Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas su negalia (cerebralinis paralyžius)

[jau 8metai,greit 9,auginu vaika su negalia.noreciau rast likimo draugu]
Atsakyti
QUOTE(jolitanor @ 2006 01 13, 01:29)
[jau 8metai,greit 9,auginu vaika su negalia.noreciau rast likimo draugu]

as tai pat turiu tokiu problemu nors mano mazyliuj tik 6men. jis turi genetine liga verysad.gif kuri deja yra nepagydoma
Atsakyti
QUOTE(xytra @ 2006 01 15, 14:26)
as tai pat turiu tokiu problemu nors mano mazyliuj tik 6men. jis turi genetine liga verysad.gif kuri deja yra nepagydoma


as karta perskaiciau,o paskui ir nusirasiau teksta kuris man sunkiausiom minutem teikia nusiraminima ir paguoda.Dabar ji uzrasysiu ir jums,gal taip pat paguos kaip ir mane.

ypatinga mama

ar niekada nepagalvojote,kaip isrenkamos neigaliuju vaiku mamos?
Bandau isivaizduoti Dieva,duodanti nurodymus angelams,besizymintiems pastabas didziuliame zurnale.
-Armstrongas Betas,sunus.Globejas - sv.Matas
-Meidzor Filomena,dukte.Globeja sv.Cecilija
Rudolfas ir Karlas,dvyniai.Globejas...tebus sv.Gerardas.Jis priprates prie nelabai religingu.

Galiausiai,rodydamas angelui uzrasyta varda,sypteli:
-Sitai padovanosime neigalu kudiki.
Nustebes angelas pakelia akis :
-Kodel jai?Ji atrodo tokia laiminga.
-Teisingai, - sypsodamasis sako Dievas. - Ar galeciau padovanoti neigalu vaika moteriai, kuri nezino, kas yra dziaugsmas? Butu ziauru.
-Ar jai pakaks kantrybes? - teiraujasi angelas.
- Nenoriu,kad butu pernelyg kantri, nes paskes sielograuzoje ir skausme. Kai iveiks pirmaji soka ir nusivylima, ji sugebes atlikti visa,ko reikia.
- Bet, Viespatie, man regis, toji moteris nera giliai tikinti.
Dievas ir vel sypsosi:
- Nesvarbu. Viskas bus gerai. Ta moteris - tobula.Ir apdovanota pakankamu kiekiu egoizmo.
Angelas lieka be zado:
- Egoizmo? Ar tai dorybe?
Dievas linkteli galva:
- Jei ji nesugebetu ne minutelei atsitraukti nuo savo vaiko, neisgyventu. Taip, tai moteris, kuria palaiminsiu netobulu kudikiu. Ji apie tai nenutuokia, taciau jai bus ko pavydeti.
Ji niekada nebus tikra, ar teisingai nugirdo istarta zodi. Jai niekada neatrodys, kad zengti zingsni - iprasta ir lengva. Kai vaikas pirma karta istars "mama" , ji suvoks, kad tapo stebuklo liudininke. Kai aklam vaikui bandys nupasakoti medi arba saulelydi, pati reges mano kurinija kaip retas kitas asmuo.
Jai leisiu aiskiai matyti tai, ka matau as - nezinojima, ziauruma, isankstines nuostatas - ir ismokysiu ja virs viso to pakilti. Ji niekada nesijaus vienisa. Kiekviena jos gyvenimo diena as busiu salia, nes ji be klaidu atliks mano darba taip, lyg pati stovetu prie mano sono.
- O kuri sventaji paskirsime globeju? - klausia angelas,iskeles rasale pamirkyta plunksna.


Dievas sypsosi:
- Pakaks ir veidrodzio.


Erma Bombeck (1927 - 1996) - JAV zurnaliste ir rasytoja, pelniusi populiaruma savo humoristiniais kuriniais. Kai kurie ju kelia juoka pro asaras


Atsakyti
Kartais užeinu į "svetimo skausmo nebūna". Ten pasišneka neįgaliukų mamytės. Jau esu nemažai tuo klausimu diskutavusi, bet mane sudomino ši tema, dėl labai panašaus amžiaus vaikų. Maniškiui 9, bus 10. VCP nuo 4 mėnesių. Susirgo ir atsirado liga. Nepagydoma.
Kur tavo vaikas lankosi, kokioj gydymo įstaigoj, ar namie būnate? Augustas eina į spec. mokyklą.

Šitą apsakymą jau anksčiau mačiau, pablioviau aišku, bet ir tiesos jame yra.
Atsakyti
Neturiu tokio vaiko, bet dirbu su vaikais, turinčiais kompleksinę negalią. Galiu nors šiek tiek suprasti jūsų padėtį. Linkiu jums, mamos stiprybės ir sveikatos.
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2006 01 18, 18:41)
Kartais užeinu į "svetimo skausmo nebūna". Ten pasišneka neįgaliukų mamytės. Jau esu nemažai tuo klausimu diskutavusi, bet mane sudomino ši tema, dėl labai panašaus amžiaus vaikų. Maniškiui 9, bus 10. VCP nuo 4 mėnesių. Susirgo ir atsirado liga. Nepagydoma.
Kur tavo vaikas lankosi, kokioj gydymo įstaigoj, ar namie būnate? Augustas eina į spec. mokyklą.

Šitą apsakymą jau anksčiau mačiau, pablioviau aišku, bet ir tiesos jame yra.



saviski laikau namie.Bandziau pora metu leist i specialuji darzeli,bet jis man ten labai sunyko ir dingo visa pazanga,kuria buvom padare.kiekviena savaite atvaziuoja mokytoja logopede,po pora kartu ir mokina.vazinejam ir i sanatorija.Andriui VCP pripazino kai jam buvo beveik du metukai.

apsilankysiu ir as "svetimo skausmo nebuna".siaip tai tik visai nesenai uzejau si puslapi tad dar nelabai issityrinejau,o sitas apsakymas mane kazkodel ramina,kai buna visiskai sunku.
Atsakyti
QUOTE(nireglina @ 2006 01 18, 19:54)
Neturiu tokio vaiko, bet dirbu su vaikais, turinčiais kompleksinę negalią. Galiu nors šiek tiek suprasti jūsų padėtį. Linkiu jums, mamos stiprybės ir sveikatos.


aciu,bet manau ir jums jos reikia.Dirbate tikrai labai naudinga ir daug atsidavimo reikalaujanti darba.
Atsakyti
Tai sėdi namie? Labai sunku taip verysad.gif O į kokį darželį leidai? Tiesa, neišsiaikinau iš kur tu, ar vilnetė? Nes aš kalbu apie Vilnių. Man darželis padėjo labai ir buvau patenkinta. Dabar eina į tokią spec. mokyklą, kur užsiima su juo ir moko, lavina ir sportuoja. Namie tikrai negalėčiau jam tiek duoti.
Atsakyti
Mamytės, aš laukiu tokių temų 4u.gif Ačiū už drąsą, kurios ne kiekvienai pakanka pirmam žingsniui. Gal ją "prisegti pirmam "Vaikų sveikatos" psl., kad visada būtų viršuje ir matoma, kaip kad "Neišnešiotukai" ar "Šleivapėdžiukai"?
Atsakyti
QUOTE(kregždutė @ 2006 01 19, 14:11)
Tai sėdi namie? Labai sunku taip  verysad.gif O į kokį darželį leidai? Tiesa, neišsiaikinau iš kur tu, ar vilnetė? Nes aš kalbu apie Vilnių. Man darželis padėjo labai ir buvau patenkinta. Dabar eina į tokią spec. mokyklą, kur užsiima su juo ir moko, lavina ir sportuoja. Namie tikrai negalėčiau jam tiek duoti.


is akmenes r.,buciau leidus ir i darzeli, ir i mokykla,bet nera galimybes kiekviena diena ji is ten pasiimt,o kadangi nekalba tai juk nepasakys kas negerai.Ner jau taip ir sunku,nes ir vyras nuostabus, bei labai daug artimieji padeda. Dziaugiuosi, kad tau su mokykla pasiseke.
Atsakyti
QUOTE(Agnė @ 2006 01 20, 06:02)
Mamytės, aš laukiu tokių temų 4u.gif Ačiū už drąsą, kurios ne kiekvienai pakanka pirmam žingsniui. Gal ją "prisegti pirmam "Vaikų sveikatos" psl., kad visada būtų viršuje ir matoma, kaip kad "Neišnešiotukai" ar "Šleivapėdžiukai"?


na as tik neseniai prisijungiau,tad nezinau kaip geriau
Atsakyti
Jolitanor, šiaip mokyklose turėtų būti autobusiukai, pasidomėk. Mes naudojamės tokia paslauga, nuveža ir parveža kiekvieną dieną.
Mano irgi nekalba, bet ten lavina jį bendauti, jis išmokęs parodyti ko reikia ar nori. Net raides jau pradeda rašyti, ko tikrai galvojau nesugebės. Pedagogai dirba milžinišką darbą ir aš matau pažangą.
Aš dar užvedžiau temą apie botulino injekcijas, ar jums buvo taikytas toks gydymas? Niekas nerašo, nes matyt nėra susidūrę su tuo.
Atsakyti