Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės išmokos Airijoje

QUOTE(mamaEgle @ 2011 05 30, 09:44)
O grant'o nemokės tau? Tada ir registracijos mokesčio nereiktų mokėt, o jei sumokėtum - grąžintų.

nu nezinau, man niekas niekad negrazino registracijos mokescio, kai paklausiau tai peciais pakraipe ir viskas... pasakyk kaip tai padaryti???
o as gavau ir back to education ir grant'a abu metus.
Atsakyti
QUOTE(RutaPuta @ 2011 05 30, 19:29)
nu nezinau, man niekas niekad negrazino registracijos mokescio, kai paklausiau tai peciais pakraipe ir viskas...  pasakyk kaip tai padaryti???
o as gavau ir back to education ir grant'a abu metus.

Dukra kai įstojo į Dundalk IT (tiesa, tai buvo prieš 4 metus), tai dar baigiant mokyklą užpildė VEC'o formas grant'ui gauti. Įstojo, tada sumokėjom registracijos mokestį, nes kitaip nebūtų įtraukę į studentų sąrašus. Tada išdavė pažymą, kad jinai tenai mokosi dieniniame ir nunešėm tą pažymą į VEC'ą. Po kurio laiko atsiuntė patvirtinimą, kad mokės grant'ą, o neužilgo ir čekį su grąžinta registracijos mokesčio suma. O sekančiais metais visai nereikėjo mokėti, nes buvo grant'as. Nebent po to tvarka pasikeitė, dabar viską jie užspaudė....
Žinau, kad tu gavai viską, bet spėjai įstoto metais ankščiau. Nuo praeitų mokslo metų gauni arba grant'ą arba back to education. Man geria buvo back to education, tai buvau jį pasirinkus. O dabar nežinau ar mokės ką nors per vasarą ar ne. Penktadienį žygiuosiu į socialinį, pasakys doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2011 05 30, 19:37)
Dukra kai įstojo į Dundalk IT (tiesa, tai buvo prieš 4 metus), tai dar baigiant mokyklą užpildė VEC'o formas grant'ui gauti. Įstojo, tada sumokėjom registracijos mokestį, nes kitaip nebūtų įtraukę į studentų sąrašus. Tada išdavė pažymą, kad jinai tenai mokosi dieniniame ir nunešėm tą pažymą į VEC'ą. Po kurio laiko atsiuntė patvirtinimą, kad mokės grant'ą, o neužilgo ir čekį su grąžinta registracijos mokesčio suma. O sekančiais metais visai nereikėjo mokėti, nes buvo grant'as. Nebent po to tvarka pasikeitė, dabar viską jie užspaudė....
Žinau, kad tu gavai viską, bet spėjai įstoto metais ankščiau. Nuo praeitų mokslo metų gauni arba grant'ą arba back to education. Man geria buvo back to education, tai buvau jį pasirinkus. O dabar nežinau ar mokės ką nors per vasarą ar ne. Penktadienį žygiuosiu į socialinį, pasakys  doh.gif

As gavau ir praeitus metus ir granta, ir back to education, bet tai buvo paskutiniai metai kaip moka antrakursiams. Nuo ateinanciu mokes tik ta arba ta, todel as jau ir rimtai susimasciau kaip man cia toliau kilti mokslo laiptais smile.gif Registracija anksciau tai apmokejo, o du paskutinius metus tikrai nemokejo, nes po praeito tavo parasymo as bandziau pasiaiskinti, tai visi peciai tik traukiojo. O as ir gavau granta is vec ir su jais ilgai teko pabendraut, nes kol vyro visus reikiamus dokumentus jiems pristaciau doh.gif nukankino mane labai, gal keturis menesius vaiksciojau pirmyn atgal smile.gif
bet kai man kas dabar apmoketu registracija 3000, nes dar knygos ir egzaminu mokesciai, tai tada as ne neabejociau ir pati pirmoji minciau IT slenksti biggrin.gif
Atsakyti
Jau nuo praeitų metų moka tik vieną arba kita. Man jau reikėjo rinktis, nedavė abiejų. Tada pasakė, kad tie kurie įstojo į pirmą kursą jiems nepriklauso sad.gif bet ir taip gerai, kas savaitę stabilūs pinigai thumbup.gif
O dėl registracijos mokesčio paklausiu pas draugę prie progos. Jos dukra pernai įstojo ir gauna grant'ą. Tada žinosiu ar galioja grąžinimas dabar.
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2011 05 30, 22:03)
Jau nuo praeitų metų moka tik vieną arba kita. Man jau reikėjo rinktis, nedavė abiejų. Tada pasakė, kad tie kurie įstojo į pirmą kursą jiems nepriklauso sad.gif bet ir taip gerai, kas savaitę stabilūs pinigai  thumbup.gif 
O dėl registracijos mokesčio paklausiu pas draugę prie progos. Jos dukra pernai įstojo ir gauna grant'ą. Tada žinosiu ar galioja grąžinimas dabar.

Buk gerute, brukstelk man i az kai suzinosi, kad nepamesciau tavo zinutes. Mano kaimynes dukra irgi mokosi Athlones IT bet negauna registracijos atgal. |Gal dar yra kas ko tiesiog nesako, taupo pinigus smile.gif Taip taip, pirmakursiams pernai jau nepriklause dvigubas, bet antrakursiai dar gavo... man pasiseke, bet baigesi geris irgi biggrin.gif Jei jau sugrazintu tai as tiesiai i Carlow, ne neabejodama drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2011 05 30, 19:28)
paskaičius šitą temą ar prieš tai buvusias galima rasti atsakymą ir kartais greičiau nei laukti kol kas nors atsakys  ax.gif  4u.gif

Už rent'ą pinigų niekas jau nebegrąžina, tik prideda prie metinių tax'ų


Aciu uz atsakyma, o kaip tai susitvarkyti ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolitux81 @ 2011 05 30, 21:17)
Svekutes, noreciau paklausti blush2.gif o kaip susigrazinti tax uz renta ? Gal kokia forma reikia uzpildyti?  g.gif

grazina..reikia nueiti i revenue..arba uzsiregistruoti revenue.ie ir ten uzpildyti viska.
Atsakyti
QUOTE(sandva @ 2011 05 31, 09:57)
grazina..reikia nueiti i revenue..arba uzsiregistruoti revenue.ie ir ten uzpildyti viska.


Aciukas tau, uzejau revenue.ie bet man ten zalias miskas, mano anglu nera super, kur tiksliai ten uzeiti g.gif ,
gal kartais nuoroda butu galima gauti blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Jolitux81 @ 2011 05 31, 19:45)
Aciukas tau, uzejau revenue.ie bet man ten zalias miskas, mano anglu nera super,  kur tiksliai ten uzeiti g.gif ,
gal kartais nuoroda butu galima gauti  blush2.gif  ?

http://www.revenue.i...ent-credit.html
paeik i apacia ir rasi Documentation required, ten ta forma kuria reikai uzpildyt. nepyk, nemoku ikelt pacios formos doh.gif
Atsakyti
Sveikos, as su klausimuku... 4u.gif jeigu norime paduoti Aplication del Habitual Residence kas mums nuo to? ta prasme ar yra kazkokie isipareigojimai? radau internete daug info kas ir kaip, bet va del pliusu ir minusu prasantiems nelabai ka radau. suprantu, kad tas HR reikalingas tik del visokiu socialiniu ismoku, daugiau praktiskai nelabai kur jo reikia. Dekui!
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti