau mane dominancios informacijos ax.gif Norim vaziuot i Italija su vaikai,nuomotis masina.Noretume apsistoti kokioje vienoje ar 2jose vietose,kad butu prie juros ir pavazineti po apylinkes.
Gal kas turi tokios patirties?kur rekomenduotumet apsistoti?


Paieskokit cia:

http://www.holiday-r...k/Italy/r39.htm
Atsakyti
As irgi kiek skaiciau, tai nelabai randu kas mane domina, tad gal patartumete 4u.gif Galvoju atskristi i Milana ir (dar nesugalvojau kokiu transportu) vaziuoti kur nors prie juros. Tad noreciau jusu patarimo ar aplamai verta skristi i Milana, gal zinote kaip patogiau? Ir kurioj pusej geriau ieskoti tos juros? Galvojau gal vaziuoti i Rimmini... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2011 01 26, 12:53)
As irgi kiek skaiciau, tai nelabai randu kas mane domina, tad gal patartumete 4u.gif  Galvoju atskristi i Milana  ir (dar nesugalvojau kokiu transportu) vaziuoti kur nors prie juros. Tad noreciau jusu patarimo ar aplamai verta skristi i Milana, gal zinote kaip patogiau? Ir  kurioj pusej geriau ieskoti tos juros? Galvojau gal vaziuoti i Rimmini...  g.gif

Ziurint ko tu ieskai prie juros. Jei relakso, didelio papludimio tai tada geriau Rimini. O jei nori ir grazios gamtos, vaziuok prie Ligurijos juros, i Cnque Terre. Nuo Milano labai patogu iki ten traukiniu nusigauti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,

Sąžiningai perskaičiau visas temas apie Italiją ir supratau tiek, kad per 10-12 dienų (tokį laikotarpį planuojam skirti kelionei) neįmanoma apžiūrėti visko, ko noriu doh.gif
Rugsėjį planuojame skristi į Romą, pabūti ten 3 dienas, paskui nuomotis mašinytę ir važiuoti.. Tik bėda, kad labai noriu į Florenciją (ir apskritai į visą Toskaną), bet taip pat labai noriu ir į pietus, t.y. Sorrento, Capri, Napoli (anksčiau galvojau gal net iki Sicilijos nusigaut). Taigi mano klausimas toks: ar įmanoma per tiek dienų pabūt Romoj, apvažiuot Toskaną ir dar nuvažiuot į pietus? Ar geriau tiek daug neužsibrėžti ir atvažiuot kitą kartą.. blush2.gif
Atsakyti
Įmanoma, mes per atostogas 16 dienų nuo Lietuvos važiavom, ir Sicilijoj pabuvom, tiktai gaunasi intensyvi kelionė.
Jei Toskana apsiriboja Florencija ir Piza, nesiplečiant toliau, o po to vaziuojant žemyn tai laiko kaip ir per akis.
Autostrados visur, tik mokesčiai už kelius kandžiojasi.
Bet realiai geriau rinktis pietus arba šiaurę

Jei į Šiaurę, tai Toskana, Ligūrija su Cinque tere, paskui butinai Gardos ežeras jei nebuvę, Verona, Bolonija ir atgal.
Jei išmetat Liguriją, tada po Toskanos važiuot is tiesiai prie ežero, po to Venecija, adrijos pakrante pro San Marina atgal.

Jei į pietus tai Pompėja, Vezuvijus, Amalfi pakrante su Kapriu arba be jo. Į Neapolį geriau pasižiūrėt pravažiuojant, nes sugaišit laiko prakeiksit vietinius vairuotojus ir nieko įspūdingo nepamatysit.
Toliau arba į Bari ir atgal pakrante, arba į Siciliją, verta vien dėl Etnos.
Čia gal daugiau apie pietų Italiją, bet galima orientuotis kiek per dieną, pamatyt galima nuvažiuot ir pan.
http://www.supermama...?...620879&st=0
Atsakyti
QUOTE(Veivas @ 2011 01 24, 22:19)
...aha...ten kai kada pasisaudo...visgi Sicilija..smile.gif


oi tikrai nera taip, kaip filmuose smile.gif) niekas nesaudo... tik vaziuoja zmones pagal to miestelio taisykles, ypatingai palerme... tikiuosi adrenalina megstat? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laaila @ 2011 01 26, 13:53)
As irgi kiek skaiciau, tai nelabai randu kas mane domina, tad gal patartumete 4u.gif  Galvoju atskristi i Milana  ir (dar nesugalvojau kokiu transportu) vaziuoti kur nors prie juros. Tad noreciau jusu patarimo ar aplamai verta skristi i Milana, gal zinote kaip patogiau? Ir  kurioj pusej geriau ieskoti tos juros? Galvojau gal vaziuoti i Rimmini...  g.gif



siulyciau priesinga puse nei rimini.. ir jura grazesne ir svaresne, ir nebus tik turistu miestas... cinque terre ...zydroji pakrante... man rimini nepatiko ypac kai jau buvau maciusi visa italija... yra pakankamai daug graziu ir demesio vertu vietu... man patiko calabria, galima skristi su ryanair persedant nebrangiai palyginus... ir is ten tik keltu persikelus gali nuvykti i sicilija...
Atsakyti
Nu bet jiem kiek supratau reikia grįžti i Romą, Žydroji pakrantė gal truputį per toli.
Dėl Riminio tai dėl San Marino važiuot smile.gif
O jei į priekį važiuoji Tirėnų pakrante, grįžti Adrijos gaunasi toks kaip ratas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Intelligent @ 2011 01 27, 15:01)
Sveiki,

Sąžiningai perskaičiau visas temas apie Italiją ir supratau tiek, kad per 10-12 dienų (tokį laikotarpį planuojam skirti kelionei) neįmanoma apžiūrėti visko, ko noriu  doh.gif
Rugsėjį planuojame skristi į Romą, pabūti ten 3 dienas, paskui nuomotis mašinytę ir važiuoti.. Tik bėda, kad labai noriu į Florenciją (ir apskritai į visą Toskaną), bet taip pat labai noriu ir į pietus, t.y. Sorrento, Capri, Napoli (anksčiau galvojau gal net iki Sicilijos nusigaut). Taigi mano klausimas toks: ar įmanoma per tiek dienų pabūt Romoj, apvažiuot Toskaną ir dar nuvažiuot į pietus? Ar geriau tiek daug neužsibrėžti ir atvažiuot kitą kartą..  blush2.gif


jus paziurekite zemelapyje savo norima marsruta... dar ivertinkite kad kelias eis per kalnus daug kur tai vaziavimas bus ir per kamscius... ir leciau.... tai realiai siulyciau arba i pietus (rugseji butu labai grazu) arba jau i virsu...
sicilija yra nuostabi rugsejo menesi...jei tik poilsiui tai sardegna tiktu.. pigiau nuo vidurio rugsejo...vaziuojant i pietus netoli neapolio butinai uzsukite i caserta... http://en.wikipedia....ggia_di_Caserta man ten nerealiai patiko rumai su parku, ten gyveno ir ispanijos karalius valdes neapoli ir sicilija...kad pamatyti daugiau reikia nemazai laiko... visa italija yra kaip muziejus po atviru dangumi.. kiekvienas kampas turi savo istorija ir verte... wub.gif tiek daug kulturu palikimo, susiskaldziusios respublikos respublikos, kurios kazkada klestejo (Venecija, genuja, etc..) cia viso gyvenimo neuzteks pamatyti visa italija.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vija23 @ 2011 01 26, 14:07)
Ziurint ko tu ieskai prie juros. Jei relakso, didelio papludimio tai tada geriau Rimini. O jei nori ir grazios gamtos, vaziuok prie Ligurijos juros, i Cnque Terre. Nuo Milano labai patogu iki ten traukiniu nusigauti mirksiukas.gif

Vaziuojam su vaikais, tai noretusi aziau turistu, bet tuo paciu, kad koks kurortas butu....
Papildyta:
QUOTE(dianita @ 2011 01 27, 22:26)
Papildyta:
siulyciau priesinga puse nei rimini.. ir jura grazesne ir svaresne, ir nebus tik turistu miestas... cinque terre ...zydroji pakrante... man rimini nepatiko ypac kai jau buvau maciusi visa italija... yra pakankamai daug graziu ir demesio vertu vietu... man patiko calabria, galima skristi su ryanair persedant nebrangiai palyginus... ir is ten tik keltu persikelus gali nuvykti i sicilija...

Nelabai dar suprantu kas tas cinque terre ax.gif Cia pakrante gal? Ar ten kurortiniai miesteliai isikure?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laaila: 27 sausio 2011 - 22:16
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Taip ir numaniau, kad neverta per daug užsibrėžti, tai tikriausiai imsim Romą ir pietus, o šiaurę paliksim kitam kartui, kai į Milaną skrisim ax.gif
Tai va, tame ir esmė, kad Italijoj tiek daug nuostabių vietų, kad norisi visur nuvažiuoti, nors persiplėšk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laaila @ 2011 01 27, 23:13)
Vaziuojam su vaikais, tai noretusi aziau turistu, bet tuo paciu, kad koks kurortas butu....
Papildyta:

Nelabai dar suprantu kas tas cinque terre  ax.gif Cia pakrante gal? Ar ten kurortiniai miesteliai isikure?



http://www.google.lt...n...004&bih=505

va vaizdu kad aiskiau butu.
pakrante su 5 zveju kaimeliais, itraukta i UNESCO pavelda. gal kazkas panasaus i musu Neringa pagal stiliu ir kainu lygi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mot99: 28 sausio 2011 - 11:08
4u.gif

Kuriame mieste graziausi papludimiai? Gal galite pavardinti mietus labiau panasius i Nida, o ne Palanga? Noriu miestelio, kad butu ir zmones turtingesni aplinkui (na as nemegstu tokiu vargingu rajonu, aplinkos,mane trikdo...del to niekada nekeliauju i rytus), ir mazai naktiniu baru, klubu... Man reiketu labiau vidutinio amziaus zmogui tinkancios aplinkos nei paselusiam jaunimeliui thumbup.gif Kokie butu pasiulymai? ax.gif Nes jau galva susisuko beieskant geriausio... Norisi neapsirikti... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mot99 @ 2011 01 28, 12:07)
http://www.google.lt...n...004&bih=505

va vaizdu kad aiskiau butu.
pakrante su 5 zveju kaimeliais,  itraukta i UNESCO pavelda.  gal kazkas panasaus i musu Neringa pagal stiliu ir kainu lygi.



Ooo cia visai zavu atrodo wub.gif
Turbut reiketu skristi i Milana, o is ten jau gal butu kazkoks vietinis transportas...
Atsakyti