Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Juodai @ 2015 04 16, 09:43)
Niekuom neįpatinga, tamsiai ruda... tik grandinę tokią paprastą nupirkom, be spalvos visai blush2.gif ... o kur yra tų spalvotų grandinių pirkt? g.gif

pas mus namu ir statybu prekiu centruose.

paprastos:
http://www.google.de...CKACEK0DMF44rAI

dekoratyvines:
https://www.google.d...etten baumarkt
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 04 17, 08:17)
pas mus namu ir statybu prekiu centruose.

Ach čia Vokietijoj smile.gif. Lietuvoj parduotuvėse neradau rudos, tad nupirkom paprastą lenciūgiuką ir padažiau smile.gif. Reiks tada dar matinių dažų paieškot.
Atsakyti
Merginos reikia jūsų patarimo, kaip į 10 kv.m. patalpoje išdėlioti wc, vonia (gali būti ir kampinė), dušą ir kriauklę (pageidautina didelė). Pridedu vienu variantą, bet man kažkas nesižiūri jame.

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos,

Mano vonia labai panašios formos ir langas ir durys panašiai išdėstytos. Tai pas mus palei tą sieną , kur langas, yra vonia, kuri pereina į dušo kabiną. Prie priešingos sienos (tos, kurioje yra durys) yra dvi kriauklės, o už jų pačiam kampe tulikas. Tokiu būdu jis nesimato įėjus visai, matosi tik gražus vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(vakare @ 2015 04 20, 11:25)
Sveikos,

Mano vonia labai panašios formos ir langas ir durys panašiai išdėstytos. Tai pas mus palei tą sieną , kur langas, yra vonia, kuri pereina į dušo kabiną. Prie priešingos sienos (tos, kurioje yra durys) yra dvi kriauklės, o už jų pačiam kampe tulikas. Tokiu būdu jis nesimato įėjus visai, matosi tik gražus vaizdas.

Gal galite atsiųsti foto ar čia įkelti, labai smalsu pažiūrėti gyvai.
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif
Jungiuosi į Jūsų būrį, jau antrą savaitę skaitau jūsų senas temukes doh.gif ,galo nematyti biggrin.gif smagu, kad tiek daug praktinių ir teorinių patarimų bei patirčių gali sužinoti. thumbup.gif
Name bus gana didelė svetainė 49 m2, ir kaip tikslingai ją įrengti man labai didelis galvos skausmas nors atrodo ir žinau ko noriu, bet iš šalies labai reikalingas patarimas.
kai bus pilnai nutinkuotos sienos, prašysiu jūsų įdėjų blush2.gif O dabar gal patartumėte, blush2.gif ar ką nors klasikinio galiu "išlaužti" iš šių tevuko bute užsilikusių krėsliukų, ar dovanoti kaimynei? smile.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Zirafa09 @ 2015 04 20, 09:24)
Merginos reikia jūsų patarimo, kaip į 10 kv.m. patalpoje išdėlioti wc, vonia (gali būti ir kampinė), dušą ir kriauklę (pageidautina didelė). Pridedu vienu variantą, bet man kažkas nesižiūri jame.

user posted image


Kaip atrodo tas langas? Kokiame jis aukstyje? Ar prie jo/po juo kazka statyti "bijote"?
Nes dabartiname planelyje viskas (net trys dalykai) labai sugrusta, o pati patalpa gan padoraus dydzio smile.gif
Skalbykles ir dziovykles cia nebus? Pasidejimo sluotoms, kibirams, milteliams ir kt. reikalams nereikia? Turite jiems vieta?
Nepamirskit gyvatuko mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(paslaptukai @ 2015 04 20, 15:29)
Sveikos.  4u.gif
O dabar gal patartumėte, blush2.gif  ar ką nors klasikinio galiu "išlaužti" iš šių tevuko bute užsilikusių krėsliukų, ar dovanoti kaimynei? smile.gif


Islauzti tikrai galima, bet ne klasikinio smile.gif, nes tai nera klasikinis modelis, jis labiau skandinaviskas, bet kadangi dabar klasikini interjera galima pakreipti skirtingomis kryptimis (moderno, skandinavisko, eklektikos ar provanso), tai ir su tokiais foteliukais galima pazaisti. Jei tai darysite patys neturedami dideliu gebejimu, tai gali gautis baldeliai labiau tinkami vaiko kambariui, bet jie juk ir ten butu visai naudingi rolleyes.gif Jei atiduoti i meistru rankas, tada reikia ivertinti kiek tai kainuos ir ar tikrai verta, nes pries tai reikes gerai apgalvoti kaip graziai juos ivesti i jusu numatyta interjera.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 21 balandžio 2015 - 09:12
QUOTE(mamagabi @ 2015 04 21, 10:19)
Kaip atrodo tas langas? Kokiame jis aukstyje? Ar prie jo/po juo kazka statyti "bijote"?
Nes dabartiname planelyje viskas (net trys dalykai) labai sugrusta, o pati patalpa gan padoraus dydzio smile.gif
Skalbykles ir dziovykles cia nebus? Pasidejimo sluotoms, kibirams, milteliams ir kt. reikalams nereikia? Turite jiems vieta?
Nepamirskit gyvatuko mirksiukas.gif

Čia suplanuota tik vonios kambarys, visi kiti atributai keliaus į skalbyklą/sandėliuką. Langas didelis, bet ne iki žemės, po juo kaip ir galėtų stovėti vonia, bet aš noriu didelės vonios, o tos pastatomos ant kojyčių labai jau mažos. Kokiame aukštyje langas nepasakysiu, bet gali būti virš metro.
Gyvatuką planuoji kabinti ant tarp kamino ir durų, ten tokia tarsi niša.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirafa09: 21 balandžio 2015 - 09:52
http://www.interjera...yvenamasis-1619

Saldu, ar skanu?

Beziurint i sita interjera pagalvojau apie sienine spinta, jei kazkaip is paprastos plokstes deti tuos pagrazinimus, kur cia ant veidrodziu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 21 balandžio 2015 - 13:57
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 04 21, 14:57)
http://www.interjera...yvenamasis-1619

Saldu, ar skanu?

Beziurint i sita interjera pagalvojau apie sienine spinta, jei kazkaip is paprastos plokstes deti tuos pagrazinimus, kur cia ant veidrodziu? g.gif


man per saldu, ypa2 nepatinka tos kaimiškai margos užuolaidos, o pagražinimai labai wub.gif

palaukiam ką profės pasakys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 04 21, 13:57)
http://www.interjera...yvenamasis-1619

Saldu, ar skanu?

Beziurint i sita interjera pagalvojau apie sienine spinta, jei kazkaip is paprastos plokstes deti tuos pagrazinimus, kur cia ant veidrodziu? g.gif


Tos užuolaidos tai tikrai ne kas, ir šviestuvų išdėstymas kai kuriose patalpose, net nžn kaip čia pasakyt "idomus", sietynas kampe g.gif arba tūlike virš galvos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2015 04 21, 19:57)
Tos užuolaidos tai tikrai ne kas, ir šviestuvų išdėstymas kai kuriose patalpose, net nžn kaip čia pasakyt "idomus", sietynas kampe  g.gif  arba tūlike virš galvos  g.gif

Sitie du dalykai man pirmiausiai irgi kliuvo - sviestuvai ir romanetes unsure.gif
Atsakyti