Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rastafarinas @ 2016 10 19, 20:28)
MOterys, o tai kaip tie šepčiai, geri labai? Nuo paprasto ar kuo skirias? Čia vis žiūriu žiūriu, tuo užsinorėsiu  biggrin.gif Na bet vis kažkokių argumentų norisi, kad "pagrįsti" tą norą  biggrin.gif  4u.gif

Man asmeniskai jis nepatiko ax.gif Kietas, sukuojantis skauda, na grynai uz tokia kaina toks ir sepetys :ax Va Wet brush tai super sepeciai, aisku lyginant brangesni, bet negaila ne cento 4u.gif
Atsakyti
Komanad ar turite CP dar -20 koduka?
Atsakyti

Man irgi nepatiko tas sepetys uz kelis dolerius. Kietas, astrus. Nepalyginsi su Macadamios tokio tipo sepeciu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aijos: 20 spalio 2016 - 07:46

Mes su vyru pamirsom ka reiskia peiliukus pirkt kai nusipirkom ta galastuva :D

Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2016 10 20, 09:24)
Man asmeniskai jis nepatiko ax.gif Kietas, sukuojantis skauda, na grynai uz tokia kaina toks ir sepetys :ax Va Wet brush tai super sepeciai, aisku lyginant brangesni, bet negaila ne cento 4u.gif


o mum su dukrai jis normalus, esam ilgaplaukes tiesiais plaukais, slapius sukuoja pasakiskai nieko nepesa, o sausus kai sukuoju ilgus truputi papesa, bet nepalyginsi kaip is parduotuves kur perku ten isvis plaukus rauna. Mums kaup už tokią kaina sunaudosime tikrai, nes patogi rankena labai ir galvos mums tikrai neskauda sukuojantis na nejaučiam ti šerelių, net mažoji va 5,5 m. su juo pati susiukuoj air nesiskundžia, kad peša-skauda.

Čia matyt, kaip visada, kaip kam kas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2016 10 20, 08:53)
<p>Mes su vyru pamirsom ka reiskia peiliukus pirkt kai nusipirkom ta galastuva biggrin.gif
</p>


o aš pamiršau ką reiškia peiliukai, kai pasidariau depiliacijas lazeriu biggrin.gif biggrin.gif

merginos, iš luckyscent mėginukų nupirktumėt? ten matau mėginukams 4 doleriai ship'as.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 20 spalio 2016 - 08:02
QUOTE(spygliz @ 2016 10 20, 09:53)
<p>Mes su vyru pamirsom ka reiskia peiliukus pirkt kai nusipirkom ta galastuva biggrin.gif
</p>


įdėkite nuoroda to galastuvo?
Atsakyti
QUOTE(krista08 @ 2016 10 19, 23:49)
Jis ir yra pūkinis  mirksiukas.gif

Kad ne Insulation: 100% polyester Faux Down, 150g
Atsakyti
user posted image
Papildyta:




QUOTE(kriisti @ 2016 10 20, 08:41)
Komanad ar turite CP dar -20 koduka?

neturime
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2016 10 20, 09:01)
o aš pamiršau ką reiškia peiliukai, kai pasidariau depiliacijas lazeriu  biggrin.gif  biggrin.gif

merginos, iš luckyscent mėginukų nupirktumėt? ten matau mėginukams 4 doleriai ship'as.


Sveiki,
Ir as prisijungciau meginuku.
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2016 10 20, 09:02)
įdėkite nuoroda to galastuvo?

https://www.amazon.c...d=AR8XJJ19SNPNX

tik nežinau ar būtent šį pirko spygliz
Atsakyti
Ar dar nesusirinko colourpop ? smile.gif
Atsakyti