Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradėti ruoštis vestuvėms?

zinot, jei tekat pavasari tai tragedijos nebus dideles per pora menesiu viska susiruosht. tik palakstyt teks rolleyes.gif

o vat jei vasara....ta siulyciau viska kuo anksciau planuot pradet. wink_3.gif
musu vestuves buvo rugpucio 14 d. tai patikekit, tikrai vasariniai ish anksto planuoja...
mes vienus muzikantus norejom uzsakyt, tai jie jau nuo sausio men buvo uzsakyti doh.gif
aishku, cia krashtutinumas.... bet dalis teisybes yra. svarbiausia vieta, muzikantai ir fotografas. o paskui jau viskas paprasciau. cool.gif
Atsakyti
Na, mes per du mėnesius vestuvėms susiruošėm. Vieną dieną susėdom ir pasidarėm planą, susiskirtėm "darbus" ir "arėm" smile.gif
Reziumė: pasipiršo 2003 10 04, pareiškimus nunešėm 2003 10 07, susituokėm 2003 12 27 smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif Linkiu daug laimes. mes pareiskimus nunesem pries puse metu, ta pati vakara pasakem tevam. labai padejo tevai. susituokem 2003 08 16 vis atode kad laiko daug. gerai kad ilgai nelaukem pries 3-4 men. susiradome seiminynkes, kipsa, muzikantus,patalpas. nes jei geri tai ilgai laukus ir nerasi. po to tortai, suknele. sveciu sarasas. vasara vestuviu metas ilgai nelauk. sudaryk planeli ir pirmyn. Sekmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo birina: 13 sausio 2005 - 17:14
mes nuneseme pareiskimus vasario 18d., o susituokeme liepos 17. pareiskimus nuneseme taip anksti vien del to, kad gautume norima diena ir laika. tad laiko turejome i valia.tiesa, kad besituokiantiems vasara, reikia pradeti ruostis kuo anksciau, nes muzikantai/sventimo vietos/fotografai ir pan labai greit isgraibstomi. prastu nesinori juk tongue.gif
Atsakyti
Zinot man ir baisu darosi blink.gif Planuojam tuoktis rugpjucio pradzioje, bet dar net tikslios datos nezinom, o cia jau liepos pabaigai zmogeliukai viska uzsisake...
Gerai, kad musu vestuves bus ne didmiesty tai gal viskas vyks paprasciau...
Atsakyti
As del nieko taip nepanikuoju kaip del suknleles.........man nei viena nepatinka !!!!!Noriu elegantiskos,ir lengvos,bet negaliu rasti to kas man patinka.Ka daryt?Siut nenoriu
patarkit.
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2005 01 13, 21:57)
Zinot man ir baisu darosi blink.gif Planuojam tuoktis rugpjucio pradzioje, bet dar net tikslios datos nezinom, o cia jau liepos pabaigai zmogeliukai viska uzsisake...
Gerai, kad musu vestuves bus ne didmiesty tai gal viskas vyks paprasciau...


na, pirmiausia nepanikuok. ka reiktu daryti? suzinoti data vestuvem. nuo to ir pradeti. tada apziurek internete sukneliu modelius- puslapiu daug, o dauguma sukneliu galima rasti ir pas mus. tada pasivaiksciok po salonus, apsizvallgyk, paziurek, ka jie siulo. pamastyk, kokios sukneles noretum- nebutinai detaliai, bet tarkim- pusta, siauras, su uodagea, dvieju daliu, labai puosnios, paprastos, daug siuvinetos ir t.t.
Atsakyti
rasvyte, musu irgi buvo ne didmiesty vestuves megalol.gif bet tikrai tau galiu pasakyt neisijausk megalol.gif mes nuo sausio 1 dienos susiziedavom, vestuves suplanavom rugpjucio 7, bet jau vasario vidury muzigantu negavom doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif tu kuriu norejom, kurie yra geri. todel siulau nemiegoti biggrin.gif ir kuo greiciau. per anksti nebus, o per velsai gali buti.

sekmes dideles, juk tai bus jusu svente thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi mergaites,as jug norejau, kad jus mane nuramintumet ir padrasintumet thumbup.gif ,O jus - dar labaiu prigazdinote blink.gif
Nors istikro tai pasinaudosim patarimu ir imsim jauti uz ragu, tuo labiau, kad geguzy man dar magistra reiks apsigint.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasvyte @ 2005 01 14, 21:28)
Oi mergaites,as jug norejau, kad jus mane nuramintumet ir padrasintumet thumbup.gif ,O jus - dar labaiu prigazdinote blink.gif
Nors istikro tai pasinaudosim patarimu ir imsim jauti uz ragu, tuo labiau, kad geguzy man dar magistra reiks apsigint.. doh.gif


As truputi apraminsiu angel_not.gif
Pries metus, t.y., sausio menesi mes ne negalvojom apie vestuves(na, negalvojom KADA jos bus) Balandzio pabaigoje man padovanojo suzadetuvi ziedeli ir pradejom kalbeti, kad jau greit tuoksimes. Greit= sia arba kita vasara. Didesne tikimybe buvo, kad kita. Bet birzrlio vudury emem ir nusprendem, kad norim tuoktis SIA vasara doh.gif Nunesem prasymus, pasirinkom data ir rugpjucio pabaigoj susituokem thumbup.gif
Pamatysi, ir jus viska spesti. Ir svente bus nuostabi wub.gif
Atsakyti
Mes savo vestuves susiorganizavom kazkur per menesi biggrin.gif Sukneles nuejau rinktis (nuomojau), likus dviem savaitem, tai darbuotoja buvo apakus, kad taip velai. Ir nieko. Jau antra pamatuota suknele prigule prie kuno ir dushios rolleyes.gif Kadangi tuokemes penktadieni, tai nebuvo problemos ir su fotografu, ir su filmuojanchiu zmogumi (vestuves vyko liepos men., o vasarai savaitgaliams fotografus paprastai jau puse metu priesh reikia uzsisakyti). Zodziu labai operatyviai viska susiorganizavom ir vestuves tikrai del to nenukentejo. Dabar turim daug grazhiu prisiminimu rolleyes.gif
Atsakyti
Susituokem liepos pradzioje. Rugsejo pabaigoje (pries 10 menesiu) nunesem pareiskimus ir pasirinkom gera laika tuoktis. Vasario menesi pradejom ieskoti vietos pokyliui. Ta pati menesi nusipirkau suknele. Kovo menesi vyras susirado ir nusipirko kostiuma (vyras labai aukstas ir rasti parduotuveje tinkama kostiuma, o ypatingai marskinius, didele beda). Kovo pabaigoje buvom sutare del baliaus vietos (restorane). Balandzio pradzioje susiradom filmuotoja ir fotografa. Tas darbelis jau buvo kiek pavelintas - del fotografo reikejo pakovoti smile.gif Balandzio pabaigoje susiradom muzikantus - is draugu vestuviu. Paskui tie muzikantai iskrete "poksta" - likus menesiui iki vestuviu atsake blink.gif Bet pasielge korektiskai ir rekomendavo savo draugus, kurie buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Grojo "gyva" gitara, "gyvi" musamieji (kas tikrai retai vestuvese pasitaiko), klavisiniai ir vokalistas - vedantysis. Nebuvo jokiu poslu bajeriu, dainos - nuo klasikinio dziazo (kas megsta - puiku), "The Beatles" iki roko baladziu. balandzio vidury jau buvau susitarusi su kirpeja. Puokste rinkausi ilgai, galutinai nusprendziau ko noriu - tik pries 10 dienu blush2.gif Bet isejo puikiai thumbup.gif Ziedus rinkomes ilgai. Tiksliau, as ilgai rinkausi, nes vyras sita darba atidave i mano rankas, na atseit jis ten nelabai supranta ir jam tas pats, koks tas ziedas smile.gif
laiko lyg ir uzteko, nors paskutine nakti rasem visokias humoristines padekos kalbas tevams.
Transporta susiradom pries pusantro menesio. Va, kas dar turi buti is anksto suderinta - jei norit po ceremonijos vaziuoti kur nors i gamta, butinai apsiziurekit keleta graziu vietoviu. Nepalikit to klausimo savieigai, nes gali buti taip, kad nuvaziave sutiksit dar 8 poras jaunavedziu... Ir numatykit variantus sauletam ir lietingam orui. Vilnieciai lietingu oru dazniausiai vaziuoja i Verkiu rumus, o giedru oru i Trakus ar Uzutraki. O ten jaunavedziu poru ne 8, o 58 smile.gif
Butinai pries kokius 3 menesius zusitarkit su liudininkais (ar pirsliais). ei norit, kad zmones vestu baliu, jiems reikia irgi nemazai laiko pasiruosti. Jei turit galimybiu, ta liudininku pasiruosima siek tiek pafinansuokit, pvz.: zaidimu prizu pirkimui duokit pinigeliu ir pan.
Butinai su savo busimuoju aptarkite, ko norite dovanu, ir kviesdami svecius iems pasakykite, ko tikites. Nes buna tokiu atveju, kai gauna 4 lygintuvus ar 6 kavos aparatus biggrin.gif Pakvieskite svecius ne veliau kaip pries menesi! Ir dar viena smulkmena - maloniausia gauti kvietima, rasyta ranka, o ne spausdinta kompu smile.gif
Na va, koki posta surasiau smile.gif
Geros Jums sventes ir puikaus vedybinio gyvenimo wub.gif
Atsakyti