Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Merginos per ka pirkr is vokietijos, jei be pef eshopwedrop?
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 10 09, 09:23)
Merginos per ka pirkr is vokietijos, jei be pef eshopwedrop?

pirkde.lt 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, bandysiu iš windeln pirkti, gal pavyks smile.gif ar ten koduką nėra? Ir gal kas nori jungtis?kaunas
Atsakyti
QUOTE(Akva17 @ 2016 10 09, 10:16)
Sveikos, bandysiu iš windeln pirkti, gal pavyks smile.gif ar ten koduką nėra? Ir gal kas nori jungtis?kaunas

Koduku praktiski nebuna.. Isskyrus pakvietimo nuolaida - 10 eur antran apsipirkumui. Jeigu reikia pakvietimo, atsiuskit i az savo el pasto adresa, galesiu issiusti 4u.gif
Atsakyti
Dar vis renku cocooncenter...iki free ship truksta apie 50€ krepsiuke...Vilnius. Galėčiau persiųst jei neskubu....
Atsakyti
Pamenu pirko čia ne viena aromatizatorius (difuzerius aliejam). Kokius pirkot ir ar patenkintos? Prisireikė...
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas pirktu is amazon.de ir galetu prijungti mane? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sviliuke @ 2016 10 09, 09:38)
Sveikos,
Gal kas pirktu is amazon.de ir galetu prijungti mane? 4u.gif

is kokio miesto esate? as planuoju pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(as-berry @ 2016 10 09, 09:18)
Koduku praktiski nebuna.. Isskyrus pakvietimo nuolaida - 10 eur antran apsipirkumui. Jeigu reikia pakvietimo, atsiuskit i az savo el pasto adresa, galesiu issiusti 4u.gif

O kur vest koduką reiktų? Ir paštą?
Atsakyti
QUOTE(panele Morta @ 2016 10 09, 09:43)
is kokio miesto esate? as planuoju pirkti smile.gif

Vilniaus
Atsakyti
sveikos, norejau paklausti, planuoju pirkti amazon.de preke, bet pardavejas turi tik 1 atsiliepima. jeigu jis neatsiustu prekes arba preke butu nenauja ar pan. ar amazone galima kaip aliexpres iskelti disputa ar kazka tokio, kad atgaut pinigus.
Atsakyti
merginos, o koks nuolaidu kodas yra toje puodu parduotuve is vokietijos?
https://www.1a-neuware.de

bei gal kuri kauniete noretu jungtis bei pasidalinti siuntimo islaidas? man rodos 10 eur I lietuva 4u.gif
Atsakyti