Įkraunama...
Įkraunama...

30 metų jubiliejus

Ech, uz menesiuko ir man 30, tad, suku galva, ka gi dabar sugalvoti.

O dar visai neseniai suorganizavau 30-meti savo draugui: kadangi draugas kazkaip liudnai pasitiko si Jubilieju ir norejo nesvesti, nes jam susivaideno, kad jis jau pamazel sensta, sventes suorganizavimas buvo mano dovana Jam.

Taigi, sventes programa sudare dvi valandos "pasisaudymo" su lazeriais, lakstant labirinte (jokiu melyniu, skausmo kaip paint ball'e, gera muzika, apsvietimas, dumai, sukuria ypatinga atmosfera). Tarp zaidimo etapu - draugo linksmas pasveikinimas, apipurskiant ji ivairiaspalviais aerozoliniais serpantinais, kas simbolizavo voratinklius, kuriuos jis lengvai suplese (kas simbolizavo "as dar jaunas ir energingas smile.gif. Buvo ir tortas su jo nuotraukom (pries tai teko padirbeti su Photo shop'u ir nusiusti nuotraukas cechui, kuris uzdeda jas ant torto biggrin.gif ).

Pasibaigus zaidimui, sveciams liepiau begti i lauka, nes laukia taxi mikriukas. Visi kiek galedami skubejo painiais seno taxi parko koridoriais (ten vyksta pasisaudymai su lazeriais), o iseje nerado taksi, taciau pamate lyg tarp kitko stoviniuojanti limuzino vairuotoja ir juoda limuzina netoliese cool.gif . Na, limuzine jau buvo sampanas, pokstai ir t.t. Dar visi turejo sulankstyti po maza laiveli ir parasyti po linkejima. Sustoje, bengaliskom ugnelem apsvietem Jubiliatui taka link Neries, kur jis paleido visus laivelius, nesancius linkejimus. Po valandos pasivazinejimo po Vilniaus centra ir senamiesti, toliau veiksmas rutuliojosi viename Vilniaus pub'e, kur buvo uzsakytas stalas, sokiai pokiai ir pan. drinks_cheers.gif

Svente gavosi linxma, jokio nuobodulio, sastingio, viskas labai dinamiska (nes veiksmas buvo suplanuotas minuciu tikslumu) ir isimintina. O svarbiausia, kad draugas patikejo, kad ne tik -nioliktas ar dvidesimtas gimtadieniai gali buti be galo linxmi 4u.gif

Atsakyti
super vyrui suorganizavai šventę thumbup.gif
aš tai kitais metais organizuosiu sodyboje,tai užsakysiu oro baliono skrydį rolleyes.gif
Atsakyti
Nutariau nedaryti jokio pompastiško baliaus, visiems tai pasakiau, nebus jokių vakarinių suknelių, baltos mišrainės gaminimo ir t.t.t schmoll.gif
Išsinuomosiu pirtelę ir su artimiausias draugais atšvesiu, noriu šventės, o ne rūpesčio jį ruošian. doh.gif
Galima ir pinigėlius paskaičiuot, ar namuose daryti ir gaminti, ar ką nors išsinuomoti ir niekuo nesirūpinti, nėra didelio skirtumo. Dar kai pagalvoji apie neplautų indų kalnus ir apverstus namus, tai iškart apsisprendžiau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(goya @ 2008 02 29, 16:19)
Nutariau nedaryti jokio pompastiško baliaus, visiems tai pasakiau, nebus jokių vakarinių suknelių, baltos mišrainės gaminimo ir t.t.t  schmoll.gif
Išsinuomosiu pirtelę ir su artimiausias draugais atšvesiu, noriu šventės, o ne rūpesčio jį ruošian.  doh.gif
Galima ir pinigėlius paskaičiuot, ar namuose daryti ir gaminti, ar ką nors išsinuomoti ir niekuo nesirūpinti, nėra didelio skirtumo.  Dar kai pagalvoji apie neplautų indų kalnus ir apverstus namus, tai iškart apsisprendžiau.  biggrin.gif


Sveikute 4u.gif
as taip pat galvoju apie pirtele... manasis jubiliejus dar tolokai, taciau jau suku galva, kokia issirinkti.. gal kartais esat is Vilniaus ir svesit kur nors netoliese? ax.gif
Atsakyti
Sjuzana lb idomiai sugalvojai. Pas mane lb jau panasios mintys kirba savo gimtadieni taip atsvesti. Tikiu, kad sveciai ir jus patys turejote gera laika smile.gif

Sudomino tie lazeriai smile.gif kur jie yra, kokiame mieste?

Papildyta:
Gal, merginos, dar turite pasiulymu, pasakojimu ar scenariju jubiliejaus proga?

Gal kas pasidalinsit kaip idomiau padaryti, jei balius vyks saleje prie stalo? Ka nuveikti, ka idomaus suorganizuoti, ka pazaisati?
Atsakyti
QUOTE(elvyrrr @ 2008 01 15, 00:30)
nezinau kur gyvenate,bet labai saunu Anyksciu r. Arklio muziejuje. Senovineje troboje su edukacine pamokele- duoneles kepimo ar zvakiu liejimo. Zodziu neseniai sventeme kaip tik 30 tai visiems sveciams ir is Vilniaus ir is Panevezio fantastiskai patiko. Reikia tik is anksto uzsisakyti...

Labai idomu, esu girdejusi, bet kur konkreciai cia yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(elvyrrr @ 2008 01 15, 00:30)
nezinau kur gyvenate,bet labai saunu Anyksciu r. Arklio muziejuje. Senovineje troboje su edukacine pamokele- duoneles kepimo ar zvakiu liejimo. Zodziu neseniai sventeme kaip tik 30 tai visiems sveciams ir is Vilniaus ir is Panevezio fantastiskai patiko. Reikia tik is anksto uzsisakyti...


ir man teko pabuvoti vakaruškoje Arklio muziejuje thumbup.gif tas buvo prieš pora metų, bet super iki šiol pamenu thumbup.gif ir duonos kepimas ir šiaip vaišės šokiai patiko smile.gif kontaktus manau čia surast galima http://www.arkliomuziejus.lt/
Atsakyti
QUOTE(daiwulencija @ 2008 04 08, 16:43)
ir man teko pabuvoti vakaruškoje Arklio muziejuje  thumbup.gif  tas buvo prieš pora metų, bet super iki šiol pamenu  thumbup.gif  ir duonos kepimas ir šiaip vaišės šokiai patiko  smile.gif  kontaktus manau čia surast galima http://www.arkliomuziejus.lt/

Aciu uz info 4u.gif Butinai reiks aplankyti, gal gimtadieni ten susiorganizuosiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(harambele @ 2008 04 11, 09:40)
Aciu uz info 4u.gif Butinai reiks aplankyti, gal gimtadieni ten susiorganizuosiu thumbup.gif


nera už ką mirksiukas.gif gražaus gimtadienio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwulencija @ 2008 04 11, 09:42)
nera už ką  mirksiukas.gif  gražaus gimtadienio  4u.gif

Tai tik vasara bus ax.gif O gal dar pasakytumet pries kiek laiko reiktu rezervuoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skipele @ 2008 04 06, 21:52)
Sjuzana  lb idomiai sugalvojai. Pas mane lb jau panasios mintys kirba savo gimtadieni taip atsvesti. Tikiu, kad sveciai ir jus patys turejote gera laika smile.gif

Sudomino tie lazeriai smile.gif kur jie yra, kokiame mieste?

Papildyta:
Gal, merginos, dar turite pasiulymu, pasakojimu ar scenariju jubiliejaus proga?

Gal kas pasidalinsit kaip idomiau padaryti, jei balius vyks saleje prie stalo? Ka nuveikti, ka idomaus suorganizuoti, ka pazaisati?


Info apie lazerius:
www.lazeriai.lt
Pelesos 1/2, Vilnius
867152271, 852383628
Aurelijus Jonikas
aurelijus@dazasvydis.lt

Mes ten didžiojo gimtadienį šventėme. Visiems patiko, šėliojo net tie tėveliai, kurie planavo būt tik stebėtojais smile.gif



Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Man vasara sueis 30 4u.gif Planuoju gal kokia sodyba isinuomuot, bus apie 25 suauge ir 7 vaikai. Neisivaizduoju, ka issirinkt, tokia didele pasiula doh.gif Gal, kas turit asmenine patirti... mirksiukas.gif Pasidalinkit ispudziais mirksiukas.gif
Atsakyti