Įkraunama...
Įkraunama...

PICOS: jų pagrindai ir viršus

as dedu ant picos visa laika nuluptus ir smulkiai supjaustytus pomidorus(jokiu keciupu),paslkui mesinius dalykus,trecias sluoksnis daug tarkuoto surio,ir ant virsaus daug plonais griezineliais supjaustytu svieziu pievagrybiu ir kepame.Man taip labai skanu.O tesla kartais pati darau,kartais jau gatava,bet su siuo pagrindu visada skanu
Atsakyti
QUOTE(luckylein @ 2008 08 10, 15:10)
as dedu ant picos visa laika nuluptus ir smulkiai supjaustytus pomidorus(jokiu keciupu),paslkui mesinius dalykus,trecias sluoksnis daug tarkuoto surio,ir ant virsaus daug plonais griezineliais supjaustytu svieziu pievagrybiu ir kepame.Man taip labai skanu.O tesla kartais pati darau,kartais jau gatava,bet su siuo pagrindu visada skanu


as irgi jokiu kecupu smile.gif parastai blenderiu susmulkinu kelis pomidorus ir visokiu preiskoniu idedu: petrazoliu, baziliku, SantaMaria picos prieskoniu... 4u.gif
Atsakyti
Ne viska cia perskaiciau, bet paklausiu. Gal kas bandet tuos saldytus padus, kur maciau yra IKI parduotuvej pirkt po du supakuoti, tokie dideli apskritimai. Nepaziurejau kieno jie gamybos, bet gal kas zinot. Man cia patare su jais padaryt pica. Tai bandysiu kuria diena meksikietiska pica pagal picerijas padaryt, tik su pirktiniu lakstu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, pabandžiau aš picą pasidaryti su vadinama Skandinaviška rugine duona "ETNIA", kurią gamina "Vilniaus duona", Štai tokia.

Tiesiog aptepiau mėgstamais savo ingredientais tos duonos viršų, ir mikrobangėn dėjau...

Man pasirodė tikrai skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 08 10, 20:28)
Ne viska cia perskaiciau, bet paklausiu. Gal kas bandet tuos saldytus padus, kur maciau yra IKI parduotuvej pirkt po du supakuoti, tokie dideli apskritimai. Nepaziurejau kieno jie gamybos, bet gal kas zinot. Man cia patare su jais padaryt pica. Tai bandysiu kuria diena meksikietiska pica pagal picerijas padaryt, tik su pirktiniu lakstu smile.gif

bandziau, visai nieko jie, tik pica buna minksta labai kai susigeria padazas ir ingredientai... valgyti galima tik su sakute ax.gif picerijose tie padai buna standesni
Atsakyti
Prisiskaiciau cia receptu, ir iskilo man klausimu.
1. Pvz kai parasyta, kad mieles reikia istirpinti vandenyje, ir supilti i miltu duobute, tai mieles turi buti sausos? ar tos kur saldytuvuose parduotuvej buna staciakampiais pirkt? o kur tos sausos buna padetos? blush2.gif
2. Ar kai pasidarai pati tesla picai, ja iskloji skarda, ar pasidarai apskritimus, tai iskart visus ingredientus reikia sudet ant virsaus, ar pirma apkept ta pada? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 08 12, 17:02)
Prisiskaiciau cia receptu, ir iskilo man klausimu.
1. Pvz kai parasyta, kad mieles reikia istirpinti vandenyje, ir supilti i miltu duobute, tai mieles turi buti sausos? ar tos kur saldytuvuose parduotuvej buna staciakampiais pirkt? o kur tos sausos buna padetos?  blush2.gif
2. Ar kai pasidarai pati tesla picai, ja iskloji skarda, ar pasidarai apskritimus, tai iskart visus ingredientus reikia sudet ant virsaus, ar pirma apkept ta pada?  blush2.gif

1. imk sausas mieles, niekur ju netirpdyk, o ismaisyk su miltais, supilk siltoka vandeni ir visa kita, kas priklauso- pati iskils, jei padesi siltai ir pridengsi.
2. pado nereikia apkepti, sudedi ant zalio viska ir i peciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2008 08 12, 17:31)
1. imk sausas mieles, niekur ju netirpdyk, o ismaisyk su miltais, supilk siltoka vandeni ir visa kita, kas priklauso- pati iskils, jei padesi siltai ir pridengsi.
2. pado nereikia apkepti, sudedi ant zalio viska ir i peciu  ax.gif



O tos sausos mieles kur nors prie prieskoniu buna?
Aciu uz atsakymus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 08 12, 18:11)
O tos sausos mieles kur nors prie prieskoniu buna?
Aciu uz atsakymus  blush2.gif

Prie kepimo miltelių, vanilinio cukraus, želė, tortų papuošimų ir pan. dalykų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(rugegele23 @ 2008 08 10, 20:28)
Ne viska cia perskaiciau, bet paklausiu. Gal kas bandet tuos saldytus padus, kur maciau yra IKI parduotuvej pirkt po du supakuoti, tokie dideli apskritimai. Nepaziurejau kieno jie gamybos, bet gal kas zinot. Man cia patare su jais padaryt pica. Tai bandysiu kuria diena meksikietiska pica pagal picerijas padaryt, tik su pirktiniu lakstu smile.gif

man atrodo jie lenkiski jei neklystu.man tai jie patinka nebuna jie visai minksti tokie kietesni,supjauscius galima imti i ranka ir valgyti smile.gif dar pastebejau kad jeigu lieka picos ir ja antra karta pasildai tada tas blynas jau buna minksta.nz kodel cia taip ax.gif
na pakaks pirkti reiks bandyti kepti namuose cia radau daug geru receptuku thumbup.gif
o jus ta tesla plonai iskociojat??ar ji labai pakyla kaip mieline?
Atsakyti
Vyras man sake, kad ragavo kazkada pica is to paruosto misinio, tai pirma bandysiu is jo gamint, o paskui ziuresiu, gal pati bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
O ka reiskia ""tesla du kart pakildinti"? Tai padarai tesla, leidi valandai pakilt, tada vel paminkai ir vel palieki pakilt? Ar ne? Nu uzsiemiau picu kepimu biggrin.gif kaip tik orkaitej viena kepa, is malsenos misinio. bandziau daryt is trecdalio, bet matyt vandens buvo per daug, neapskaiciavau 100 ml, tai pridejau dar misinio, dar aliejaus. Na galu gale kazkas gavosi, pakilo, bandziau kociot, nesikocioja, o vistiek susitraukia i pradine padeti. tada rankom bandziau formuot, tai suformavau, bet biskuti plyso, tai lopiau dar blush2.gif paziuresim ar skanu, paskui parasysiu ka dejau ant virsaus, jei skanu bus blink.gif


Nu va, privalgem. Gavosi thumbup.gif tik pievagrybiu truko, negalvojau kad siandien kepsiu, tai nenusipirkau. O dariau taip: pasidariau ta pada is misinio, tada virsu patepiau aliejumi, pomidoru padazu, pridejau tarkuoto surio, pakepinto farso su svogunais ir prieksoniais, dar siekt tiek baziliko pabarsciau. tada paprikos uzdejau ir dar truputi surio, ir vel baziliku pabarsciau. Orkaitej kepe kokias 20 min. Na tik sakau, truko pievagrybiu.
O padaza pasidarem prie picos toki: pomidoru padazas, majonezas, druska ir daug cesnako. Niam niam thumbup.gif Padas gavosi ne kietas, toks normalus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 13 rugpjūčio 2008 - 16:11