Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

QUOTE(MYG @ 2016 10 13, 12:44)
Pasikartosiu, gal kas pagelbes smile.gif


o kuo ziauriai nuvyle ecco ir rope?
Atsakyti
ar nieks nerenka mytoys?
Atsakyti
Labas, uzsisakiau is windeln, man nurode sekimo koda, bet as niekaip nerandu per kur tikrint ax.gif gal kas pagelbes?
Atsakyti
QUOTE(Akva17 @ 2016 10 13, 13:00)
Labas, uzsisakiau is windeln, man nurode sekimo koda, bet as niekaip nerandu per kur tikrint  ax.gif  gal kas pagelbes?

lpexpress, bet matysite,tik,kai kirs LT sieną
Atsakyti
QUOTE(elituke @ 2016 10 13, 12:45)
Sveiki. Labai reikia jusu patarimo merginos;-)  ieskau teciui klausos aparato. Gal kas pirko,siuntesi is kazkur ir gali patart? Ju labai daug ivairiu yra, net nezinau kuris geresnis ( uzausiniai,iausiniai,skaitmeniniai ir t.t.). Norisi, kad ir kokybiskas ir patogus butu. Is anksto aciu!

Paklauskit tecio ar jam tikrai jo reikia, ar juo naudosis. Nes turiu patirties kai vaikai nuperka, o tevai nesinaudoja ir net nepritaria tokiam pirkiniui. Taip pat pasidomekit, gal jam priklauso gauti nemokamai ( ligoniu kasos kompensuoja).
Atsakyti
QUOTE(aijos @ 2016 10 13, 12:05)


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2016 10 13, 13:01)
lpexpress, bet matysite,tik,kai kirs LT sieną

Supratau, tada tikriausiai dar nekirto sienos smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akva17 @ 2016 10 13, 13:06)
Supratau, tada tikriausiai dar nekirto sienos smile.gif aciu  4u.gif


apie savaite kelione trunka
Atsakyti
aš parsisiunčiau iš aliexpress pašiltintas timpes, tai gražiai atrodo ir fainos, bet kai vėjas - tai vaikas kaip nuogas, nes vėjo perpučiamos...
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 10 13, 13:09)
aš parsisiunčiau iš aliexpress pašiltintas timpes, tai gražiai atrodo ir fainos, bet kai vėjas - tai vaikas kaip nuogas, nes vėjo perpučiamos...

aš dukrai esu siuntusi, tai šiltos, viskas būtų gerai, bet kad nusiburbuliuoja tai labai greitai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2016 10 13, 13:11)
aš dukrai esu siuntusi, tai šiltos, viskas būtų gerai, bet kad nusiburbuliuoja tai labai greitai ax.gif

as kurias storesnes pirkau tai abi dukras atlaikė ..o plonesnės apsiburbuliuoja..ale kazkaip nesuku galvos,kai ne melejoną kainavo smile.gif
Atsakyti
Desire, kada isvarai atostogoms? musu batai vakar iskrido is lenku

Dobra Strykow, Poland 12/10/2016 22:59 Išvykimo skenavimas
Atsakyti