Įkraunama...
Įkraunama...

Lazanija

Aš darydama lazaniją lakštų neverdu, bet pilu daug padažo, tai jis paskui susigeria ir būna labai liuks. Padažą darau taip: svogūnų daug pakepinu smulkiai supjausčius, kai pakepa pilu pomidorų padažą, prieš galą-dedu grietinės. Gaunasi toks švelnus padažiukas. Kas mėgsta galima pipirų įėti. Tai va, ant kiekvieno lakšto pilu tą padažą, o dedu sūrį, mėsą ar dešrą, šampinjonų, pomidorų riekelėm ir truputį kmynų. Orkaitėj 200 laipsnių C 45 min. Mums skanu labai. tongue.gif
Atsakyti
Vištienos ir kumpio lazanija


350 g lazanijos lakštų
450 ml bešamelio padažo
225 g virtos vištos, supjaustyta
225 g virto kumpio, supjaustyta
100 g pievagrybių, sukapota
6 laiškiniai svogūnai, supjaustyti
2 šaukštai kapotų šviežių petražolių
1 šaukštas kapoto šviežio šalavijo
druska, juodi pipirai
75 g tarkuoto sūrio
paprikos milteliai
25 g baltos duonos džiūvėsėlių


Jei reikia, apvirkite lazanijos lakštus. Ištepkite riebalais 30x20 cm kepimo formą ir įkaitinkite orkaitę iki 180 laipsnių.
Trečdalį bešamelio padažo atidėkite. Sumaišykite vištieną, kumpį, svogūnų laiškus, grybus, petražoles, šalaviją su likusiu padažu. Pagardinkite pagal skonį druska ir pipirais. Tada sluoksniuokite lazanijos lakštus su padažu kepimo formoje, ant viršaus turi būti lazanijos lakštas. Įmaišykite sūrį į atidėtą padažą ir jį užpilkite ant viršaus. Pabarstykite paprikos milteliais ir džiūvėsėliais.
Kepkite 40-50 min., kol viršus pasidarys traškus ir geltonas.

Šaltinis: The Complete Book of Italian Cooking, ed. by Anne Hildyard
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 09 sausio 2004 - 22:58
Lazanija su grybų padažu


3 šaukštai alyvų aliejaus
800 g pjaustytų grybų
Dėžutė lazanijos lakštų
2 kiaušiniai
150 ml natūralaus jogurto
Greitas pomidorų padažas


Greitas pomidorų padažas:

2 šaukštai alyvų aliejaus
2 svogūnai, smulkiai pjaustyti
800 g konservuotų pomidorų
druska, pipirai

Apkepinti svogūnus aliejuje, dėti pomidorus ir patroškinti 10-15 min.

Įkaitinkite orkaitę iki 190 laipsnių. Grybus apkepkite aliejuje, nuimkite nuo ugnies, nusausinkite šiek tiek. Ant kepimo formos dugno pilkite pomidorų padažo, dėkite pirmą sluoksnį lazanijos, tada sudėkite pusę grybų ir likusią pomidorų padažo dalį. uždenkite lazanijos lakštais bei likusiais grybais. Sumaišykite paplaktus kiaušinius su jogurtu ir užpilkite ant viršaus. Kepkite 30 min. (galima dar pabarstyt sūriu jei norisi)

Šaltinis: The Complete Book of Italian Cooking, ed. by Anne Hildyard
Atsakyti
Daržovių lazanija


Dėžutė lazanijos lakštų
3 šaukštai alyvų aliejaus
1 svogūnas, smulkiai pjaustytas
3 česnako skiltelės, sutraiškytos
6 saulėje džiovinti pomidorai
250 g baklažanų, pjaustyti kubeliais
1 raudona paprika, pjaustyti kubeliais
1 geltona paprika, pjaustyti kubeliais
2 mažos cukinijos, pjaustyti kubeliais
450 ml pertrintų per sietelį pomidorų (piure)
150 ml raudono vyno
1 šaukštas kapoto šviežio oregano
4 kietoki pomidorai, supjaustyti griežinėliais
50 g tarkuotos mozzarellos
druska, juodi pipirai


Įkaitinkite orkaitę iki 189 laipsnių. Apkepinkite svogūnus, česnaką, ir saulėje džiovintus pomidorus aliejuje 5 min. Įdėkite baklažaną, paprikas, cukinijas ir troškinkite dar 3 min. Įmaišykite pomidorų piure, vyną, druską ir pipirus bei oregano. Užvirkite, sumažinkite ugnį ir leiskite troškintis 15 min, ar kol daržovės bus beveik minkštos.
Dėkite daržovių padažo į kepimo formos dugną ir ant jo dėkite lazanijos lakštus. Sudėkite likusį padažą ir uždenkite lakštais. Ant viršaus dėkite pomidorų griežinėlius ir barstykite sūriu. Kepkite orkaitėje 25 min. arba kol viršus pasidarys traškus ir geltonas.
Pastaba: šiuo atveju geriau naudoti lazanijos lakštus prieš tai juos pavirus.
Šaltinis: The Complete Book of Italian Cooking, ed. by Anne Hildyard
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 01 08, 10:27)
tie stori vadinasi cannelloni. as juos labai megstu prikimshti varshkytes-kumpelio-kiaushinio-grietines-surio-zoleliu idaru. ant virshaus vel gi tas pac baltas padazas ir suris. Uzkepama orkaitej  tongue.gif

Labai noriu pasidaryti, bet nesupratau, kaip cia su tuo idaru unsure.gif ... Viska sumaisai, kas isvardinta? O kiausini virta deti?
Jezusmarija! Paaiskink man, bea, prasau...
Atsakyti
QUOTE (Ugne @ 2004 01 09, 23:17)
Labai noriu pasidaryti, bet nesupratau, kaip cia su tuo idaru unsure.gif ... Viska sumaisai, kas isvardinta? O kiausini virta deti?
Jezusmarija! Paaiskink man, bea, prasau...

na paimi varshkes pokeli, kubeliais papjaustai kumpio, itarkuoji surio, imushi zalia kiaushini, truputi grietinels (shauksta, du), iberi zoleliu kokiu, pipiru maltu ishmajshaj ir kemshi. kai prikimshi, sudedi i kepimo forma ishtepta riebalais, gausiai aplaistai besamelio padazu ir pabarstai suriu. uzkepi orkaitej 25-35 min.
Atsakyti
Gal jūs mane suvarysit, bet aš lazaniją darau taip (čia lietuviškas variantas): Išverdu makaronus (bet kokius, tik ne spageti ir ne vermišėlius), pakepu faršą (su svogūniukais, česnakiukais, pomke ir prieskoniais(ko turiu, tą sudedu). Tada į skardą sluoksniuoju: makaronai, faršas, tarkuotas fermentinis sūris, viršutinis sluoksnis sūrio. Dar 10 - 15 min. į orkaitę ir viskas. Gal ne visiška lazanija, bet mums skanu. clap.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (bea @ 2004 01 09, 21:22)
QUOTE (Ugne @ 2004 01 09, 23:17)
Labai noriu pasidaryti, bet nesupratau, kaip cia su tuo idaru  unsure.gif ... Viska sumaisai, kas isvardinta? O kiausini virta deti?
Jezusmarija! Paaiskink man, bea, prasau...

na paimi varshkes pokeli, kubeliais papjaustai kumpio, itarkuoji surio, imushi zalia kiaushini, truputi grietinels (shauksta, du), iberi zoleliu kokiu, pipiru maltu ishmajshaj ir kemshi. kai prikimshi, sudedi i kepimo forma ishtepta riebalais, gausiai aplaistai besamelio padazu ir pabarstai suriu. uzkepi orkaitej 25-35 min.

kimsti i nevirtus makaronus?
Atsakyti
KAD MAN TYNKA ATRODO, JEI TUOS APVALIUS MAKARONUS SIEK TIEK PAVIRSI TAIGI I JUOS PO TO NEIKIMSI TO FARSO laugh.gif
Atsakyti
teisingaj. JU APVIRTI NEREIKIA.
Atsakyti
jau gaminau bea aprasytuosiu canneloni, labai skanu buvo, tik i makaronus atsibodo idara kimsti. Ir tas bechamelio padazas gavosi kazkoks tirstas, kaip manu kose, itariu ne toks turi buti

O kad makaronu nereikia virti, tai man dasuto, kai pagalvojau, kaip i juos idara reiks deti.
Atsakyti
tynka, jei per tirshta, galejai pienuko dar ipilt.. ten shejp skystoka turi but, nes daug skyscio sugeria tie makaronai bekepdami.. tongue.gif
Atsakyti