Įkraunama...
Įkraunama...

Prienai ir Prienietės

QUOTE(rugsėjė @ 2011 09 15, 16:38)
prašom prabalsuotuž gražiausią nuotraukėlę.
Balsuoti galima kasdien  mirksiukas.gif
http://www.naujasisg...

mergaitės kodėl nebalsuojat g.gif , prabalsuokit prašau kasdien. Ir balsuot prašau už JUMS gražiausią nuotraukėlę
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 09 16, 13:38)
mergaitės kodėl nebalsuojat  g.gif , prabalsuokit prašau kasdien. Ir balsuot prašau už JUMS gražiausią nuotraukėlę

Balsuojam balsuojam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2011 09 16, 10:39)
Ernesta,sveika prisijungus  4u.gif


Sveikute rolleyes.gif

QUOTE(kristynka* @ 2011 09 16, 11:04)
papasakokite apie savo mazyles daugiau? kiek metuku ?....



Pas traneliene as einu, istiesu man ji neisgeriausiu gyd, bet rupinasi savo pacijantais.
Nueini paklausti pas ja kokio klausimo tai tuoj visa apklauso biggrin.gif
Siandien ir po ilgo nebuvimo pas gyd, nubegti reikia pasitikrinti profilaktiskai.
(man kuom ji ir vyrui patinka, kad reikiant reikalui svarbem su ja labai lengvai galima susisneketi) irnesakyk.gif


Na turiu tris dukrytes. Vyriausiajai 11 metu, viduriniajai 7 metai, o maziukei 3 metai. Dickes eina i Revuonos mokykla, maziuke i Pasaka darzeli. Dar dickes eina i Meno mokykla. Pati ieskausi darbo siuo metu.
As tai kai Kaune gyvenau ir ejom pas daktare, tai kazkaip biuleteniu neimdavau, bet paskui kai pakeiciau darba ir jau galejau sau leisti pasiimti, tai pasirodo didziule problema su ta daktare buvo, nors vaikas ir tikrai serga sudetinga budavo. O sita daktare nera tokia nusistacius?
Siaip dar nelabai susigaudau as cia ka nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2011 09 18, 13:32)
Na turiu tris dukrytes. Vyriausiajai 11 metu, viduriniajai 7 metai, o maziukei 3 metai. Dickes eina i Revuonos mokykla, maziuke i Pasaka darzeli. Dar dickes eina i Meno mokykla. Pati ieskausi darbo siuo metu.
As tai kai Kaune gyvenau ir  ejom pas daktare, tai kazkaip biuleteniu neimdavau, bet paskui kai pakeiciau darba ir jau galejau sau leisti pasiimti, tai pasirodo didziule problema su ta daktare buvo, nors vaikas ir tikrai serga sudetinga budavo. O sita daktare nera tokia nusistacius?
Siaip dar nelabai susigaudau as cia ka nors smile.gif

traneliene gera gyd.
va penktadieni nubegau profilaktiskai pasitikrinti pas ja, nes buvau tada kai suneli pasigimdziau pries 2m tik doh.gif biggrin.gif
tai ji man viska apziurejo, ir krauja liepe priduot ir slapima, dar uz tilto reik uzsiregistruoti del apgamu didelio kiekio pasitikrinti...

seip ji labai praso kad tik prisirasyt i seimos klinika (kas man nepatinka... as vaika noriu but prirasius i vaiku poliklinika, o pati cia... net nezadu pokolkas vaiko perasinet lotuliukas.gif

o del bileteniu kas (kazkada vyras pavelavo 1d i darbo birza, nu apsizioplino, ir ka jau but ismete, bet patariau pasakyt kad sirgai, telefone saskaitos neturiu, keles uzpustytas... liepe atnesti daktares pazyma... nuejo pas gyd, su nesuleliu mazu ir gavo pazyma smile.gif

kaip ir pati sakote, vaikas serga, jusu neisleidzia is darbo unsure.gif atrodo nera jokios iseities, tai tik tokiu atveju gali daktare gera padeti.

Ir gimine veda savo visus vaikucius ir patys prisirase pas Traneliene tai nusiskundimu neturi... nepatiks persirasyt juk galesit paskui pas kita...

beto juk dar atsidare prienuose MEDICA klinika, ten daktariu as nepzystu (tik viena zinau is mano kaimelio, bet seniau lankesi mano bendraamzes pas ja, nezinau kaip gyd istiesu.)

kol neisbandysi nesuzinosi. biggrin.gif
Atsakyti
kiek esu girdejusi apie ta nauja poliklinika tai joje burdakas eiles kazkaip susisteminimo nera. gerai kad mano gydytoja dirba toj pacioj vita simplekes
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2011 09 16, 13:38)
mergaitės kodėl nebalsuojat  g.gif , prabalsuokit prašau kasdien. Ir balsuot prašau už JUMS gražiausią nuotraukėlę


va net kur pranesimai pasirode smile.gif

kristynka>del Tranelienes, pasidomek kaip ji dirba savaitgaliais...tai ypac aktualu maziukams...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mtdpr: 24 rugsėjo 2011 - 21:26
QUOTE(mtdpr @ 2011 09 24, 22:21)
kristynka>del Tranelienes, pasidomek kaip ji dirba savaitgaliais...tai ypac aktualu maziukams...

as kiek suprantu ji savaitgali nedirba. tik reikiant skubem atvejui nukreipia i prienu ligonines priimamaji
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2011 09 24, 23:30)
as kiek suprantu ji savaitgali nedirba. tik reikiant skubem atvejui nukreipia i prienu ligonines priimamaji


Kai mums buvo skubus atvejis, tai patiems teko nusikreipti i kita daktare, nes ji telefonu isvis neatsiliepe...
Beje...atsizvelgiant kaip paskutiniu metu dirba priemimo skyrius...
Atsakyti
QUOTE(mtdpr @ 2011 09 25, 09:10)
Kai mums buvo skubus atvejis, tai patiems teko nusikreipti i kita daktare, nes ji telefonu isvis neatsiliepe...
Beje...atsizvelgiant kaip paskutiniu metu dirba priemimo skyrius...

as prienu ligonines kur yra uz tilto, nes pati nesigydyciau o tuo labiau vaiko i ju rankas nepalikciau, ten tikri sundaktariai.
jai mano sunelis apsiplikino rankyte sesute pasake karpysim pusles doh.gif taip tas vaikas soke, tai maniau dar pusles kazkokias karpys tai numirs is skausmo, aciu D daktares TELEFONU pasake kad negalima jokiu pusliu karpyt...bet daktares "gyde" vaika zodziais telefonu, net nesiruose atvykti... net pirmosios pagalbos sunui nesuteike, net nesubintavo. doh.gif

o kai mano tetei pasake kad ranka reikia nupjauti nes visiskai suluzes neis atitaisyt lotuliukas.gif kaune atstate i vieta ir iki siol vaiksto su ranka smile.gif

kai as pradejau 2men nestume kraujuoti nuvykau i priiimamaji, sakau yra budinti gyd karveliene, sako taip... bet dar uzsiemus... sakau tai ka dar laukt kol nukraujuosiu ir kudiki prarasiu... tai tik balsa pakelk tuoj atejo ir gydytoja blush2.gif gal ir yra ten daktaru, bet priiimajam palikti kurie ziuro per pirstus arba kisk lt.

vyro draugui padare nuotrauka kojos nes nepaejo sako gal luzus... o ta daktare sako: as cia nieko nesuprantu toj nuotrauko jai norit suzinoti kas cia yra nusiveskite ja i kauna lotuliukas.gif
Atsakyti
Na uz tilto tikrai neiciau tokiu baisumu prisiskaicius, as vis galvoju apie ta vytauto g. ant kampo poliklinika, tik va dar nezinau pas kuria daktare sad.gif
Bet siaip ziuriu cia sunkiai bendrauja mamos sad.gif
Atsakyti
LAba
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2011 09 28, 20:28)
Na uz tilto tikrai neiciau tokiu baisumu prisiskaicius, as vis galvoju apie ta vytauto g. ant kampo poliklinika, tik va dar nezinau pas kuria daktare sad.gif
Bet siaip ziuriu cia sunkiai bendrauja mamos sad.gif

As Jums siulyciau i vaiku poliklinika mergaites uzregistruoti, kad ir pas Bendinskiene... man ji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kumpiene @ 2011 09 28, 20:31)
As Jums siulyciau i vaiku poliklinika mergaites uzregistruoti, kad ir pas Bendinskiene... man ji  thumbup.gif

nu mane gyde ir dar mano vaika gydo Bendinskiene, man ji super gydytoja. 4u.gif

KUMPIENE - sveika.
kur pati prapuolus ? ar jau persikrauste po nauju stogu ?
kaip vaikuciai auga ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 28 rugsėjo 2011 - 19:48