Įkraunama...
Įkraunama...

work and travel USA

sveiki,
supermamos forumuose neradau tokios temos, taigi manau butu neblogai viena tokia uzveisti smile.gif
maloniai kvieciu diskutuoti sia tema visus, kurie bent karta yra dalyvave sioj programoj, dar tik ketina dalyvauti ar siaip yra ka girdeje paie tai is savo pazistamu
Papildyta:
taigi, pradesiu nuo saves ax.gif
sia vasara ketinu dalyvauti, taigi ieskau bendrakeleiviu, kadangi nesinori viena vykti i svetima sali, ypac pirma karta
ar atsirastu kas mastot apie aliaska, florida ar massachusett'a?
Atsakyti
na vat as jau esu uzsiregistravus PLC
Atsakyti
Aš dalyvavau šioje programoje prieš porą metų, važiavau taip pat per PLC, darbą susiradau pati. Šiaip likau patenkinta smile.gif Nežinau ką dar parašyti, jei turėsi klausimų drąsiai kreipkis mirksiukas.gif
Atsakyti
as vaziavau po antro kurso, norejau ir po 3 vaziuoti, bet nebeleido, nes po rugsejo 11, uzkirto kelius i amerika. ech o jau dokumentus baiginejau tvarkytis, vis galvojau, gal isleis.
po to baigusi mokslus pradejau dirbti jaunimo kelioniu centre ir pati siunciau zmones dirbti pagal sia programa.

Zinoma vaziuokit, padirbsit -grisit, ir patirtis ir uzsienyje pabusite ir pinigu uzdirbsite. Man tai visai patiko, ir dar vaziuociau.
As tai padaveja restorane ir pardaveja parduotuveje dirbau, bet daugiau bendravau su latviais rusais lenkais, nes ten ju visur pilna dirbanciu, su amerikonais nalabai gavosi susibendraut, jie kazkokie kitokie, o europieciai tokie savi. lyg butu visi is vieno kaimo. Tai dar su jais iki siol el pastu bendraujam ir i svecius (i Rusija ) kviecia.
Siaip nezinau kas tau idomu ie ka noretum suzinoti. Greiciau ieskai su kuo vaziuot - tai tau svarbiausia, o negi grupioku nevaziuoja, pas mus tai beveik visas kursas vaziavo.
Atsakyti
QUOTE(puzzle @ 2007 11 23, 13:15)

Siaip nezinau kas tau idomu ie ka noretum suzinoti. Greiciau ieskai su kuo vaziuot - tai tau svarbiausia, o negi grupioku nevaziuoja, pas mus tai beveik visas kursas vaziavo.


tai vat kad nevazioja ne vienas grupiokas, o ir siaip is pazistamu irgi nevaziuoja. suku galva gal plc duotu kontaktus tu, kurie vaziuoja i ta pati miesta kaip ir as.
o siaip kas buvot ten, tai manot viena nuvaziavus prazuciau ar ne? doh.gif
Atsakyti
Labas,

aš važiavau jau du kartus. Įdomu i kokia vieta važiuotum? Šiaip važiuočiau ir viena dabar, nes viską jau žinau ir panašiai.. Bet jei tu pirmą kartą tai nežinau nei ka sakyt.

I kokį miestą važiuoji? Gal ką konkrečiau patarčiau smile.gif
Atsakyti
as tai bandysiu vaziuoti i majami, ten kazkokie tevu pazistami gyvena. tevai ramiau jausis kai zinos jog jei kas turesiu i ka kreiptis, nes kiek zinau tos agenturos visiskai nepadeda sunkiu momentu.
man stai kas idomu- ar sunku amerikoj greitai rasti darba jau nuvykus tenai?
Agentura prigasdina del taisykliu nesilaikymo, bet ar yra tokiu, kurie pakeicia parindini darba ar is vis jo atsisako nepraneses sponsoriui? ar vis nekyla problemu su sponsoriumi del pagrindinio darbo pakeitimo?
Atsakyti
O tai tu turi jau but radus darbą prieš važiuodama. Šiaip sunku buvo man antrą darbą rasti, o antrais metais išvis neradau, nes pirmame darbe labai grafikas buvo negeras. Bet reik ieškant eiti i visur kur įmanoma, ypač viešbučius. Ir geriausia nuėjus iškart šnekėtis su vadybinku,nes dažniausia pamato, kad užsienietis ir tik trumpam laikui tai nebežiūri tų darbo prašymų. O dėl keitimo pirmo darbdavio nežinau tos sistemos. Tik kad reik turėt svarią priežastį.
Atsakyti
esu buvus pagal sia programa, darba PLC surado, o po to antra pati susiradau vietoj. siaip likau patenkinta, uzdirbau ne per daugiausia, bet svarbiausia juk ne tai mirksiukas.gif
Atsakyti
vaziavau.metus padirbau,gryzau,buta nusipirkau ir pakeliavau.vaziuok.......
Atsakyti
norėjau paklausti - tai kiek reikėtų prieš tai turėti pinigų - už ką mokėt?
nes dabar galvoju ar aš tiek turėsiu sad.gif
ir ar ten garantuotai įmonė darbą suras, ar ten kažkaip pačiai reikia ieškoti?
Atsakyti
Maziau reikia pergyventi... viskas bus gerai. Manau, kad svarbu bent jau su vienu pazystamu vaziuoti, kad ramiau butu. As tai su grupioke vaziavau, bet i ta pacia vieta ir daugiau lietuviu vyko (kaip ir daugumoje darbovieciu).
Del pinigeliu... svarbiausia tureti pinigu nusigauti iki reikiamos vietos, susimoketi pirma men. uz buta, ir pragyventi max menesi, jei kas nenumatyto atsitiktu... smile.gif
Kazkur gal 600 dol.? nezinau... kaip ko kam reikia? biggrin.gif

O del antro darbo, tai mes labai greitai susiradome... Sekmes, patariu vaziuoti, nes vasara praeis nuostabiai... 4u.gif
Atsakyti