Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 02 12, 11:10)
as manau viisi sitam puslapy ikelti dauguma tikrai ne skandinaviski,greiciau angliski ax.gif man asmeniskai ju interjerai nelabai,o vat tikrus skandinavisku dievinu wub.gif turiu


dauguma šiame puslapyje įkelti interjerai yra daniški ir švediški. mirksiukas.gif kai kas gal ir papuolė angliško, kas labiau prie vintage. smile.gif

manau tau labiau prie širdies minimalizmas ir šiaip šiolaikiškas stilius. na o man nebelabai ax.gif skandinavijos šalyse irgi skirtingi žmonės gyvena, vieni labiau mėgsta vienaip, kirti kitaip, juk taisyklės nėra. ir tikslaus apibrėžimo nėra koks turi būti skandinaviškas stilius. turbūt pagrindiniai kriterijai yra šviesa ir natūralumas, originalios idėjos smile.gif

4u.gif
Atsakyti
Viskas taip nerealiai gražu wub.gif
Atsakyti
Man šis stilius labai prie širdies wub.gif

laiptų keletas:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2011 02 12, 11:08)
dauguma šiame puslapyje įkelti interjerai yra daniški ir švediški.  mirksiukas.gif kai kas gal ir papuolė angliško, kas labiau prie vintage.  smile.gif

manau tau labiau prie širdies minimalizmas ir šiaip šiolaikiškas stilius. na o man nebelabai  ax.gif skandinavijos šalyse irgi skirtingi žmonės gyvena, vieni labiau mėgsta vienaip, kirti kitaip, juk taisyklės nėra. ir tikslaus apibrėžimo nėra koks turi būti skandinaviškas stilius. turbūt pagrindiniai kriterijai yra šviesa ir natūralumas, originalios idėjos  smile.gif

4u.gif

Labai klystat,man tikrai ne tik modernus patinka,cia gal is foto kurias idejau sprendziat smile.gif O jus buvot svedijoj norvegijoj ar danijoj?danu stilius interjerp sakyciau skiriasi tikrai nuo norvegu ir svedu ax.gif klystat kad ten gyvena skirtingi zmones na del interjeru biggrin.gif nes labai labai mazai yra "kitokiu",dauguma visi labai panasus mirksiukas.gif bet visi be galo jaukus ir silti wub.gif
Atsakyti
šiti laiptai gal labiau iš skandinaviškų. Šiaip sknadinaviško stiliaus grynai "naminių" foto nelabai turiu, bet mano pavyzdžiai manau pritaikomi... Gal padės smile.gif
user posted image
user posted image

Memeliete, nesupykite, bet faktiškai puse Tavo nuotraukų yra pro šoną... Privėlėte ir klasikos ir provanso ir netgi vieną foto mačiau šiltųjų kraštų interjerų margų (nežinau kaip tiksliai jį įvardinti). Jei baltos sienos nuotraukoje toli gražu nereiškia, kad tai iškart ir skandinaviškas stilius.

QUOTE(Belle Du Jour @ 2011 02 12, 11:10)
as manau viisi sitam puslapy ikelti dauguma tikrai ne skandinaviski,greiciau angliski ax.gif man asmeniskai ju interjerai nelabai

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(memelietė @ 2011 02 12, 12:08)
manau tau labiau prie širdies minimalizmas ir šiaip šiolaikiškas stilius. na o man nebelabai  ax.gif skandinavijos šalyse irgi skirtingi žmonės gyvena, vieni labiau mėgsta vienaip, kirti kitaip, juk taisyklės nėra. ir tikslaus apibrėžimo nėra koks turi būti skandinaviškas stilius. turbūt pagrindiniai kriterijai yra šviesa ir natūralumas, originalios idėjos  smile.gif

Tikslaus apibrėžimo žinoma nėra, bet stilius turi savų bruožų.
Tai elegantiškumas, bet minimalistinis. Mažiau lygu daugiau, todėl baldai ir aksesuarai visi asketiški, paliekama tik tai, kas reikalinga. Taigi, jokių užraitytų sudėtingų banguotų "prikleckintų" formų baltų, aiškios tiesios/švelniai nužulnios linijos, yra dekoratyvinių elementų, žinoma, bet tuntų pagalvėlių ir visokių kitokių priraitytų statulėlių čia nesutiksite. Dekoratyviniai elementai ypač būdingi ant sienų. Vaizdas kuo natūraliau, paparasčiau- tuo geriau. Aišku, vyrauja balta, švelnūs natūralūs tonai. Na ir visa kita. Dar kartą peržvelkite savo foto.. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tendre: 12 vasario 2011 - 18:59
tema nėra vien tik SKANDINAVIŠKAS STILIUS 4u.gif

na aš paskaitinėju aprašymą ir pažiūriu kokiam mieste ir šaly yra padaryta. dauguma yra iš Danijos ir Švedijos, BET NE VISI smile.gif

skandinavai asocijuojasi su minimalizmu nes iš ten jis atėjo, tačiau dabar ten ypač populiarus ir kitoks stilius atėjęs kartu su ekologijos idėjomis.

keletas straipsnių apie skandinavišką interjerą:

skandinaviškas stilius

skandinaviškas stilius

skandinavišas sukurtas Lietuvoje

šaunu, kad dedat savo pavyzdžius. ačiū labai 4u.gif nenoriu čia labai ginčytis, tai jeigu ir nepataikiau su keliais paveikslėliais tikiuosi, kad kam nors jie bus tiesiog gražūs mirksiukas.gif






Atsakyti
QUOTE(memelietė @ 2011 02 12, 20:03)
tema nėra vien tik SKANDINAVIŠKAS STILIUS  4u.gif

na aš paskaitinėju aprašymą ir pažiūriu kokiam mieste ir šaly yra padaryta. dauguma yra iš Danijos ir Švedijos, BET NE VISI  smile.gif

skandinavai asocijuojasi su minimalizmu nes iš ten jis atėjo, tačiau dabar ten ypač populiarus ir kitoks stilius atėjęs kartu su ekologijos idėjomis.



nu kur jau ten skandinaviskas minimalistinis,matosi tikrai nebuvot uzejus i skandinaviskus namus biggrin.gif kad ekologiska stai tikrai,nes viskas viduje pas juos is medzio,namai patys is medzio.Jie labai megsta detales ir ju daug,bet skirtingai nuo vintage ir anglisko stiliaus tos detales nera rekiancios,neryskios.Pamatytume kaip nukrautos pas juos palanges visokaiis niekuciais,prikabineta svieseliu ant langu wub.gif jautiesi kaip tikroj pasaku saly ,ypac ziema wub.gif
va grynai pas juos namuopse taip(cia jau tikrai ne modernu)ir butent tokius vaizdus as maciau ten budama
user posted image
http://s3prod.wehear....jpg?1287162006

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belle Du Jour: 12 vasario 2011 - 20:39
Aš irgi esu skandinaviško stiliaus gerbėja. Man patinka minimalizmas, neapsikrovimas daiktais, tik tai, kas reikalinga turi būti. Jokių išrantymų, gremėzdiškų baldų...O į savoką skandinaviškas interjeras tai telpa daug, ir skirtingose Skandinavijos šalyse yra savų bruožų.Mane dar žavi skandinavų kultūra ir gebėjimas išlaikyt pusiausvyrą su gamta. Kad ir aplinkos tvarkyme - pastebėjau, kad jie kažkaip stengiasi palikt natūralesnę aplinką, o ne apsisodint visokiais egzotiniais augalais...
Atsakyti
QUOTE(ilonux @ 2011 02 12, 20:41)
Aš irgi esu skandinaviško stiliaus gerbėja. Man patinka minimalizmas, neapsikrovimas daiktais, tik tai, kas reikalinga turi būti. Jokių išrantymų, gremėzdiškų baldų...O į savoką skandinaviškas interjeras tai telpa daug, ir skirtingose Skandinavijos šalyse yra savų bruožų.Mane dar žavi skandinavų kultūra ir gebėjimas išlaikyt pusiausvyrą su gamta. Kad ir aplinkos tvarkyme - pastebėjau, kad jie kažkaip stengiasi palikt natūralesnę aplinką, o ne apsisodint visokiais egzotiniais augalais...

kas tiesa tai nemelas 4u.gif as is tu saliu saliu griztu kazkaip teigiamos energijos pasisiemus,vien i ju apranga paziurejus lengva pasidaro ir sava-visi patogiai apsirenge,dienai jokiu kulniuku mini sijoneliu blizguciu ir pan doh.gif o pas mus...kaip i svente kasdien...jie tokie naturalistai labai.Reiketu mum tikrai pavyzdi is ju imti.Kad ir tie ju namukai-tokie mazyliukai..retai kur dideli pamatysi.
Atsakyti
kad daugiau nekiltų nesusipratimų nuo šiol prie kiekvieno paveikslėlio parašysiu kas ir kaip ten mirksiukas.gif

šiek tiek apie vintage:

retro/vintage

retro/vintage

vintage

VINTAŽINIS BUTAS LONDONE

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


SKANDINAVIŠKA GRAFIKA


straipsnis
Atsakyti
Danija

user posted image

user posted image

user posted image

http://farm4.static....8c7fe6d27_o.jpg

Papildyta:
Danija

user posted image

user posted image
Atsakyti
nebuvo parašyta kur ax.gif tiesiog gražu man...

user posted image

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

vintage Vokietija

user posted image

user posted image

user posted image

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
vintage Vašingtone

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
AUSTRALIJA bigsmile.gif VINTAGE

http://farm4.static....1bc33d79b_o.jpg
http://farm4.static....d6cebd87f_o.jpg

''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Papildyta:

DANIJA

http://farm4.static....a50a9efae_o.jpg
http://farm4.static....1a07a3598_o.jpg
http://farm4.static....65f466947_o.jpg
http://farm4.static....d3de4f8f7_o.jpg



 i 
Maksimalus nuotraukos dydis - 640x480 pikselių.
Jei nuotrauka yra didesnė, prašom iš pradžių ją sumažint ir tik tada kelti į forumą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 13 vasario 2011 - 14:15