Įkraunama...
Įkraunama...

Karpos

QUOTE(emigrante @ 2008 09 13, 10:04)
KAi surages virsutis karpos sluoksnis, tuomet reikia ji pasalinti, ir patepti vel. vat tada ir pasijaus visas gerumas smile.gif  o mes jau visiskai atsikarateme tos bjaurybes, jau nagutis ataugineja(nes buvo net po naguciu palindusi) lupom lupom, verkm, verkem, bet issinaikonim, o kuo tik nebandem 2metus vargom be perstojo.


niekas man ten neragėja... tik truputį mažėja ir mažėja ji ax.gif bijau anksti džiaugtis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2008 09 15, 15:31)
Taigi taigi - kazkokios klastingos tos bjaurybes, nezinosi, kas kam ir kada pades. Nuo koju pedu pavasari nunaikinau tas baisias gilumines karpas su cistotelo tepalu. Jas turejau kokius 5 metus, niekaip negalejau atsikratyt, kokiu tik priemoniu nebandziau ir kokiu skausmu tik nekentejau. Plius, jauciau ziauru kompleksa, net su atvirom basutem nevaiksciojau vasara, nes koja subjaurota. Tai va - padejo paprastas cistotelo zoliu antpilas, kuris man pasirode veiksmingesnis uz visas chemijas, homeopatijas ir azotus. Aisku, reikejo ilgai terliotis - kokius 2 menesius kasdien tepdavau po 2 kartus. Bet tu rankinu karpu neeme net tas cistotelas, taigi padejo sermuksnis. Be to, kadangi ant rankos labai negraziai atrodo tas cistotelas pritepliotas, tai sermuksnis dar ir estetiniu poziuriu geriau - pritveri nakti pleistriuku (rinkausi ta, kur toks kaip popierinis, kvepuojantis), o diena nereikia niekuo terliotis. Kai jau pradeda karpa juoduot, tai tiesiog atrodo kaip koks sasiukas nubrozdintas, nieko baisaus. Aciu Dievui, dabar nebeturiu nei vienos bjaurybes  thumbup.gif , bet kova truko 5 metus  doh.gif

Labai didelis dekui tai forumietei, kuri rekomendavo sermuksni!

as negaledavau net pedkelnem apsimauti, jos plysdavo verysad.gif Vaikscioti, skaudedavo. Juk negali atsistoti pilna koja. Kankinausi apie 3 metus. dabar neturiu ne vienos. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 09 12, 23:26)
beje karpas turite, nes kazkur matete zmogu su karpomis, o gal jis salia jusu?


kaži ar gydytojų nuomonė būtų tokia pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2008 09 16, 13:11)
kaži ar gydytojų nuomonė būtų tokia pat biggrin.gif

zinokit tos karpos kurios tokios mazytes ant pedu ranku tai jos tikrai uzsikreciamos doh.gif ,mano mama dyrbo poliklinikos laboratorijoj su krauju ,tai zinokit nuo kraujo pas ja buvo atsirade ,darydavo tyrimus ir taip uzsikresdavo nors dyrbdavo su pirstinemis ,bet vistiek kaskaip pasitaikydavo kraujas kad uztiska ,bet sake lyg ir nieko nedare ir dino po kiek laiko rolleyes.gif
Papildyta:
ACETOCAUSTIN - nuejau i vaistine paprasyti sio skyscio tai net nezinojo mano vaistininke nuo ko jis smile.gif , bet skaiciau informacini lapeli sio vaisto tai gydo APGAMUS ir KARPAS . reiks jieskoti kur dar galima jo nusipirkti ,nes pasirodo ne visose vaistinese yra jo
Atsakyti
nusipirkau as ta skysyi zinokit merginukes suplojau 40 lt ,ir dabar sedziu uzsitepus ant ju nu ir jauciu kad degina man ta karpa rolleyes.gif ,o kas bus toliau nezinau g.gif biggrin.gif ziuresiu gal isnaikinsiu po truputi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 09 17, 17:50)
nusipirkau as ta skysyi zinokit merginukes suplojau 40 lt ,ir dabar sedziu uzsitepus ant ju nu ir jauciu kad degina man ta karpa  rolleyes.gif  ,o kas bus toliau nezinau  g.gif  biggrin.gif  ziuresiu gal isnaikinsiu po truputi  thumbup.gif

labai greitas efektas uztepi antkarposirjin suakmeneja ,potonusilupairtaipbeveikper poradienu REKOMENDUOJU geras skystis biggrin.gif
Atsakyti
Aš naudoju kažkokį skysti Alpine - čia panašiai kaip Duofilm kad buvo. Rūgštinis, tepi, baltuoja. Tai ant kojos viena išgijo, lupos lupos ir nusilupo. Bet turiu kitą, ji kitokia, tokia tamsi, ir laikos ant plonos dalies, tai tos atrodo tarsi visai neimtu, tepu tepu ją, bet ji net nemažėja :/
Atsakyti
QUOTE(Kristalinee @ 2008 09 17, 16:50)
nusipirkau as ta skysyi zinokit merginukes suplojau 40 lt ,ir dabar sedziu uzsitepus ant ju nu ir jauciu kad degina man ta karpa  rolleyes.gif  ,o kas bus toliau nezinau  g.gif  biggrin.gif  ziuresiu gal isnaikinsiu po truputi  thumbup.gif


mano sūnui Acetocaustinas labai greitai išnaikino karpas, kurių nesugebėjo pašalinti net "Apgame" (tik iškankino vaiką, išdegino pirštus, paskui ilgai gijo ir galiausiai vėl ataugo tos bjaurybės). Nors vaistininkė atkalbinėjo, kad vaikui šis preparatas per stiprus, bet aš vistiek nusprendžiau išbandyti (nes vaikas jautė didelį diskomfortą) ir tikrai nepasigailėjau thumbup.gif Tik prieš tepdama vaistą ant karpos, odą aplink ją ištepdavau riebiu rankų kremu, kad nenudegintų sveikos odos. Žodžiu, tikrai galiu rekomenduoti šitą "vaistą" kaip veiksmingą smile.gif Tiesa, atsiradusios karpos rodo nusilpusį imunitetą, todėl jas išnaikinus reiktų dar ir vitaminų pagerti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(QQuska @ 2008 09 29, 22:30)
Aš naudoju kažkokį skysti Alpine - čia panašiai kaip Duofilm kad buvo. Rūgštinis, tepi, baltuoja. Tai ant kojos viena išgijo, lupos lupos ir nusilupo. Bet turiu kitą, ji kitokia, tokia tamsi, ir laikos ant plonos dalies, tai tos atrodo tarsi visai neimtu, tepu tepu ją, bet ji net nemažėja :/

tai vat turiu ir as tokiu ir baigiu isnaikinti su tuo Acetocaustinu smile.gif ilgas naikinimas bet ka padarysi rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu uz patarima del Lekker firmos vaistuku! Mums tas flomasteris labai padejo! bigsmile.gif Atsikratem tos bjaurybes! O nuo Wartner nebuvo jokio efekto. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(barsuchok @ 2008 10 10, 19:53)
Aciu uz patarima del Lekker firmos vaistuku! Mums tas flomasteris labai padejo! bigsmile.gif Atsikratem tos bjaurybes! O nuo Wartner nebuvo jokio efekto. schmoll.gif

Labai smagu, mes irgi tik su juo atsikratem tu bjaurybiu thumbup.gif o ko buvom neisbande doh.gif
Atsakyti
Kai kurias issinaikonau su Duofilm, bet cia ilgas tepliojimasis su juo. NUsipirkau Vartner, tai is pradziu keikiau, kol ismokau naudotis. O kai ismokau, tai ir pasibaige. Reiks nauja pirkt. Kurioms nepadejo, gal neteisingai naudojot?.. g.gif
Atsakyti