Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Lince777 @ 2015 05 26, 13:34)
Yra tokie tapetai (lyg ir stiklo vadinasi) , kurie klijuojami ir  dazomi, tam kad nesimatytu itrukimu, Nelabai kas nori juos klijuoti,  nes tie smulkus stikliukai byra ir gana sunku juos užklijuoti ant lubu. Pas mes 2 kambariuose yra uzklijuoti, tai tikrai pacios lubos niekuo nesiskiria ir visai nesimato ar tas tapetas yra ar ne, tik kad tikrai neskilineja . Patys bandeme klijuoti vonioje, tai nepasiseke, nukrito lotuliukas.gif


matot kaip 4u.gif aš tai mačiau, kaip atrodo ant nelygių ir suskilinėjusių lubų užklijuotas dažomas tapetas. Vaizdas baisus doh.gif išryškėja kiekvienas nelygumas. Bet greičiausiai ten ne stiklo tapetai g.gif

jei jau klijuosit tuos tapetus, tai būtinai išsilyginkit prieš tai paviršių
Atsakyti
Ne i tema topsecret.gif , bet esu taip patenkinta elementariu skudureliu langams (netikejau doh.gif , kol negavau dovanu), kad turiu pasidalinti, nes palengvino gyvenima: http://norwex.lt/lt/akcijas
Nieko kitko ju produkcijs neturiu ir nebandziau, todel neklauskite smile.gif
Gera atsiliepima girdejau ir apie ju ranksluostuka veidui - atseit nereikia jokiu ten plovikliu/prausikliu, nes be ju gerai nuvalo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 26 gegužės 2015 - 19:13
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 26, 19:01)
Ne i tema topsecret.gif , bet esu taip patenkinta elementariu skudureliu langams (netikejau doh.gif , kol negavau dovanu), kad turiu pasidalinti, nes palengvino gyvenima: http://norwex.lt/lt/akcijas

Laba, o kaip uzsisakete, per konsultantes? Atsiprasau, kad ne i tema blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2015 05 26, 20:39)
Laba, o kaip uzsisakete, per konsultantes? Atsiprasau, kad ne i tema  blush2.gif


Gavau dovanu smile.gif, bet dar noreciau tokio pat duso kabinai valyti ir gal marmuuzei skuduraicio lotuliukas.gif, tai va ir ziurineju/ieskau kur geriau/pigiau g.gif ir su jumis dalinuosi asta informacija ax.gif
Tik drauge minejo, kad ju negalima skalbti skalbimo masinoje, tik rankytemis ir tik su ukisku muileliu, jokiu chemiju, nes kitaip savybes dingsta. Jos aisku prasteja ir su ilgu naudojimu, bet visgi...kai langa gali nuvalyti tik su skudureliu ir vandeniu, tai "leedas" thumbup.gif Apie kitus produktus nieko blatno nesake, tai ir nesigundau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 26 gegužės 2015 - 20:36
Kad jau ne i tema.. smile.gif as jau daug metu tiesiog Droge perku berods Rosenthal ar kazkokios panasios firmos sluoste langams ir veidrodziams. Pradejau pirkti kai isikelim i nauja buta su milziniskom vitrinom. Bandziau valyti su visais tais nusausinanciais koteliais ir buvau labai nusivylus. O su sita sluoste ir paprastu vandenuku nuvalai ir vuolia! Rekomenduoju. Kaina apie 6 lt. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 26, 20:32)
Gavau dovanu smile.gif, bet dar noreciau tokio pat duso kabinai valyti ir gal marmuuzei skuduraicio lotuliukas.gif, tai va ir ziurineju/ieskau kur geriau/pigiau g.gif ir su jumis dalinuosi asta informacija ax.gif
Tik drauge minejo, kad ju negalima skalbti skalbimo masinoje, tik rankytemis ir tik su ukisku muileliu, jokiu chemiju, nes kitaip savybes dingsta. Jos aisku prasteja ir su ilgu naudojimu, bet visgi...kai langa gali nuvalyti tik su skudureliu ir vandeniu, tai "leedas" thumbup.gif Apie kitus produktus nieko blatno nesake, tai ir nesigundau mirksiukas.gif

Man irgi pradžioj labai patiko, šokinėjau iš laimės kad pagaliau pagaliau radau, bet maždaug po kokių 6-8 kartų plovimo (po pilno panaudojimo langų valymui), jau nebelabai patenkinta aš jos kokybe kaip pradžioje.
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 05 27, 10:28)
Kad jau ne i tema.. smile.gif  as jau daug metu tiesiog Droge perku berods Rosenthal ar kazkokios panasios firmos sluoste langams ir veidrodziams. Pradejau pirkti kai isikelim i nauja buta su milziniskom vitrinom. Bandziau valyti su visais tais nusausinanciais koteliais ir buvau labai nusivylus. O su sita sluoste ir paprastu vandenuku nuvalai ir vuolia! Rekomenduoju. Kaina apie 6 lt. bigsmile.gif

o man kaip tik labai reikia smile.gif isbandysim, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 05 27, 10:28)
Kad jau ne i tema.. smile.gif  as jau daug metu tiesiog Droge perku berods Rosenthal ar kazkokios panasios firmos sluoste langams ir veidrodziams. Pradejau pirkti kai isikelim i nauja buta su milziniskom vitrinom. Bandziau valyti su visais tais nusausinanciais koteliais ir buvau labai nusivylus. O su sita sluoste ir paprastu vandenuku nuvalai ir vuolia! Rekomenduoju. Kaina apie 6 lt. bigsmile.gif


Dekui 4u.gif Kaina gera, reiks isbandyti duso kabinai valyti bigsmile.gif Gal tiks ir indukcinei nuvalyti ar kokiam granito stalvirsiui g.gif
Sako geriau nenaudoti vieno skuduraicio visur, o tureti atskirus skirtingiems pavirsiams rolleyes.gif
Ranksluosciai Norwex girdejau nieko gero ir kaina neadekvati irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 27 gegužės 2015 - 11:44
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 27, 12:40)
Dekui 4u.gif Kaina gera, reiks isbandyti duso kabinai valyti bigsmile.gif Gal tiks ir indukcinei nuvalyti ar kokiam granito stalvirsiui g.gif 
Sako geriau nenaudoti vieno skuduraicio visur, o tureti atskirus skirtingiems pavirsiams rolleyes.gif
Ranksluosciai Norwex girdejau nieko gero ir kaina neadekvati  irnesakyk.gif

mano vitrinų man joks skuduras, nei stebuklingas, nei paprastas - nenuvalo. Tik su lietheit valytuvu su guma nusibraukia idealiai be ruožų ir rūko.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 05 27, 16:53)
mano vitrinų man joks skuduras, nei stebuklingas, nei paprastas - nenuvalo. Tik su lietheit valytuvu su guma nusibraukia idealiai be ruožų ir rūko.


Gal jusu vitrinu stikle esme g.gif, nes man nuvale puikiai, be jokiu pastangu/trynimu/chemijos, tik vanduo - isvaliau 17 langu per valanda thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 27, 17:36)
Gal jusu vitrinu stikle esme g.gif, nes man nuvale puikiai, be jokiu pastangu/trynimu/chemijos, tik vanduo - isvaliau 17 langu per valanda thumbup.gif

nuvalyt nuvalo ir gal visai neblogai, bet kad būtų saulei vakarinei šviečiant tiesiai į langus idealus vaizdas - tik guma taip nuvalo.
Atsakyti
Gal zinote mielosios kaip daromas stogo pakalimas atrodo kaip dazyta nuotraukoj, o ne lentutem iskalta kaip priimta, ar tai gali buti plokstes ? Naktineju ir nieko nerandu ar blogai ieskau:)
Atsakyti