Įkraunama...
Įkraunama...

Pozityvių NEligoniukų pavėsinė - 3

QUOTE(Edmė @ 2011 02 26, 20:21)
bet vieną kartą ligoninėje atsitiko toks dalykas, kad moteriškutės padaugino ir vienai prireikė reanimacijos, tai dabar nieko nesako. biggrin.gif

lotuliukas.gif

aš irgi karts nuo karto išmaukiu čerkutę prie kavos ar arbatos, kai pareinu iš kur sušalus ar kai nuovargis jaučiasi, nepiktnaudžiauju.

Gabija, juokiausi iš jūsų katinų, kaip fainiai pasidalijo teritorijom smile.gif

Ir man labai patinka narcizai, vis piešiau ir piešiau juos gulėdama viena po operacijos... rolleyes.gif
Atsakyti
SVEIKUTĖS 4u.gif 4u.gif 4u.gif
GAVAU ŠIANDIEN MIEŽIŲ iš Edmės 4u.gif , vat thumbup.gif ir jie be jokių trąšų, ekologiški. Galėsiu kelti leukocitus.

GREK, na, gal ir baisokai aš surašiau kas gali nutikti, bet, kad taip kabinete su manim kalbėjo dvi gydytojos, vartojo tokius žodžius.

Aš padidinau gerti kalcio kiekį, net ir iš Fohow sesė nupirko kažkokio kalcio žaliomis kapsulemis.


Bet šiandien, na, taip šiandien, kol dar turejau pinigėlių iš darbo, ne tik pensiją blush2.gif ... suplanavau kelionę - dovaną sūnui 25metų sukakties proga į Maljorką trims žmonėms. gathering.gif Man turi būti viskas gerai assa.gif , nes turiu rimtą reikalą balandžio 5d. - balandžio 12d. . Kelionė vienam su skrydžiais ir viešbučiu kainavo 870 Lt. manau, kad nera labai brangu.

Nerimsta mano dūšia...
Viešbutis ant jūros kranto

Papildyta:
QUOTE(astaxa @ 2011 02 25, 23:02)
Patriccija aš savo Miglota patirtimi noriu pasidalinti. Kažkada jau tai rašiau šioje temoje.
kas liečia Zometą.<...>

P.S. Konjakas ir Raudonas Vynas tikrai nepakenks.. tik aišku ne po litrą wink.gif

Na, astaxa, ačiū 4u.gif
Gal neįpirksiu Zometos tiks ir Pamidronatas... Pasitarsiu su gydytoja.


.GABIJA., taip, mane vežioja, nes atpratau, mane lepina, kad nesesčiau į šaltą mašiną, o be to, kai stuburą taip skaudėjo(dabar jau geriau, sugiję šiek tiek tie lūžę slanksteliai tikriausiai) sunku buvo vairuoti. Be to dabar Roveris sugedęs, kažkokių sailenblokų reikia... bet aš geriau į kelionę išvažiuosiu... Kitos gal taip nedarytumėte, o jei as negalėsiu važiuoti, t.y. skristi, sūnus su sese galės visvien savo gimtadienį sutikti Maljorkoje. Šiandien man geraaaaaaaa. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patriccija: 26 vasario 2011 - 22:09
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 26, 21:59)
Man turi būti viskas gerai assa.gif



Tu mano super-puper vadas, as tavo taku trepsiu ir tau bus viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pelkių Monas @ 2011 02 27, 00:12)
Tu mano super-puper vadas, as tavo taku trepsiu ir tau bus viskas gerai smile.gif

pelkių Mone, ei, mieloji, gali kažkiek žingsniuoti, bet geriau rinkis savo kelią, juk nereikia tiek sulaukti operacijų, juk tau jų daugiau turi nebūti 4u.gif

Labooooos, dingstu paskaitysiu lovoje.
Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2011 02 26, 23:59)
suplanavau kelionę - dovaną sūnui 25metų sukakties proga į Maljorką trims žmonėms.  gathering.gif  Man turi būti viskas gerai assa.gif

Nerimsta mano dūšia...


bet aš geriau į kelionę išvažiuosiu... Kitos gal taip nedarytumėte, o jei as negalėsiu važiuoti, t.y. skristi, sūnus su sese galės visvien savo gimtadienį sutikti Maljorkoje. Šiandien man geraaaaaaaa.  lotuliukas.gif

Patriccija ,tu tikrai nuostabi wub.gif wub.gif wub.gif Kaip faina ,ir manau teisingai darai kad keliauji,labai pavydziu tau (baltai) rolleyes.gif

Ech,Maljorka... vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2011 02 27, 00:47)
Patriccija ,tu tikrai nuostabi  wub.gif  wub.gif  wub.gif Kaip faina ,ir manau teisingai darai kad keliauji,labai pavydziu tau (baltai) rolleyes.gif

Ech,Maljorka... vacation4.gif


Labas
o čia vaizdelis toms , kurios dar nesiruošia į Maljorką.

user posted image

O tau Patricija šimtas linkėjimų ten nuskristi. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Patriccija, wub.gif nu šaunuolė jūs, linkiu jum kuo geresnės savijautos tuo metu.

O aš va tokiem dalykam nepasirįžtu, man namie geriausia, paskaičiuoju, kaip naudingai galėčiau išleisti tuos pinigėlius kitur ax.gif Nu aš tokia, namisėda.

Atrodo pro langą toks toks gražus oras, saulutė, nu bet jau vėjas, kaip žvėris. Gyvenu ant kalno, kas žino mano miestą, galvojau nuneš Nemunan mane kai išėjau iš namų biggrin.gif

Ryt eisiu kraują priduosiu, jau seniai tikrinau.
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2011 02 27, 18:28)
Sveikutės,

Patriccija,  wub.gif nu šaunuolė jūs, linkiu jum kuo geresnės savijautos tuo metu.

O aš va tokiem dalykam nepasirįžtu, man namie geriausia, paskaičiuoju, kaip naudingai galėčiau išleisti tuos pinigėlius kitur  ax.gif Nu aš tokia, namisėda.

Atrodo pro langą toks toks gražus oras, saulutė, nu bet jau vėjas, kaip žvėris. Gyvenu ant kalno, kas žino mano miestą, galvojau nuneš Nemunan mane kai išėjau iš namų  biggrin.gif

Ryt eisiu kraują priduosiu, jau seniai tikrinau.


Aš irgi laimei namisėda,o dar pinigų trūksta.Be to kelionėje reiktų rikšą samdyti.Nukvakau visai.Šiandien rinkimuose gyvanašlėms pasirodžiau, kad dar gyva ir teks joms palaukti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2011 02 27, 19:33)
Šiandien rinkimuose gyvanašlėms pasirodžiau, kad dar gyva ir teks joms palaukti  lotuliukas.gif

jo, ir dar reikėjo pasakyt, kad teks laukti labai ilgai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,

seku ir skaitau Jusu temele jau apie metus,nes ji aktuali ir man.Mano mama turi galvos smegenyse keliasdesimt(!)augliu.Pati gyvenu Anglijoje,o Ji Lietuvoje.Noreciau Ja pasiimti pas save bent menesiukui(nes ilgiau ji jokiu budu nevaziuos),kad atsigautu,pailsetu.Ji gyvena su teciu,bet jis yra dirbantis ir jam sunku ja tinkamai pasirupinti.Todel iskilo toks klausimas-ar nepakenks jai skrydis lektuvu(juk galvoje augliai)?Ka manote Jus?Ar vis gi reiktu skambinti klausti jos gydytojo?
Atsakyti
QUOTE(nepataisoma optimiste:) @ 2011 02 27, 23:48)
Sveikutes,

seku ir skaitau Jusu temele jau apie metus,nes ji aktuali ir man.Mano mama turi galvos smegenyse keliasdesimt(!)augliu.Pati gyvenu Anglijoje,o Ji Lietuvoje.Noreciau Ja pasiimti pas save bent menesiukui(nes ilgiau ji jokiu budu nevaziuos),kad atsigautu,pailsetu.Ji gyvena su teciu,bet jis yra dirbantis ir jam sunku ja tinkamai pasirupinti.Todel iskilo toks klausimas-ar nepakenks jai skrydis lektuvu(juk galvoje augliai)?Ka manote Jus?Ar vis gi reiktu skambinti klausti jos gydytojo?


Tik pasikonsultuoti su gydančiu onkologu.Mes tikrai nenuspręsim.
Papildyta:
QUOTE(GREK @ 2011 02 27, 20:52)
jo, ir dar reikėjo pasakyt, kad teks laukti labai ilgai  biggrin.gif


Negalima taip žiauriai viltį atimti. lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasidariau kraujo tyrimą .Dvi ampulės Grasalvos ir iškentėtas kojų skausmas perniek.Neutrofilai-0,5, dar taip nebuvo.Praeitą kartą dvi ampulės pakėlė iki 2,7.Durniausia, kad pirmadienį sutarta išimti stentą. O jei imunitetas nulinis, kaip tada bus? O jau praleisti visi terminai.Reiks gydytojai skambinti už poros dienų.Gal dar išskirs Grasalvos? Nenusimato mano treniruoklio minimo pabaigos.Gerai, kad dar gripas neprikimba.
Atsakyti