Įkraunama...
Įkraunama...

Skandinaviškas ir vintage interjeras

QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 23, 22:13)
Taigi kad nenusprendziu - man ir naturali azuolo ir balinto azuolo spalvos  wub.gif

Tik turėkit omeny, kad natūralus ąžuolas, laikui bėgant, gana stipriai keičia spalvą. Galbūt balintas savo vaizdą išlaikytų ilgiau.
Atsakyti
QUOTE(bitule @ 2011 08 23, 22:33)
Tik turėkit omeny, kad natūralus ąžuolas, laikui bėgant, gana stipriai keičia spalvą. Galbūt balintas savo vaizdą išlaikytų ilgiau.


O kiek tas laikui begant? g.gif O aliejuotas (naujas dabar medzio apdirbimo budas mat - is viso tai man neaiskus kazkoks - anksciau buvo lakas, dabar aliejus g.gif ) irgi keicia, ar dar nera duomenu siuo klausimu g.gif

Siaip kazkaip primeciaau savo vizijose kad galima grindis daryti ir balinto azuolo - o baldai tebunie naturalaus - galbut labiau uzsiakcentuotu tada tas medis, o grindys ir sienos nueitu sviesiam fonui g.gif
Bet tai kaip tada su durim unsure.gif

Eina svilpt - dar net nereikia rinktis o jau sunku doh.gif ka reiks daryt kai jau reiks nuspresti doh.gif doh.gif doh.gif
Laukiu daugiau nuomoniu, kritikos ir bilen ko kas priverstu smegenus dirbt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 23, 23:59)
O kiek tas laikui begant? g.gif  O aliejuotas (naujas dabar medzio apdirbimo budas mat - is viso tai man neaiskus kazkoks - anksciau buvo lakas, dabar aliejus  g.gif ) irgi keicia, ar dar nera duomenu siuo klausimu g.gif

Siaip kazkaip primeciaau savo vizijose kad galima grindis daryti ir balinto azuolo - o baldai tebunie naturalaus - galbut labiau uzsiakcentuotu tada tas medis, o grindys ir sienos nueitu sviesiam fonui  g.gif
Bet tai kaip tada su durim  unsure.gif

Eina svilpt - dar net nereikia rinktis o jau sunku  doh.gif  ka reiks daryt kai jau reiks nuspresti doh.gif  doh.gif  doh.gif
Laukiu daugiau nuomoniu, kritikos ir bilen ko kas priverstu smegenus dirbt biggrin.gif

Na, po poros ar keletos metų jau tikrai pasimatys. Aliejuota mediena gal ir mažiau kinta, bet kiek tenka matyti, vistik su laiku tas žalsvai oranžinis atspalvis linkęs išlįsti. Čia kalbant tik apie natūralų ąžuolą (lakuotą, arba aliejuotą be pigmento), jei aliejus pigmentinis, pirminis vaizdas turėtų laikytis ilgiau.
Bet gal jums tas natūraliai patamsėjęs ąžuolas kaip tik bus gražus 4u.gif , gal neverta be reikalo nerimauti. Tiesiog pabandykit kur nors pasižiūrėti, kaip atrodo senesni ąžuoliniai parketai, dailylentės ar baldai 4u.gif
O nedaug besiskiriančių atspalvių (balinta, nebalinta) medienos gal nedėčiau blush2.gif Vienas dalykas, kai skirtingomis medienos spalvomis bandomas išgauti kontrastas (pvz. tamsūs akcentai šviesiame fone), o kitas dalykas derinti niuansus - viskas įmanoma, bet rizikos daugiau ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2011 08 23, 16:47)
sakes kaip gerai atrodo sita fotke... pas mane rastinukas, tik va virtuve maza labai... 9 kvadratai. tai kazi kaip tos pertvaros is plytu atrodytu. bet seip tai labai liux mintis. mano draugai bara susimuryjo is senu raudonu plytu (siena kazkuria isgriove restauruodami nama), tai labai gerai atrodo. as kazko kaimisko noriu. dar man labai patinka paciu daryti daiktai. tai va tokia virtuve galima susimeistrauti, tik dureles kazkur uzsakineti riektu.

siaip cia is alio.lt skelbimu kaunieciu firma daro. beginis metras 1000 lt kazkaip taip.
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 23, 17:56)
Dabar aktualiausia nuspręsti dėl spalvinės gamos - langai pas mus mediniai išorėje kaustyti aliuminiu, viduje balinto ažuolo spalvos, taigi dabar klaustukas kaip daryt su grindim - daryt ažuolo naturalaus atspalvio, gal šiek tiek šviesesnes ar balinto ažuolo, tas pats tada eina ir balkiams lubose, nes juos mes klijuosim neišnešim tikrųjų stogo balkių...
baldus nusižiūrėję esam šiuos magres baldaimagres baldai
spalva būtų ta grietinėlės baltumo, sienas norėčiau irgi tokia pačia visai tai bendrai erdvei ir galbūt net visam namui... dar pritaikytumem masyvę ažuolo komodą ar konsolę svetainėje plonos drobės užuolaidas, ant kampinių langų iki žemės ....
Virtuvė nežinau - tikriausiai irgi balta tik galbūt stalviršį medžio imitacija ar pan  g.gif

Nu žodžiu laukiu kažkokių pasisakymų ką daryt su ta medžio spalva - ar nederint prie langų ir likt prie ažuolo, ar bandyt viską įsigyjant perkalbėt gamintojus kad balintų medines dalis  g.gif

Na tai kaip ta mano vizija... ar bent kiek dera?


vizija labai dera thumbup.gif skandinaviskas stilius yra toks, kad viskas daug maz tarpusavyje suderinta, o jeigu kazkas issoka, tai dazniausiai buna akcentas. man patinka, ir as pas save dariau taip, kad tiek, baldai, tiek durys, virtuvinis stalvirsis, virtuvinis stalas ir kedes bei grindys tarpusavyje deretu. pas mane grindys yra kaip tik balinto azuolo ir jokiu kitu net nenoreciau, nes spalva ir isvaizda - puiki bigsmile.gif



Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2011 08 24, 13:12)
vizija labai dera  thumbup.gif skandinaviskas stilius yra toks, kad viskas daug maz tarpusavyje suderinta, o jeigu kazkas issoka, tai dazniausiai buna akcentas. man patinka, ir as pas save dariau taip, kad tiek, baldai, tiek durys, virtuvinis stalvirsis, virtuvinis stalas ir kedes bei grindys tarpusavyje deretu. pas mane grindys yra kaip tik balinto azuolo ir jokiu kitu net nenoreciau, nes spalva ir isvaizda - puiki  bigsmile.gif


bigsmile.gif oi kaip idomu - gal kokia foto turite? 4u.gif Tai jei grindys pas jus balinto azuolo - visa kita furnitura kuria suminejote kokia rinkotes? O sienu spalvos? Labai nekantru suzinoti, nes pas visus pazystamus tik naturalios medzio spalvos grindys - o man graziai ziurisi ta balinta spalva, tik niekur neteko didelio ploto matyti...
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2011 08 24, 13:22)
bigsmile.gif oi kaip idomu - gal kokia foto turite?  4u.gif  Tai jei grindys pas jus balinto azuolo - visa kita furnitura kuria suminejote kokia rinkotes? O sienu spalvos? Labai nekantru suzinoti, nes pas visus pazystamus tik naturalios medzio spalvos grindys - o man graziai ziurisi ta balinta spalva, tik niekur neteko didelio ploto matyti...


kai tik gausiu miegamojo lova ir sofa - tada ir foto bus mirksiukas.gif
gal pradesiu nuo to, kad pas mane bute, visuose kambariuose, dominuoja 3 spalvos - balta, bordine (gal net purpurine) ir indigo. aisku pastarosios dvi eina kaip akcentai. grindys ir plintusai balinto azuolo. duris dariau kitur, bet spalva praktiskai nesiskiria nuo grindu. deja, bet virtuvinio stalo, kedziu ir virtuves stalvirsio balinto azuolo nepavyko gauti - jie yra azuolo spalvos, bet is esmes spalvos baisiai nesipjauna tiek tarpusavyje, tiek ir su grindu spalva smile.gif jau sugalvojau, bet dar neigyvendinau, ko noriu svetaineje, kur stoves tv. virtuves kompektas - baltas ir blizgus. matinis butu visiskai nesiziurejes siuo atveju, eiline batu deze, kaip as sakau biggrin.gif uzuolaidos - linas su medvilne, iki zemes.
jeigu idomu, ir jeigu esate is vilniaus, galit atvaziuot ir gyvai pasiziuret - patiems bus lengviau apsisprest, ko norit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2011 08 24, 13:46)
kai tik gausiu miegamojo lova ir sofa - tada ir foto bus  mirksiukas.gif 
gal pradesiu nuo to, kad pas mane bute, visuose kambariuose, dominuoja 3 spalvos - balta, bordine (gal net purpurine) ir indigo. aisku pastarosios dvi eina kaip akcentai. grindys ir plintusai balinto azuolo. duris dariau kitur, bet spalva praktiskai nesiskiria nuo grindu. deja, bet virtuvinio stalo, kedziu ir virtuves stalvirsio balinto azuolo nepavyko gauti - jie yra azuolo spalvos, bet is esmes spalvos baisiai nesipjauna tiek tarpusavyje, tiek ir su grindu spalva smile.gif jau sugalvojau, bet dar neigyvendinau, ko noriu svetaineje, kur stoves tv. virtuves kompektas - baltas ir blizgus. matinis butu visiskai nesiziurejes siuo atveju, eiline batu deze, kaip as sakau  biggrin.gif uzuolaidos - linas su medvilne, iki zemes.
jeigu idomu, ir jeigu esate is vilniaus, galit atvaziuot ir gyvai pasiziuret - patiems bus lengviau apsisprest, ko norit mirksiukas.gif

thumbup.gif
Bet ot sutampa vizijos bigsmile.gif 4u.gif as lygiai taip pat isivaizduoju virtuvini balta ir blizgu, stlavirsi teks derint prie stalo ir kedziu - dar kedes tai dzin - galiu pasisiuti tuos uzvalkalus iki zemes pvz tokius kokias uzuolaidas issirinksiu ar atkartojancius koki motyva, bet va su baldais nzn kaip gausis - bet svarbiausia ir yra kad tos azuolo spalvos nesipjautu - del ko jus ir praktiskai nuraminot, labai lauksiu foto - nes pati is kn rolleyes.gif uzuolaidos man irgi thumbup.gif as panasias isivaizduoju 4u.gif

Del ryskesniu akcentu irgi turiu vizija - bet jie atsiras kai nusibos balti namai biggrin.gif ivesti juos visada paprasciau - pagalveles, uzklotas, kilimelis vaza....

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D.E.L.A: 24 rugpjūčio 2011 - 15:33
QUOTE(Sky_diver @ 2011 08 24, 13:46)
kai tik gausiu miegamojo lova ir sofa - tada ir foto bus  mirksiukas.gif 
gal pradesiu nuo to, kad pas mane bute, visuose kambariuose, dominuoja 3 spalvos - balta, bordine (gal net purpurine) ir indigo. aisku pastarosios dvi eina kaip akcentai. grindys ir plintusai balinto azuolo. duris dariau kitur, bet spalva praktiskai nesiskiria nuo grindu. deja, bet virtuvinio stalo, kedziu ir virtuves stalvirsio balinto azuolo nepavyko gauti - jie yra azuolo spalvos, bet is esmes spalvos baisiai nesipjauna tiek tarpusavyje, tiek ir su grindu spalva smile.gif jau sugalvojau, bet dar neigyvendinau, ko noriu svetaineje, kur stoves tv. virtuves kompektas - baltas ir blizgus. matinis butu visiskai nesiziurejes siuo atveju, eiline batu deze, kaip as sakau  biggrin.gif uzuolaidos - linas su medvilne, iki zemes.
jeigu idomu, ir jeigu esate is vilniaus, galit atvaziuot ir gyvai pasiziuret - patiems bus lengviau apsisprest, ko norit mirksiukas.gif

oi, braske, be nuotrauku pademonstravimo - neissiversi - mes cia visos sedim pilnon seiliu burnom kaip mums visos naujoves idomu thumbup.gif 4u.gif taip kad laukiam vizualizaciju...

temele baiginejammm g.gif g.gif

NAUJA TEMELE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *KAJA*: 24 rugpjūčio 2011 - 17:08
kokia grazi nauja tema wub.gif KAJA aciu uz pastangas 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti