Įkraunama...
Įkraunama...

27-oji ONKO kertelė

Nu ka... Geroji drauge ish profesijos esanti gydytoja, ne tai kad mane terorizavo, tai dabar perejo i "aukshtesni lygmeni". Grizhta mano zhmogus ish ligonines po chemijos su nauja knyga. Klausiu ish kur gavai, sako, kad musu bendra drauge aplanke ir atneshe. Pradedu vartyti, o ten kokio tais psichologo veikalas apie "mirtininku grupes", susitaikyma su mirtimi, artimuju "parengima mirchiai"... Ash netekau zhado... Apsiverkiau ish nevilties.. Ka, ji gal monstre kokia? Diena ish dienos ieshkai tos vilties, randi, duodi, o ateina kazhkoks monstras ir sugriauna viska. Paklausiau savo zhmogaus ar skaite, lakonishkas "pavarchiau". Niekada nemetu knygu i shiukshliu kibira, bet dabar taip pasielgiau. Pirma karta gyvenime.
Atsakyti
Viti17, meski iš galvos ir iš širdies tas nesąmones, ir kuo greičiau. Nuo visų nesuprantančių neapsiginsi, šarvus turi užsiaugint pati. Žmonės kartais nežino, kaip elgtis su ligos paliestaisiais, ir ne iš blogos valios gaunasi tokie dalykai. Juk jie nežino, ko mes norime, kokio elgesio tikimės, kuris elgesys mus ramina, o kuris - atvirkščiai - smukdo. Atleisk visiems, ir kuo greičiau užmiršk tą nelemtą įvykį.

Atsakyti
QUOTE(Patriccija @ 2010 07 17, 09:33)
aakys visu dideles ,kaip kazkuri mergaite cia rase. Man jau arteja menesio terminas ir vel reikes plauciu nuotrauka daryti del  skyscio pleuroje. Duok Dieve, kad jis nedidetu.

Nedidėja, nedidėja... drinks_cheers.gif

QUOTE(.GABIJA. @ 2010 07 17, 10:04)
lotuliukas.gif

Patricija tikėkis , kad kaitra išgarino visus skysčius....

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Viti17 @ 2010 07 17, 17:13)
Nu ka... Geroji drauge ish profesijos esanti gydytoja, ne tai kad mane terorizavo, tai dabar perejo i "aukshtesni lygmeni". Grizhta mano zhmogus ish ligonines po chemijos su nauja knyga. Klausiu ish kur gavai, sako, kad musu bendra drauge aplanke ir atneshe. Pradedu vartyti, o ten kokio tais psichologo veikalas apie "mirtininku grupes", susitaikyma su mirtimi, artimuju "parengima mirchiai"... Ash netekau zhado... Apsiverkiau ish nevilties.. Ka, ji gal monstre kokia? Diena ish dienos ieshkai tos vilties, randi, duodi, o ateina kazhkoks monstras ir sugriauna viska. Paklausiau savo zhmogaus ar skaite, lakonishkas "pavarchiau". Niekada nemetu knygu i shiukshliu kibira, bet dabar taip pasielgiau. Pirma karta gyvenime.

Kažkoks slogutis... Ne tik knygą reikia išmesti ir mintis , bet ir draugę atleisti nuo draugystės... Nesuprantu, kaip medikė taip gali elgtis... g.gif Gal ji tuo mėgaujasi ar veda kokią statistiką, kaip ligoniukai reaguoja į tam tikrus dalykus? g.gif g.gif

***

Labutis, karsta.gif karsta.gif Gal gali kas pasakyti, kada mūsų krašte bus lietaus? Stebuklingas internetinis orų portalas meluoja ir meluoja...

Gabija wub.gif matau, kad esi poste wub.gif , baigiasi temutė, gal naują vėl tu atidaryk - pateik mums ką nors vėl raudono ir ugninio , nes tu ypatingai tai moki padaryti - ar taip ar taip karšta vasara...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 17 liepos 2010 - 16:18
QUOTE(Viti17 @ 2010 07 17, 16:13)
Nu ka... Geroji drauge ish profesijos esanti gydytoja, ne tai kad mane terorizavo, tai dabar perejo i "aukshtesni lygmeni". Grizhta mano zhmogus ish ligonines po chemijos su nauja knyga. Klausiu ish kur gavai, sako, kad musu bendra drauge aplanke ir atneshe. Pradedu vartyti, o ten kokio tais psichologo veikalas apie "mirtininku grupes", susitaikyma su mirtimi, artimuju "parengima mirchiai"... Ash netekau zhado... Apsiverkiau ish nevilties.. Ka, ji gal monstre kokia? Diena ish dienos ieshkai tos vilties, randi, duodi, o ateina kazhkoks monstras ir sugriauna viska. Paklausiau savo zhmogaus ar skaite, lakonishkas "pavarchiau". Niekada nemetu knygu i shiukshliu kibira, bet dabar taip pasielgiau. Pirma karta gyvenime.


O čia burėtų būti knyga iš tos operos, kad mes nemokam natūraliai priimti mirties kaip rytiečiai.Taigi ir moko.Tik abejoju ar Indijoje visi tik ir svajoja greičiau mirti ir reikarnuotis.Na kišti ligoniui tokią knygą , tai tikrai neetiška.Jei jau žmogus nuspręs , kad jam to reikia ,susiras ir nusipirks tą knygą.
Visi žinome , kad mirsime, bet ligos atveju ligoniui reikia kaip tik kalti į galvą tikėjimą , o ne pasiruošimą mirčiai.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 07 17, 17:16)
O čia burėtų būti knyga iš tos operos, kad mes nemokam natūraliai priimti mirties kaip rytiečiai.Taigi ir moko.Tik abejoju ar Indijoje visi tik ir svajoja greičiau mirti ir reikarnuotis.Na kišti ligoniui tokią knygą , tai tikrai neetiška.Jei jau žmogus nuspręs , kad jam to reikia ,susiras ir nusipirks tą knygą.
Visi žinome , kad mirsime, bet ligos atveju ligoniui reikia kaip tik kalti į galvą tikėjimą , o ne pasiruošimą mirčiai.


NE, ne, cia net tematika parinkta. Apie serganciuosius veziu.. JAu kai pasistenge, tai net ner kur detis.. Bet vienok, pasiguodziau ir pamirstam smile.gif.
Beje, Gabija, kai istrenkiau ta knyga i konteineri, mano zmogus pats sako, gal tu parsiusk man tas saviitaigos programas, kur tau nuoroda ish supermamu dave. smile.gif))) Aciu Tau:)
Atsakyti
Viti17, kad ištrenkei knygą, - labai gerai, kad taip griežtai ir negailestingai! Kitaip neįmanoma. Aš vieną medikę, kuri man kažkada pasakė"jei dar bebūsi už metų - ateik", išėjus iš kabineto ir nuverkus, taaaaip mintyse pasiunčiau... blush2.gif Fui, net negaliu prisimint to įvykio.

Rasų lanka, tikrai meluoja orų int. portalas. Vis norime buvusią auklytę į Platelius nuvežt, pasižiūrim ryte internete - lis tose vietose. O nelyja doh.gif Ryt važiuojame į Klaipėdą tų senovinių laivų pasižiūrėt, kur savaitgalį bus. Ryt Po pietų jau vėsiau turėtų būt, jei vėl neprašaus prognozė.
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2010 07 17, 18:34)
Ryt važiuojame į Klaipėdą tų senovinių laivų pasižiūrėt, kur savaitgalį bus. Ryt Po pietų jau vėsiau turėtų būt, jei vėl neprašaus prognozė.

Lauksime įspūdingiausių įspūdžių biggrin.gif Ir kokia foto nepakenktų...
Atsakyti
QUOTE(arune @ 2010 07 17, 17:34)
Ryt važiuojame į Klaipėdą tų senovinių laivų pasižiūrėt, kur savaitgalį bus. Ryt Po pietų jau vėsiau turėtų būt, jei vėl neprašaus prognozė.

Kokie tie senoviniai laivai?? Kodėl, kur, iš kur, kada ir kaip? biggrin.gif Mes rytoj irgi ton pusėn ruošiamės blush2.gif
Žiūriu, okupuojam pajūrį urmu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2010 07 17, 17:11)

Gabija wub.gif  matau, kad esi poste  wub.gif , baigiasi temutė, gal naują vėl tu atidaryk - pateik mums ką nors vėl raudono ir ugninio , nes tu ypatingai tai moki padaryti - ar taip ar taip karšta vasara...


Temą atidariau, bet ir bėdos prisidariau.Numeris turėtų būti 28 doh.gif doh.gif doh.gif

Karštis turbūt suveikė.

Bet reikia dar šitą užbaigti.
Atsakyti
QUOTE(.GABIJA. @ 2010 07 17, 20:03)
Temą atidariau, bet ir bėdos prisidariau.Numeris turėtų būti 28  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Karštis turbūt suveikė.

Bet reikia dar šitą užbaigti.

Tiek tos bėdos. Reikia paprašyti moderatorės, kad pakeistų skaičiuką iš 29 į 28 pavadinime ir viskas.

Buvau jau užsukusi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti