Įkraunama...
Įkraunama...

Visagino mamos

Visaginiečių namučiai

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo S*S: 02 kovo 2013 - 13:20
Sveikos 4u.gif
Valiooo, nauji namuciai. Galvojau, kad visai dings temute, kai admin uzdare smile.gif

Uljana, cia nuorodele tau https://www.facebook...14168275362670/. Mane gali taip pat susirast, as Agne Umbrasiene biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(S*S @ 2013 03 05, 11:30)
Labas rytas

user posted image

MMmmmmm 4u.gif Labas vakaras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brisiune @ 2013 03 04, 12:09)
Sveikos 4u.gif
Valiooo, nauji namuciai. Galvojau, kad visai dings temute, kai admin uzdare smile.gif

Uljana, cia nuorodele tau https://www.facebook...14168275362670/. Mane gali taip pat susirast, as Agne Umbrasiene biggrin.gif



Aciukas uz nuorodele:)
As ir dziaugiuosi kad temele atnaujinote mergaites:)
Papildyta:
QUOTE(S*S @ 2013 03 05, 10:30)
Labas rytas

user posted image

Manau reikia padekoti aktyviai mamytei S*S uz nauja tema;)Noreciau susipazinti, kuo vardu mamyte?
Atsakyti
Sveikutes,
Uljana tai greit abi sprogsime -gimdysime g.gif , nors aš dar dirbu rolleyes.gif , man dar tris mėnesiai iki gimdymo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mutantė @ 2013 03 12, 11:05)
Sveikutes,
Uljana tai greit abi sprogsime -gimdysime g.gif , nors aš dar dirbu  rolleyes.gif , man dar tris mėnesiai iki gimdymo rolleyes.gif



Oi, ne as tikrai nesilaukiu:) Mano dukrytei greit 2 metukai, tai as zadu kaip tik tik iseiti i darba:)
O jums mamyte linkiu pagimdyti sveika leliuka:) Tarp kitko sekmadieni mano sesute pagimde dukrele, tai as tapau antra karta Teta, kaip dziugu:)
Atsakyti
QUOTE(*uljana* @ 2013 03 12, 14:16)
Oi, ne as tikrai nesilaukiu:) Mano dukrytei greit 2 metukai, tai as zadu kaip tik tik iseiti i darba:)
O jums mamyte linkiu pagimdyti sveika leliuka:) Tarp kitko sekmadieni mano sesute pagimde dukrele, tai as tapau antra karta Teta, kaip dziugu:)

Oi atleisk, kad ne taip supratau doh.gif , dabar suprantu, kad baigiasi vaiko priežiūros atostogos rolleyes.gif
Visagine su darbais sunkoka g.gif ypač jai dar nori geresnio uždarbio g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes:) Esu cia naujoke dar visu vardu nezinau ir mamyciu nepazistu, taciau noriu pasiulyti, gal atsiras aktyviu mamyciu, kurios kartu su manimi mokytusi kalbu.Db lankau anglu kalbos kursus, kvieciu prisijungti prie musu nedideles grupes, uzsiemimai vyksta viena valanda, antradieni 7 val. vakare, pekktadieni 5 val. vakare(val. kaina 14 lt)
Dar savarankiskai mokinuosi svedu kalba namuose, gal kas noretu prisijungti, pabendrautume ir dar ismoktume daug naudingu dalyku, kvieciu jungtis:)
Atsakyti
Sveikos, ka manote apie darba Visatex'e? ar sunku isidarbinti? tarkim lygintoja, nes siuti nemoku. Ir kaip isvis situacija su darbais Visagine?
Atsakyti
Gal kas norėtų papildomo darbo?
yra ir Visagine darbelio... papildomo, manau prisidurt, visai nieko butu...
Atsakyti

Mažos rankytės nedrąsiai
Neša žiedelį mažą.
Ir taria mažytis tyliai,
Mama, aš tave myliu...

Būkit pasveikintos mielosios MAMOS!


user posted image

Atsakyti