Įkraunama...
Įkraunama...

Vienkartinė pašalpa gimus vaikui

QUOTE(UgNeliuke @ 2012 07 25, 14:06)
ačiū, bandysim ieškot.
va radau dar puslapį, kur užsiregistruoti galima http://reg.spcentras...visos/index.php

Taip,per cia galima uzsiregistruoti.
Atsakyti
Sveiki,

Laukiuosi pirmo vakelio, tai visi šitie soc. reikalai man kol kas klaidus miškas. Taip suprantu, kad šita vienkartinė išmoka priklauso visiems vaikučiams, bet jei pats popierių nesusitvarkysi nieks tau jos ir neišmokės ane? (biurokratija... tfu...)
O kaip dėl kitų reikalų? Ką dar reikia žinoti ir susitvarkyti kokius popierius, kur kreiptis? Viena pažįstama sakė, kad man kaip ir priklausytų kažkokios dekretinės ar tai išmokos kažkokios, nes aš pernai metais dirbau puse metų. Aš kažkaip abejoju, nes dabar esu nedirbanti ir darbo biržoj neregistruota, PSD moku pati. Kur eiti klausti dėl tokių popierizmų? Į ligonių kasas? Į sodrą? Į VMI? Ar dar kokių man nežinomų įstaigų yra? Ir kaip su tuo sveikatos draudimu? Kaip suprantu nuo 7 mėnesio valstybė draudžia automatiškai iki vaikui sueina vieneri ar 3 metai? O ar reikia vėl pačiam ieškot šito draudimo ir su popierėliais lakstyt ar visa tai vyksta automatiškai?
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2012 09 04, 14:07)
Sveiki,

Laukiuosi pirmo vakelio, tai visi šitie soc. reikalai man kol kas klaidus miškas. Taip suprantu, kad šita vienkartinė išmoka priklauso visiems vaikučiams, bet jei pats popierių nesusitvarkysi nieks tau jos ir neišmokės ane? (biurokratija... tfu...)
O kaip dėl kitų reikalų? Ką dar reikia žinoti ir susitvarkyti kokius popierius, kur kreiptis? Viena pažįstama sakė, kad man kaip ir priklausytų kažkokios dekretinės ar tai išmokos kažkokios, nes aš pernai metais dirbau puse metų. Aš kažkaip abejoju, nes dabar esu nedirbanti ir darbo biržoj neregistruota, PSD moku pati. Kur eiti klausti dėl tokių popierizmų? Į ligonių kasas? Į sodrą? Į VMI? Ar dar kokių man nežinomų įstaigų yra? Ir kaip su tuo sveikatos draudimu? Kaip suprantu nuo 7 mėnesio valstybė draudžia automatiškai iki vaikui sueina  vieneri ar 3 metai? O ar reikia vėl pačiam ieškot šito draudimo ir su popierėliais lakstyt ar visa tai vyksta automatiškai?

Tai aisku,automatiskai nieks nieko nemoka.
Dekretines jums priklausitu is sodros tik tuo atveju,jeigu isidarbintumete ir turetumete 12 men stazo per paskutinius 2 metus.
Priklauso vienkartine nesciai-260 lt is soc.centro,reikia pazymos is gydytojos kad jums liko 70 dienu iki numatytos gimdimo datos,asmens dokumento ir ten kai nueisit uzpildisit prasima.
Kaigims vaikelis,reikes ji prideklaruoti ir su ta pazyma,su gimimo liudijimu ir asmens dokumentu vel eiti i soc.centra,rasyti prasyma,kad gauti ta vienkartine gimusiam vaikui 1430 lt.
Ir vaiko pinigus nuo gimimo iki 2-ju metu,ten pat tvarkitis,bet praeitu metu pajamos turi nevirsiti zmogui 525 lt.
Del soc.draudimo,tai busit jau drausta valstybes,kai sueis 30 sav,t.y kai liks 70 dienu iki numatytos gimdimo datos,reikes i lygoniu kasas nuvaziuoti ir busit drausta iki kol vaikui sueis 8 metai.
Atsakyti
O kas cia per pasalpa 260lt? kas ja gali gauti? pirma karta apie tokia girdziu blush2.gif
Ar gauna visos kurios kreipiasi likus 70d iki gimdymo?
Ar tik soc remtinos? Kokiu dokumentu reikia?

Patikslinkit ar nesikeite tvarka, kad vienkartine 1430lt pasalpa, deklaravus gimusi vaikuti ismokama tik IKI KOL jam sueina 1MENUO? Ar galima ir veliau ta pasalpa pasiimti? Per kiek laiko nuo vaiko gimimo?
Atsakyti
QUOTE(oncee @ 2012 09 10, 15:06)
O kas cia per pasalpa 260lt? kas ja gali gauti? pirma karta apie tokia girdziu  blush2.gif 
Ar gauna visos kurios kreipiasi likus 70d iki gimdymo?
Ar tik soc remtinos? Kokiu dokumentu reikia?


Patikslinkit ar nesikeite tvarka, kad vienkartine 1430lt pasalpa, deklaravus gimusi vaikuti ismokama tik IKI KOL jam sueina 1MENUO? Ar galima ir veliau ta pasalpa pasiimti? Per kiek laiko nuo vaiko gimimo?

"Parama nėščiai moteriai

Nėščiai moteriai, kuri pagal Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą neturi teisės gauti motinystės pašalpos, iki numatytos gimdymo datos likus 70 kalendorinių dienų skiriama 2 bazinių socialinių išmokų dydžio (260 Lt) vienkartinė išmoka.

Dokumentai, reikalingi išmokai gauti:

1. prašymas;
2. asmens tapatybės dokumentas (Lietuvos Respublikos piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, arba Lietuvos Respublikos pasas, arba leidimas nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje);
3. sveikatos priežiūros įstaigos išduota pažyma apie nėštumą;
4. valstybinio socialinio draudimo pažymėjimas (jei turi) ar Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos teritorinio skyriaus pažyma, kad moteriai nėra paskirta ir nemokama motinystės pašalpa, jeigu savivaldybės administracija nėra sudariusi asmens duomenų teikimo sutarties su Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba."

http://www.socmin.lt...x.php?533031094

"Dėl vienkartinės išmokos gimus vaikui, įregistravus vaiko gimimą civilinės metrikacijos įstaigoje ir deklaravus vaiko gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje, reikia kreiptis ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo vaiko gimimo dienos."
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 09 10, 15:22)

"Dėl vienkartinės išmokos gimus vaikui, įregistravus vaiko gimimą civilinės metrikacijos įstaigoje ir deklaravus vaiko gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje, reikia kreiptis ne vėliau kaip per 12 mėnesių nuo vaiko gimimo dienos."


Aciu uz info, tada neskubesim ziema trankytis po valstybinius koridorius smile.gif
Atsakyti
Laba diena,

laukiam pirmo vaikelio, tai man visi šitie reikalai atrodo labai sudėtingi doh.gif Norėjau paklausti gimus vaikui priklauso tik ta vienkartinė išmoka 1400 Lt ar dar kokios nors išmokos priklauso?
Atsakyti
QUOTE(deidra_ @ 2012 10 06, 17:54)
Laba diena,

laukiam pirmo vaikelio, tai man visi šitie reikalai atrodo labai sudėtingi  doh.gif  Norėjau paklausti gimus vaikui priklauso tik ta vienkartinė išmoka 1400 Lt ar dar kokios nors išmokos priklauso?

Vaiko pinigai po 97.50 lt/men,jeigu praeitu metu visos seimos pajamos nevirsijo zmogui 525 lt.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2012 10 06, 22:02)
Vaiko pinigai po 97.50 lt/men,jeigu praeitu metu visos seimos pajamos nevirsijo zmogui 525 lt.

Ačiū už atsakymą 4u.gif gaila mums jie nepriklausys, nors ir ne daug trūksta verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deidra_: 07 spalio 2012 - 16:38
Sveiki,

O prasymo skirti vienkartinei pasalpai gimus vaikui negalima uzpildyti internetu?
Butinai reikia eiti i seniunija, kur eiles vos ne menesiui i prieki? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Lynete @ 2013 03 27, 13:41)
Sveiki,

O prasymo skirti vienkartinei pasalpai gimus vaikui negalima uzpildyti internetu?
Butinai reikia eiti i seniunija, kur eiles vos ne menesiui i prieki?  g.gif

Reikia eiti i seniunija, bet eiles ten tikrai ne tokios baisios. Mano vyras per diena viska sutvarke, pamenu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D*L*K @ 2013 03 27, 14:04)
Reikia eiti i seniunija, bet eiles ten tikrai ne tokios baisios. Mano vyras per diena viska sutvarke, pamenu smile.gif



Mano vyras siandien ten buvo, sake eile bausiline visi su taloneliais uzsirase is anksto... uzsirasiau ir as per interneta - tik balandzio 10-ai dienai (t.y. po 2 savaiciu) blink.gif o juk dar reiks ir kazkiek laiko laukti kol perves pinigelius doh.gif
Atsakyti