Įkraunama...
Įkraunama...

Monetų kolekcijonavimas

skelbiu.lt galima pasiziureti orientacines kainas
Atsakyti
Sarai cia matosi esi prie profu biggrin.gif Ar kolekcijonuoji "setus" Is eiles tokias pacias monetas tik skirtingu metu paeliui pvz 1997,1998,1999. Man aiskino,kad setas jau is 3 monetu gali buti. Po kiek monetu "setuoji" jei tai darai? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alegra @ 2009 09 26, 16:41)
Sarai cia matosi esi prie profu biggrin.gif  Ar kolekcijonuoji "setus" Is eiles tokias pacias monetas tik skirtingu metu paeliui pvz 1997,1998,1999. Man aiskino,kad setas jau is 3 monetu gali buti. Po kiek monetu "setuoji" jei tai darai? bigsmile.gif


Labas, zinau, kad yra taip renkanciu, bet as renku tik pagal tipus smile.gif Gilinimasis i metus, kalyklas ar dar ka nors jau butu per daug smile.gif
Iki,
Saras
Atsakyti
QUOTE(Matriciokas @ 2009 01 30, 20:25)
Gerbiamos mamytes,

Nesu profesionalas sios srities, bet moentas kolekcionuoju.

Apie monetu rinkima ir "sandeliavima".

patartina vertingesnes monetas laikyti Holderiuose arba kapsulese.
Hoderiai gali buti kraunami i dezutes, arba specialiai tam skirtus albumus.
ne tokias vertingas monetas, manau reiktu laikyti paprastuose albumuose. (Albumai buna su platikiniais lapais su kisenelem).



Labas, ar galetu kas nors įdėti foto, kaip atrodo tie albumai monetoms laikyti? Noriu nupirkt vyrui dovanų, nes turim jau nemažą kiekį įvairių šalių monetų ir popierinių pinigų, bet niekur nerandu albumo ar dėklo joms laikyti. Būčiau labai dėkinga už atsakymus. smile.gif
Atsakyti
O monetėles ir aš renku, nusipirkau dėkliukus ( deje tik tris radau). Į veiną telpa dvidešimt monetų smile.gif Atrodo gražiai ir tvarkingai tongue.gif O šiaip turiu aš jų per šimtą, bet visiškai nieko vertingo.. 4u.gif Esu pradedančioji, tai net nežinau ko griebtis, kokias rinkt, gal patartumėt? blush2.gif
Atsakyti
As tai irgi kolekcionuoju.Dabar Bazej,raudonajam pasaze sendaikciu turguj labai daug monetu yra visokiausiu.Nuo 20 centu iki 10 litu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, smile.gif
Norejau pasiteirauti, kur Kaune galeciau isigyti albuma monetoms!! Noreciau vyrui nupirkti dovanu !!! mirksiukas.gif
Neisivaizduoju, kur tokiu dalyku ieskoti ax.gif
Atsakyti
Gal knygynuose bandykit? Didziuosiuose tai ko tik ten nebuna.. Pasto zenklams albuma pirkau is knygyno..
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif norejau jusu paklausti,gal galit man parasyti pavadinimus ar nuorodas,kur galeciau nusipirkti monetu albuma, kad tilptu ne maziau 500 monetu. BUciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Sveikos monetų kolekcionierės mirksiukas.gif

Tikriausiai yra renkančių ir kolekcionuojančių monetas. Arba, jei ne tikslingai, tai bent po kelionių užsilikusių monetų kaupiančių bigsmile.gif
Domintų 1, 2 euro monetų pirkimas, arba keitimas į kitas monetas.
Papasakokit, kaip įsigijot, pradėjot rinkti ir t.t. Kiekviena moneta tikrai turi savo istoriją. Mano kolekcija prasidėjo nuo proginių 1 lt monetų. Pirmutinės papuldavo netyčia, o pagavus azartą, vėlesnių jau pati ieškojau biggrin.gif
Atsakyti
Turiu ivairiu monetu is uzsienio ir is dedes esu gavus, nes jis keliautojas po Europa buvo smile.gif O siaip specialiai itin neieskau, bet jei keliauju, pagalvoju visada pasilikt pinigeliu, ju neisleist -de prisiminimo. Vilniuje kai buna sendaikciu muges, galima monetu rast ir nusipirkt. smile.gif
Atsakyti
Laba vakara,

gal ką sudomintų proginės 2 Lt monetos "Lietuvos gamtos ir žmogaus kūriniams"?

Jei kam reikia, galėčiau atsiųsti nuotrauką..
Atsakyti