Įkraunama...
Įkraunama...

Muzika pilvukui

Klausausi Coheno ir liaudies dainų chorams, Čiurlionio harmonizuotų. Kokios jos man gražios...
Atsakyti
Klausau ka klausius, ta ir toliau darysiu blush2.gif Mane mama migdydavo su Queen, Pink Floyd, net Metallica tyliai, miegodavau kaip bitute ziema lotuliukas.gif

Va viso klasikinio roko, "klasikines" klasikos (tiks as to rekomenduojamo Mocarto ir Debiusi nemegstu kazkodel). Dar paskutiniu metu ant bangos Tool, Dream Theatre ir siaip gana daug visko. Jeigu tiesa, kad vaikas is mamos tokiu budu muzikini skoni "paveldi", tai mano kruopa paaugus visokiu Byberius ir Bendzius prie sienos statys gun_bandana.gif lotuliukas.gif

QUOTE(storoji dama @ 2011 06 11, 09:18)
Klausausi Coheno ir liaudies dainų chorams, Čiurlionio harmonizuotų. Kokios jos man gražios...


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilko_kailis: 28 birželio 2011 - 18:58
Spec del vaiko emiau klausytis Mocarto.tik labai tyliai klausausi, nes jau darbe isvargina koleges klausomos dainuskos.tylos ir ramumos norisi namuose man..
bet maniskis sako, kad kai taip tyliai namie klausaisi, vaikas uzkotas drabuziais ar kaldra ir esantis pilve negirdi nieko:))
Atsakyti
Paleidziu kokias vaikiskas dainuskas pilvukui (telebimbam), taip pat ir Mocarto karta buvau uzdejus 4u.gif nezinau ar patinka biggrin.gif tikriausiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vai2te0528 @ 2012 05 06, 17:36)
Paleidziu kokias vaikiskas dainuskas pilvukui (telebimbam), taip pat ir Mocarto karta buvau uzdejus  4u.gif nezinau ar patinka  biggrin.gif tikriausiai  mirksiukas.gif

o jeigu nepatinka...kaip jis jum pasakys g.gif man tai tas muzikos klausymas doh.gif verciau manau paglostyti pilvuka,nei deti kazkoke muzika,kaip gims tada ir leisti ta muzika,tada bent vaikas gales isreiksti patinka ar ne,nes jei verks faktas kad jam jos nereikia,o ka pilvuky tas maziukas gales padaryt nieko...teks klausy,kas jam galbut visai nepatinka biggrin.gif
Atsakyti
O as muzikos dabar isvis negaliu pakest, tai ir savo leliaus nekankinu schmoll.gif Jei kada kur tenka atsidurt, kur garseliau pagroja, tai oj koki festivali man uzkelia doh.gif nepatinka menai- bus tiksliuke, ir aciu Dievui thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(ErikaAlgirdasSkaiste @ 2012 05 08, 10:14)
o jeigu nepatinka...kaip jis jum pasakys g.gif  man tai tas muzikos klausymas doh.gif  verciau manau paglostyti pilvuka,nei deti kazkoke muzika,kaip gims tada ir leisti ta muzika,tada bent vaikas gales isreiksti patinka ar ne,nes jei verks faktas kad jam jos nereikia,o ka pilvuky tas maziukas gales padaryt nieko...teks klausy,kas jam galbut visai nepatinka biggrin.gif

Jam turbut nepatinka, ir kai teveliai mylisi wink.gif bet ka padarysi..
o muzikos neisvengsim niekaip, vienokios ar kitokios... 4u.gif
Atsakyti