Įkraunama...
Įkraunama...

VIVI. kosmetika

Palieku norėtą atsiliepimą. Jau kurį laiką rankoms ir pėdoms naudoju "VIVI" rankų kremą - galiu pasakyti, kad esu patenkinta, nes produktas labai minkština, švelnina odą. Na, oda nėra labai sausa - šiek tiek sausėjo žiemos periodu, bet pradėjus reguliariai teptis šiuo kremu, problema išnyko. Kvapas specifinis - man labai patinka. smile.gif
Atsakyti
Rankų kremas - man labai patinka, rankos buvo baisiai šerpetotos (net nelbai supratau nuo ko), ir pirmas dienas atrodė, kad tik odą suglosto, bet dabar labai džiaugiuosi, geras kremas. Tiesa jo kvapas yra ylang-ylang ir bergamotė, žinau, kad dalis žmonių,, turinčių migreną negali pakęsti kvapo. Būčiau nepirkusi, bet gavau dovanų - kvapas neerzina, greitai išnyksta thumbup.gif

Šilko kremas - mano oda mišri, kartais paberia, o kartais labai riebaluojasi. Kremas nekemša porų, veido neriebaluoja, naudoju kaip makiažo pagrindą. Tiesa, kvapas labai specifinis, man nieko, mano sužadėtinis prie manęs kokias 5 minutes neprieina, nes jam labai sirdi blush2.gif

Muilas su mangais - labai labai skaniai kvepia, minkštos tekstūros, nesausina odos. Kartotinas. thumbup.gif
Atsakyti
o as isimylejau putas veidui. Turiu roziu, nu nerealios. Spaudziasi standi tirsta puta, skaniai kvepia, svariai prausia, nu super smile.gif
Atsakyti
Jei, kas dar nespėjo įsigyti nemokamo vivi rankų kremo, tai akcija dar pratęsiama iki gegužės 1d. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2015 03 31, 08:42)
Jei, kas dar nespėjo įsigyti nemokamo vivi rankų kremo, tai akcija dar pratęsiama iki gegužės 1d. biggrin.gif

O kaip tą kremą gauti? Nerandu niekur info. Čia internetu perkant ar parduotuvėse? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2015 03 31, 19:25)
O kaip tą kremą gauti? Nerandu niekur info. Čia internetu perkant ar parduotuvėse? bigsmile.gif

man irgi įdomu blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2015 03 31, 20:25)
O kaip tą kremą gauti? Nerandu niekur info. Čia internetu perkant ar parduotuvėse? bigsmile.gif


QUOTE(Elsker @ 2015 03 31, 21:04)
man irgi įdomu  blush2.gif  bigsmile.gif


Neseniai temoje buvo įkelta nuoroda su informacija, paieškokit.
Atsakyti
QUOTE(*Mieloji* @ 2015 03 31, 21:35)
Neseniai temoje buvo įkelta nuoroda su informacija, paieškokit.

Tai radau aš tą kuponą, galioja jis iki rytojaus (ar dar rytoj galiotų?). Tiesiog rašo, kad nuolaida pratęsta, tai tiesiog įdomu iš kur šitokia informacija. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2015 03 31, 22:54)
Tai radau aš tą kuponą, galioja jis iki rytojaus (ar dar rytoj galiotų?). Tiesiog rašo, kad nuolaida pratęsta, tai tiesiog įdomu iš kur šitokia informacija. biggrin.gif


konsultantė sakė smile.gif , dėl kupono naujo nežinau kur rasti, rašykit į jų el.paštą ir paprašykit ax.gif
Atsakyti
Mano veido odą tyrė su kažkokiu prietaisu. Likau pasibaisėjus (šiaip nepasakė nieko, ko nebūčiau žinojus, bet kai poras iš arti parodo tiesiog fuj) verysad.gif
Nusipirkau kmynų kremą - parašysiu atsiliepimus po kokios savaitės. g.gif
Atsakyti
Kazkaip man tai VIVI ne stebuklas - turiu 72h krema - nesijaucia drekinimo,o oda palieka lipni,itin greitai susiriebaluoja man po jo.Ranku kremo vienintelis pliusas kad skaniai kvepia - nusiplovus rankas tik su vandeniu jausmas lyg nieko nebuciau tepusi.... schmoll.gif
Atsakyti
jei kam dar reikia naujas kuponas smile.gif

http://www.failai.lt...
Atsakyti