Įkraunama...
Įkraunama...

work and travel USA

Na man agenturoj pasiule parasyti igaliojima kam nors kad sutvarkys mano dokus i magistra, nors studijuot lietuvoj siais metais nesiruosiu. Bet tai vistiek zadu parasyt del vaizdo. As ir jau turiu bilietus Vilnius-New York- Vilnius 1607 Lt thumbup.gif tai irgi labai dziaugiuosi kaina. Tai tikiuosi kad praeisiu ambasadoj. Bet bijau, nes mano anglu kalba sakyciau silpnoka, na tiesiog as jos neturejau progos naudot, tai nelabai drasu sneket. O kur vaziuoji dirbti? Ir ka dirbsi? O jei ir nepaslaptis kiek zada moket? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
na as nesu buvusi stazuoteje, jei tu apie tai klausi smile.gif stazuote tikrai kainuoja daug daugiau, tai priklauso nuo trukmes.
http://www.lwc.lt/re...ernship_usa.htm
o ir moka ten ne kazka, bet aisku patirtis tai thumbup.gif
o tai dabar nesupratau, tu nori vaziuoti per work &travel? ar draugas nori vaziuoti stazuotis su intershipu. ar abu, vienas su tuo, kitas su tuo? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(swindle7 @ 2009 04 13, 21:18)
Na man agenturoj pasiule parasyti igaliojima kam nors kad sutvarkys mano dokus i magistra, nors studijuot lietuvoj siais metais nesiruosiu. Bet tai vistiek zadu parasyt del vaizdo. As ir jau turiu bilietus Vilnius-New York- Vilnius 1607 Lt  thumbup.gif  tai irgi labai dziaugiuosi kaina. Tai tikiuosi kad praeisiu ambasadoj. Bet bijau, nes mano anglu kalba sakyciau silpnoka, na tiesiog as jos neturejau progos naudot, tai nelabai drasu sneket. O kur vaziuoji dirbti? Ir ka dirbsi? O jei ir nepaslaptis kiek zada moket?  blush2.gif  4u.gif



aha aha, man irgi siulo ta pati del magistro. as tai sakiau, jei priims i nemokama, tai studijuosiu, o ko ne smile.gif kitu atveju nemanau.
as vaziuoju i wisconsina, toki ale kurortini grazu pusiasali Door County, na o mazesni kaimeliai neturi reiksmes, na orientaciniai, tai 6 val nuo Cikagos. Dirbsiu padaveja, ant popieriaus moka 2.33, bet realiai nemoka, nes kiek ten susidaro tu doleriu, tai nuskaiciuoja tax'us. Bet kai padirbau ana vasara padaveja, nelabai isivaizduoju ar noreciau dirbt kitoki darba smile.gif taip, klientai nervina kartais, bet visa kita thumbup.gif darbas nenuobodus, ir pinigai tikrai neblogai.
o tu pati irgi papasakok smile.gif
ambasadoj nebijok, as kai sutinku amerikoj zmoniu, kurie isvis neturi supratimo, kas ta anglu kalba, tai idomu pasidaro, kaip juos isleido biggrin.gif
Atsakyti
Papildyta:
aha aha, man irgi siulo ta pati del magistro. as tai sakiau, jei priims i nemokama, tai studijuosiu, o ko ne smile.gif kitu atveju nemanau.
as vaziuoju i wisconsina, toki ale kurortini grazu pusiasali Door County, na o mazesni kaimeliai neturi reiksmes, na orientaciniai, tai 6 val nuo Cikagos. Dirbsiu padaveja, ant popieriaus moka 2.33, bet realiai nemoka, nes kiek ten susidaro tu doleriu, tai nuskaiciuoja tax'us. Bet kai padirbau ana vasara padaveja, nelabai isivaizduoju ar noreciau dirbt kitoki darba smile.gif taip, klientai nervina kartais, bet visa kita thumbup.gif darbas nenuobodus, ir pinigai tikrai neblogai.
o tu pati irgi papasakok smile.gif
ambasadoj nebijok, as kai sutinku amerikoj zmoniu, kurie isvis neturi supratimo, kas ta anglu kalba, tai idomu pasidaro, kaip juos isleido biggrin.gif
[/quote]


Tai tu cia gal busi prie ezeru tarp JAV ir Kanados? Ir kada skrendi? smile.gif As turiu darbeli New Jersey, ant vandenyno kranto 4u.gif , sake delfinu yra... blush2.gif tongue.gif . O darbelis parduotuvej maisto prekiu kazka daryt, na matyt i lentynas deliot ar kazkas tokio. O atlyginima zada nuo 8 iki 10 $. Ten irgi kurortinis miestelis, daug kaviniu visokiu, tai antra darbeli neblogai butu padavejos susirast, bet ta anglu kalba mano neziba kaip minejau... verysad.gif O tai kiek su tipsais per valnda tada tu uzdirbsi? Labai idomu ax.gif , nes mano drauge pernai buvo Majamy padaveja, tai uzdirbo vidutiniskai per valanda 15 $, tai skaitau kad visai neblogai...
Atsakyti
[quote=Venice,2009 04 14, 09:28]
na as nesu buvusi stazuoteje, jei tu apie tai klausi smile.gif stazuote tikrai kainuoja daug daugiau, tai priklauso nuo trukmes.
http://www.lwc.lt/re...ernship_usa.htm
o ir moka ten ne kazka, bet aisku patirtis tai thumbup.gif
o tai dabar nesupratau, tu nori vaziuoti per work &travel? ar draugas nori vaziuoti stazuotis su intershipu. ar abu, vienas su tuo, kitas su tuo? smile.gif

labiausiai tai draugas nori vaziuoti su intershipu ax.gif bet kiek zinau ten sunku pakliuti... ir svarstom ar bus dar kokia nauda be patirties... ir ar tikrai verta su plc vaziuoti, nors kiek ziurejome kainos visur panasios....ir dar turiu klausima, o butinai turi buti nevedes kai dalyvauji ir ar gali programos metu keistis statusas, nes planuojam vestuves sia vasara 4u.gif
Atsakyti
as norejau paklausti-ar ne per velu dar uzsiregistruoti siai vasarai?ar imanoma,kad viskas iseitu ant nulio (apie uzdarbi net nekalbu),svarbu kad i minusa neisokciau.
turiu barmeno patirties daugiau nei metai,teko dirbti nebloguose naktiniuose klubuose.ar turiu galimybiu kokiame majamyje ar LA isidarbinti barmenu,kai savo kalbos zinias vertinu 6-7 is 10?
Atsakyti
QUOTE(urbis @ 2009 04 14, 16:40)
as norejau paklausti-ar ne per velu dar uzsiregistruoti siai vasarai?ar imanoma,kad viskas iseitu ant nulio (apie uzdarbi net nekalbu),svarbu kad i minusa neisokciau.
turiu barmeno patirties daugiau nei metai,teko dirbti nebloguose naktiniuose klubuose.ar turiu galimybiu kokiame majamyje ar LA isidarbinti barmenu,kai savo kalbos zinias vertinu 6-7 is 10?



Manau kad tau reiktu kreiptis tiesiai i agenturas ir klaust ar jos turi dar darbo vietu.
Atsakyti
thumbup.gif
Dabar aš tvarkausi lėktuvo bilietus, kaip jums ten, kaikurie rašė, kad pavyko nusipirkti pigiau nei už 2000lt bilietus iki USA. g.gif

Skyscanner ir kiti bilietų paieškos būdai nepasiūlo pigiau nei 2300lt, mane domina konkrečiai iki Bostono arba NYC ar Providence...
Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
taip tai as smile.gif man pavyko nusipirkt is Rygos i Chicago uz 1600 smile.gif Taciau, tai skraidina LOTas - lenku avialinijos, apie kurias neseniai rase spauda, kad jos ant bankroto ribos, tai tikiuos, kad dar pavyks man su jais nuskrist smile.gif
Bet siaip, paziurek ar jie turi pigiu skrydziu i bostona
O kur dirbsi? smile.gif ir koki darba? pirma kart i US?
Atsakyti
Dirbsiu netoli esančiame kurortiniame miestelyje prie Bostono Provincetown'e flirt.gif aha pirą kartą... lotuliukas.gif Gerai, dabar pažiūrėsiu tuos bilietus...
O gal turi kokių nors bendrų patarimų, nes iš teorinės pusės matau pasikausčius neblogai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vytautas5: 06 gegužės 2009 - 09:17
QUOTE(vytautas5 @ 2009 05 06, 08:58)
thumbup.gif
Dabar aš tvarkausi lėktuvo bilietus, kaip jums ten, kaikurie rašė, kad pavyko nusipirkti pigiau nei už 2000lt bilietus iki USA.  g.gif 

Skyscanner ir kiti bilietų paieškos būdai nepasiūlo pigiau nei 2300lt, mane domina konkrečiai iki Bostono arba NYC ar Providence...
Ačiū už patarimus  4u.gif



Na as nusipirkau Vilnius - New Yorkas uz 1600 Lt thumbup.gif su LOT aisku 4u.gif
Atsakyti
ohoho kaip smagu, kad dar nemires forumas ;] as sia vasara ir vaziuoja ir,deja, su LOT`u tai spygas laikau, kad nenuplauktu mano bilietai :>

swindle7, i kuri gala vaziuoji? ;]]
Atsakyti
aha, as irgi laikau spygas kad nuveztu ir parveztu mane LOTas smile.gif bet kazkaip spaudoj nesigirdet nieko, tai gal viskas gerai bus:)
o praktiniu patarimu pasistengsiu rytoj parasyt smile.gif nes einu miegot;)
Atsakyti