Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų

O kaip patekti per nauja forumo forma i bendra parduotuviu sarasa?? Man linkas neveikia:((( 

Is kur lenkijoje siunciates kosmetika? Aptekagemini ar ne?

Atsakyti
Gavau tris gertuves contigo autoseal trekker. Dvi parduodu. Kaina 10 euru. Talpa 400 ml .
Rasyti az
Atsakyti

renku SD Vilniuje.

priimciau dar pora merginu su nedideliais krepseliais smile.gif
siuntimas butu po max 3-4 eu nepriklausomai nuo prekiu skaiciaus.

prekes atsiimti Zirmunuose.
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2016 10 19, 14:54)
O merginos kaip ten i ta windelin ieiti? Nes man rodo daug nuorodu i visokias kitas pardes,kai atsidarau windelin

www.windeln.de
Atsakyti
mergaitės, gal kas n-taji kartą pakartos, kaip atsisakyti amazon.co.uk ir amazon.de prime narystės - nu spaudžiu change membership, o toliau nežinau, rašo kainos metams arba kas mėnesiui, nebežinau ką spausti... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2016 10 19, 16:47)
mergaitės, gal kas n-taji kartą pakartos, kaip atsisakyti amazon.co.uk ir amazon.de prime narystės - nu spaudžiu change membership, o toliau nežinau, rašo kainos metams arba kas mėnesiui, nebežinau ką spausti...  unsure.gif

Spaudžiaut Your Account -> Your Prime Membership, o tada kairėje pusėje turit matyt užrašiuką Do not continue, pas mane šitaip:
On 24 October 2016, you will be charged £79 for another year of Prime.
Do not continue
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduliauskis: 19 spalio 2016 - 14:57
QUOTE(vaiduliauskis @ 2016 10 19, 15:56)
Spaudžiaut Your Account -> Your Prime Membership, o tada kairėje pusėje turit matyt užrašiuką Do not continue, pas mane šitaip:
On 24 October 2016, you will be charged £79 for another year of Prime.
Do not continue

Ačiū, berods pavyko bigsmile.gif
Atsakyti

Sveiki, Šiandien užsakau SD, Telšiai, persiunčiu per lp express.

Atsakyti

Kas klausėt dėl hyaluron, tai geriamą pirkau iHerb Hydraplenish, o tepamą ant veido pirkau iš Amazon per US tarpininkes.

O koki butent tepama naudojot?

Atsakyti
QUOTE(R-jazz @ 2016 10 19, 09:47)
Green Rose bandziau kepures - visai nieko. Utenos turejau viena -  irgi geriau nei Loritos,  kaip bet tiksliai nezinau, nes vaikas mechaniskai didziule skyle padare uzkliuves uz kazkokio daikto darzelyje, taigi ismeciau ir nezinau kaip butu nesiojesi. Beje pries kelias dienas buvau uzlekusi i Sparta - neturejau laiko gilintis, bet ten irgi dabar daug merino vilnos gaminiu (sales gale) ir man pasirode visai nieko kokybe - marskineliai, bodziukai panasus i Devoldo stiliumi. Kai bus laiko reiks igiau uzeiti pazisiureti.


Tai cia turbut apie Thermowave firmos kalbat. Vaikisku nebandziau, turiu moteriskus, tai dud, susiburbuliavo, susitrauke, turiu dvejus skirtingu rusiu. O Devoldo kiek turiu tai nieko panasaus. Beje tais Thermowave prekiavo ir Hiatus isparduotuve Parkas outlet. O Devol turiu daug, nes tenka i Panevezy vaziuot tai uzsiprrku. Superine kokybe, tik dydziai keisti reikia ziuret, nes kai rinkomes pardej tai matavom ant vaiko, visi skirtingi beveik kai modelis kitoks
Atsakyti
Sveikos, gal pamenate kur pigiausiai galima nusipirkti siu zuvies tauku vaikams?

http://atgijosvaisti...80-equazen.html
aciu 4u.gif
Atsakyti

Vilniuje netoli santariskes yra superine vaiku gydytoja. Aušra Grigaitiene. 

http://dentaloffice.lt/

Atsakyti