Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis - 23 tema

QUOTE(berta75 @ 2010 09 13, 22:27)
Aš taip pat ilgai ieškojau torto tokio kaip MAXIMOJ,tai šį receptą ir radau.Tikrai labai skanus,bet skonis nuo pirktinio skiriasi.Prie mano darbo yra kepykla,kuri kepa tortus ,tai užklausiau pas vedėją kodėl skoniai skiriasi,o ji man šyptelėjo ir pasakė:"vaikeli, tu gi nepridėjai tiek chemijos kiek mes dedam".
Tiesa , visi kurie ragavo tvirtino,kad už pirktinį šimtą kartų skanesnis ax.gif
Itikinai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 13, 22:55)

O jetau doh.gif kokią atsakomybę užsikroviau doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 09 13, 20:16)
siaip tas popierius labai geras, kai kuriu dabartiniu kokybei toli iki jo. Taip kad pasisaipymus pasilikti sau galejot  smile.gif

Tai aš nesiginčiju, gal ir geras... bet jei pasenęs tai pasenęs ir jei kepiniai kimba, vadinasi, nebetinkamas naudoti. O pasijuokti, kad ir iš savęs visada sveika.
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 09 13, 23:07)
O jetau doh.gif kokią atsakomybę užsikroviau doh.gif  mirksiukas.gif
lotuliukas.gif nepriimk kaip uz l. rimta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 13, 22:11)
Idomu kaip skonis? Kiek anksciau domejausi, neradau tokio recepto, kur torto skonis butu kaip pirktinio ax.gif


Jei zinotumet, kaip pirktinius daro, tai i burna neimtumet net biggrin.gif Paziurekit sudeti ant dezutes, jau nekalbant apie darymo salygas doh.gif doh.gif O be to, sita patiems pasidaryti ir pigiau iseina. Nes jei viska deti pagal mano nurodytus kiekius, tai ne tortas, o arklys iseina lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nova: 14 rugsėjo 2010 - 08:15
QUOTE(berta75 @ 2010 09 13, 22:27)
Aš taip pat ilgai ieškojau torto tokio kaip MAXIMOJ,tai šį receptą ir radau.Tikrai labai skanus,bet skonis nuo pirktinio skiriasi.Prie mano darbo yra kepykla,kuri kepa tortus ,tai užklausiau pas vedėją kodėl skoniai skiriasi,o ji man šyptelėjo ir pasakė:"vaikeli, tu gi nepridėjai tiek chemijos kiek mes dedam".
Tiesa , visi kurie ragavo tvirtino,kad už pirktinį šimtą kartų skanesnis ax.gif


Va va drinks_cheers.gif ta pati norejau rasyt... maximiniu niekad neisgausi, neturedama visokiu pastu, kurios dedamos i tortus. Is vis netikiu, kad mascarponiniam torte yra to surio... greiciau jau kvapu kokiu prideta, esenciju... o kaina uzplesta...
Atsakyti
kai buvau Lt,teko paragaut to pirktinio maximinio,tai man jis visai nepatiko,ir mascarpones ten nerasta,bet kai pripranti prie pirktiniu tai naminiai neskanus atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 09 14, 10:21)
kai buvau Lt,teko paragaut to pirktinio maximinio,tai man jis visai nepatiko,ir mascarpones ten nerasta,bet kai pripranti prie pirktiniu tai naminiai neskanus atrodo biggrin.gif


Man tai jie labai patiko, kol nepradejau skaityti parduotuviniu tortu sudeties doh.gif Kazkuriame torte buvo apie 12 E, ir tik keli naturalus produktai...
Atsakyti
Kursenu vyniotinis ir tortas su mascarpone bus tikrai isbandyti. thumbup.gif Sie du kepiniai vieni is mano megiamiausiu,tiesa ju nebeperku,kada pastebejau kiek daug ten priedu,ypac torte su mascarpone,buvau priskaiciavus 13,ar 15 doh.gif
Vakar dariau karsta sokolada su lazdyno riesutais.
Puode islydziau 60g sviesto,supyliau 250g 10%riebumo grietineles,slakeli pieno ir daug saldzios,tirpios kakavos,negaliu pasakyt tiksliai kiek,na kad butu tamsu ir saldu.Pakaitinau,supyliau i puodelius,pabarsciau lazdyno riesutais smile.gif

user posted image
Papildyta:
o cia sausainukai pagal Ule thumbup.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Ingridukas jau tas sokoladas su riesutais wub.gif wub.gif wub.gif

as ateinu su laaabai skaniu kriausiu keksu wub.gif

2kiausinai
2/3 stiklines cukraus
1 pok.vanilinio cukraus
1/2 st. kefyro
1saukstas krakmolo
115 gr. margarino
1.5 stiklines miltu
1.5 saukstwelio kepimo milteliu
2 saldzios kriauses
50gr. sokolado gali but su riesutais.

Kiausinius su cukrum isplakam,sudedam minksta margarina,isplakam,supilam kefyra,idedam peiliu kapota sokolada,susedam kriausias ir paciam gale sudedam miltus maisytus su kep. miltelias ir krakmolu.

Kepti 35min. 180C.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 14 rugsėjo 2010 - 16:15
QUOTE(berta75 @ 2010 09 13, 10:44)
Tortas su maskarponės sūriu:

Biskvitas:

3 kiaušiniai
30 gr. miltų
30 gr. krakmolo
50 gr. cukraus
1 a.š. kepimo miltelių

Kremas:

500 gr. maskarpouser posted imagenės sūrio
400 gr. grietinėlės
200 gr. jogurto be priedų
0,5 a. š. vanilino
160-180 gr. cukraus pudros
1 citrinos sultys
30 gr. želatinos

Noriu paklaust kokio riebumo grietinele naudot?butinai sia savaite noriu ismegint sy skanesta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2010 09 14, 17:14)
as ateinu su laaabai skaniu kriausiu keksu wub.gif

Labai skaniai atrodo, reiks isbandyti smile.gif O kepete pailgoje formoje? Kokias apskritai perkate pyragams/keksams skardas/formas kepti? Kokios geriausios? smile.gif (gal truputi ne i tema)

O maskarpones surio torta dievnu, mano pats megstamiausias is tortu.... Bet aisku, labai nemalonu pasidaro pagalvojus apie tuos visus E ir pan. Reiks kada subresti tokiam naminiam rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jokūba: 14 rugsėjo 2010 - 19:07