Įkraunama...
Įkraunama...

Make up forever

Daug turiu šios kosmetikos,tai viskas super,išskyrus kaip ir kažkas jau minėjo tankinantį tušą ir tai tik todėl,kad aš mėgstu,jog "riebiau" padažytų smile.gif
Atsakyti
As turiu pora sios firmos biriu seseliu, man jie tai nuostabus, ypac atkreipiantys demesi, ilgai isliekantys. Turiu gelsvus, bei "muses" seselius, kur ypatingai zvilga.Faini tikrai.

Beje, man taip pat daze einant i siokia tokia puota salone, tai gerai nusventus, veidukas super atrode thumbup.gif
Atsakyti
isigyjau kremine pudra sios firmos, man patinka, smarkokai maskuoja, nera "nematoma", bet atrodo graziai. tiesa manoji su liftingu, brandesnei odai, bet man kazkaip labiau tiko, nors gal dar ne is tos amziaus kategorijos blush2.gif
siaip ir profesionales pastebejau naudoja sia kosmetika, ypac pudra ir seselius, tik vat tusa dazniausiai kitoki, pvz. diorshow, tad gal tusai ju nelabai g.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperDuper @ 2007 02 23, 16:04)
isigyjau kremine pudra sios firmos, man patinka, smarkokai maskuoja, nera "nematoma", bet atrodo graziai. tiesa manoji su liftingu, brandesnei odai, bet man kazkaip labiau tiko, nors gal dar ne is tos amziaus kategorijos blush2.gif
siaip ir profesionales pastebejau naudoja sia kosmetika, ypac pudra ir seselius, tik vat tusa dazniausiai kitoki, pvz. diorshow, tad gal tusai ju nelabai g.gif

papasakok kokia pudryte isigijai ir koks tavo odos tipas? Ar turi spuogeliu ar kazkokiu demeliu, kurias reikia maskuoti? 4u.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 02 23, 20:12)
papasakok kokia pudryte isigijai ir koks tavo odos tipas? Ar turi spuogeliu ar kazkokiu demeliu, kurias reikia maskuoti?  4u.gif Aciu


dabar esu kitur, nei mano pudra, tad tikslaus pav. nepasakysiu, bet pavadinime yra zodis lift, arba lifting doh.gif oda mano kiek sausoka, spuogu ar zymesniu demeliu neturiu, siaip nera idealiai lygi veido spalva, kapiliaras vienas kitas sutrukes ir pan. , todel pudra visada renkuosi labiau maskuojancia. smile.gif
Papildyta:

internete radau:

LIQUID LIFT FOUNDATION odą puoselėjantis makiažo pagrindas

Lengvos tekstūros makiažo pagrindas pasižymi odos “tempimo” efektu, kuris lygina raukšles bei paslėpia nuovargio žymes. Tinkankamas sausai, brandžiai veido odai.

Kaina 100 Lt


tiesa mano nr. 4 - nebloga spalva, bet pvz akropolio sarmoj nera, nes kaip tik siandien mama ten norejo nusipirkti tokia pudryte, bet 4 nebuvo, o kiti nr.nepatiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperDuper @ 2007 02 24, 21:25)
dabar esu kitur, nei mano pudra, tad tikslaus pav. nepasakysiu, bet pavadinime yra zodis lift, arba lifting  doh.gif  oda mano kiek sausoka, spuogu ar zymesniu demeliu neturiu, siaip nera idealiai lygi veido spalva, kapiliaras vienas kitas sutrukes ir pan. , todel pudra visada renkuosi labiau maskuojancia.  smile.gif
Papildyta:

internete radau:

LIQUID LIFT FOUNDATION odą puoselėjantis makiažo pagrindas

Lengvos tekstūros makiažo pagrindas pasižymi odos “tempimo” efektu, kuris lygina raukšles bei paslėpia nuovargio žymes. Tinkankamas sausai, brandžiai veido odai.

Kaina 100 Lt
tiesa mano nr. 4 - nebloga spalva, bet pvz akropolio sarmoj nera, nes kaip tik siandien mama ten norejo nusipirkti tokia pudryte, bet 4 nebuvo, o kiti nr.nepatiko smile.gif

Aciu, bet man reikia misriai, tai begsiu bandyt is Mat serijos
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2007 02 25, 13:21)
Aciu, bet man reikia misriai, tai begsiu bandyt is Mat serijos


misriai odai Mat Velvet pudra tongue.gif as tokai naudoju. tikrai labai gera, be to atspati vandeniui (aktualu ziema, kai sninga). Siaip is visu ji man geriausia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 02 26, 00:45)
misriai odai Mat Velvet pudra tongue.gif as tokai naudoju. tikrai labai gera, be to atspati vandeniui (aktualu ziema, kai sninga). Siaip is visu ji man geriausia  bigsmile.gif

va sitos ir as noriu bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
o kokia jos kaina?as kaip tik matines ieskau krempudros
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 02 28, 00:00)
o kokia jos kaina?as kaip tik matines ieskau krempudros

kaina 102
Atsakyti
Sumasčiau make up forever pudrytę išbandyt g.gif norėjau paklaust tų kas bandė- ar ji tikrai gerai išlieka? Ir ar labai matosi ant veiduko?
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2007 05 21, 19:58)
Sumasčiau make up forever pudrytę išbandyt  g.gif  norėjau paklaust tų kas bandė- ar ji tikrai gerai išlieka? Ir ar labai matosi ant veiduko?

as naudoju jau puse metu smile.gif mat velvet misriai odai, dabar kazkokia nauja stipriai maskuojanti..galiu duot visus 10 balu su n pliusu :
1 nenubega
2 lb gerai maskuoja, bet visiskai nesimato
3 prisitaiko prie veido spalvos
4 nekemsa poru
5 labai ilgam uztenka
6 labai graziai atrodo smile.gif va tokius privalumus as izvelgiu thumbup.gif
Atsakyti