Įkraunama...
Įkraunama...

MRU valstybiniai egzaminai :)

o gal galite parasyt, kokie konkreciai teises teorijos klausimai buvo g.gif
manes sitas dziaugsmelis rudeni laukia doh.gif

Atsakyti
QUOTE(arbatine_saldainine @ 2009 05 08, 15:40)
Siandien kazkas turejo konstitucine laikyti is neakivaizdininku ar vakarinioku.. Gal jau yra atsiliepimu???


Yra, yra. Šiandien sužinojau, kad man pavyko. Egzo du pirmieji klausimai abiem grupėm buvo, mano manymu, nesunkūs: konstitucinės teisės normos, konstitucinės teisės santykiai, politiniai režimai pasaulio valstybėse, politinių partijų sistemos pasaulio valstybėse. Na, o trečias klausimas buvo uždavinys: ar gali seimo narys, nepatenkintas seimo darbu, paleisti seimą, kitos grupės uždavinio neprisimenu. Kaip supratau, nemažai laikiusių "pasimovė" ant uždavinio.
Po savaitės laikysiu administracinės teisė egzą. Reikia pagalbos - gal turite konspektus. Gal kas žino, kokie to testo klausimai dažniau būna, kokius įstatymus reikėtų išties perskaityti (visų nespėsiu).
Taigi, SOS verysad.gif
Atsakyti
Uf, dekui uz informacija. Skaitau ir dykliukai bado delnus... doh.gif
Del administracines deja nezinau sad.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas praeitu metu ispudziais apie Viesojo administravimo valstybini galetu pasidalint 4u.gif ryt jau egzaminas butu idomu suzinot ar l daug jie reikalauja
Atsakyti
QUOTE(Chrissi @ 2009 05 14, 12:56)
Sveikos, gal kas praeitu metu ispudziais apie Viesojo administravimo valstybini galetu pasidalint 4u.gif ryt jau egzaminas butu idomu suzinot ar l daug jie reikalauja



Aš taip pat ką nors noriu sužinoti ape viešojo administravimo egzaminą... Jis manęs laukia birželio 4 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Petit_ange @ 2009 05 14, 14:29)
Aš taip pat ką nors noriu sužinoti ape viešojo administravimo egzaminą... Jis manęs laukia birželio 4  doh.gif

ryt galesiu jau pasidalinti ispudziais smile.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Chrissi @ 2009 05 14, 13:38)
ryt galesiu jau pasidalinti ispudziais smile.gif  blink.gif



Labai labai laukiu mirksiukas.gif Sekmes rytoj drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes, gal turit kas nors darbo teises valstybiniam ka nors, buciau labai dekinga erika.adomaviciute@gmail.com
Atsakyti
Sveikos,
Kaip ir visu laukia valstybiniu egzaminu dziaugsmas smile.gif Labai lauksiu ziniu is AT egzo, gal kas laike Muitines teises valstybini egzamina ? biggrin.gif
beje, AHAVA ar Cincerity gal galite persiusti AT konspekta ? canberaa@gmail.com
Atsakyti
Kadangi niekas nerašo kokius klausimus gavo TT, tai parašysiu aš- gavau iš buvusio grupioko smile.gif Gal kam pravers...
1. teisės normos aiskinimo ir teisės normos taikymo santykis
2. teisinės samones ir teisinės kulturos santykis.

Man pasirodė sunkoki.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Satide @ 2009 05 16, 08:42)
Kadangi niekas nerašo kokius klausimus gavo TT, tai parašysiu aš- gavau iš buvusio grupioko  smile.gif Gal kam pravers...
1. teisės normos aiskinimo ir teisės normos taikymo santykis
2. teisinės samones ir teisinės kulturos santykis.

Man pasirodė sunkoki..  unsure.gif




aciu labai uz TT klausimus 4u.gif
tiktai nelengvi... g.gif
bet nors zinosiu, kokiu klausimu galima tiketis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės. labai įdomiai man pasirodė tas pavadinimas "valstybiniai egzaminai" smile.gif negi univere egzaminai skirstomi į valstybinius ir ... mokyklinius biggrin.gif (ar kažkaip)
Ar kaip čia yra..? wub.gif
Atsakyti