Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 23

QUOTE(Žydriausia @ 2015 05 27, 10:55)
Grįžtu ir aš su savo virtuve smile.gif . Vyras davė savaites terminą elektos išvedžiojimo planui, tai reiškia jau reikia tiksliai apsispręsti ir dėl virtuvės.

langus jau pasikėlem ir pasikeitėm, pertvarą jau išsigriovėm, kaip sakant judam į priekį.... 4u.gif

Virtuvės langai pakelti aukštyn į viršų ir pakelta apačia taip, kad stalviršis būtų su palange. čia va virtuvės langų siena

ir virtuvės projektas,kur man mintis ir vizija patinka, bet dar nėr tas idealus variantas, kur man viskas tinka ir patinka.
Vis tik galvočiau, kad šaldytuvą reiktų dėti kairiame kampe, o orkaitės spintą dešiniame. Šaldytuvas arčiau durų būtų, lengviau pasiekiamas.
Pagrinde kas man kliūva, kad per mažas darbinis paviršius tarp kriauklės ir orkaitės. Koks būdu tinkamiausias būdas tą plotą padidinti?
aš galvoju:
1. arba kaitentę dėti per 2 stalčių blokus (kaip iš Murčiko virtuvės suprantu, kad realiai plotas stalčių kaip ir nesusiogadina, tik kad įkaita ir nedėti į viršutinį stalčių kokių lengvai užsideganąių daiktų
2. arba kažkaip per plautuvės spintelę - gal ją didinti ir darytu pvz 80cm kaip 2 durš spintelę, o kriaukę pastumti nuo aukštos spintos per  40cm, tada išlošiu 20cm stalviršio, bet susigriauna simetrija doh.gif (kanalizacija iš tikrųjų išvesta yra po dešiniu langu, ty ten, kur dabar tarp aukštos spintos ir plautuvės ura stalčiai

Na mano tikslas - bent v20cm padidinti darbinį paviršių tarp plautuvės ir kaitlentės. g.gif

Kaip supratau, tai vamzdynas gaunasi tiesiai po varstoma lango dalimi? Jeigu paliktumėt plautuvę plane numatytoj vietoj, jungtumėt komunikacijas su prailginimais? Labai susijaukia spintelių talpumas tokiu atveju. O jei stumtumėt plautuvę dešiniau prie aukštos spintos, tada lango nebeatidarysit pilnai (bet gal tai nebus būtina?) O jei stumti kaitlentę kairiau, na simetrija susidarko ir kaip su gartraukio montavimu tada? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 05 27, 10:55)
Grįžtu ir aš su savo virtuve smile.gif . Vyras davė savaites terminą elektos išvedžiojimo planui, tai reiškia jau reikia tiksliai apsispręsti ir dėl virtuvės.

o čia kokiam aukštyje palangė? atrodo aukštai, bet gal dėl to, kad vaikas, o ne suaugęs žmogus, nuotraukoj smile.gif visgi aš būčiau nekėlus palangės to lango, kuris nesilies su virtuviniu komplektu. būtų daugiau šviesos, o ir tas skirtingas aukštis netrukdytų. na, bet čia aš po laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 05 27, 10:55)

Na mano tikslas - bent v20cm padidinti darbinį paviršių tarp plautuvės ir kaitlentės. g.gif

Jei aktuali simetrija, galima pasvarstyti variantą apatinę zoną dalinti ne į 4 po 60, o į tris po 80 cm. Ir kaitlentę ir kriauklę centruojant kraštiniuose segmantuose, tarp jų liks daugiau nei 80 cm stalviršio.

Bet greičiausiai dėl vaizdo neverta aukoti praktiškumo,jei jau visi pasidėjimai suplanuoti pagal poreikius.

virtuvė

Papildyta:
Atsiprašau, nemoku jau skaičiuoti doh.gif Pas jus ten vizualizacijoje penki segmentai. Tai dalinti reikėtų į keturis gal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagyvenus: 27 gegužės 2015 - 11:07
Na mergaites noriu pasidziaugti, dar nebaigta bet jau wub.gif
Virtuve
Pakomentuoti, kasko kas nepatogu ka kitaip daryciau negaliu nes dar nesinaudoju tik zinau kad patiko tiko.
Priduodu jusu teismui.

Klausimas, jei plyteles klijuosim, ka tada tepa ties stalvirsiu ir siena
Sito tikrai nenoriu
user posted image
ir dar kaip jus galvojate ar visur klijuoti plyteles ar tik tada kampe kur kaitlente?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustukas000: 27 gegužės 2015 - 21:13
QUOTE(Tanite @ 2015 05 27, 10:42)
Kaip supratau, tai vamzdynas gaunasi tiesiai po varstoma lango dalimi?  jei stumti kaitlentę kairiau, na simetrija susidarko ir kaip su gartraukio montavimu tada?  g.gif


Taip, kanalizacija po desiniu langu ir tektu maziau gilius stalcius daryt, tik kad didzioji dalis vamzdzio yra sienoje ir nedaug issikisus. lango varstymo problemos nematau, nes palange 40cm gaunasi, tai atvert bus pakankamai, o pilnai atidaryti ir nebutina, nes nuvalyti lengvai pasieksiu ir is lauko. Vedinimui dazniausiai atveri varcia, o ne atidarai.
Apie gartrauki aisku kazkaip nepagalvojau g.gif



QUOTE(brum @ 2015 05 27, 10:53)
o čia kokiam aukštyje palangė? visgi aš būčiau nekėlus palangės to lango, kuris nesilies su virtuviniu komplektu. būtų daugiau šviesos, o ir tas skirtingas aukštis netrukdytų. na, bet čia aš po laiko smile.gif


palange turetu gautis 92cm aukstyje, Cia dar grindys neispiltos, dar kai padarysim sildomas grindis jos pasikels apie 30cm smile.gif Langa antraji siaurinom del vaizdo simetrijos ir vistik jei su sala labai sunkiai isipaisysiu plote, tai gal tada bus galima pusssale daryt - o tada lango aukstis svarbu.


QUOTE(pagyvenus @ 2015 05 27, 10:55)
Jei aktuali simetrija, galima pasvarstyti variantą apatinę zoną dalinti ne į 4 po 60, o į tris po 80 cm. Ir kaitlentę ir kriauklę centruojant kraštiniuose segmantuose, tarp jų liks daugiau nei 80 cm stalviršio.



Na indaplove jei bus 60cm, tai vienas segmentas iki 80cm niekaip nepraplates smile.gif tai jau gaunasi skirtingu plociu vistiek. ir tas 60cm yra kaip tik tarp kriaukles ir kaitlentes. Norint padidinti bent 20cm, gaunasi, kad turiu arba kriaukle arba plautuve stumti i sona, o ne tarpa tarp ju didinti, nes ten indaplove g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 05 27, 21:04)
Na mergaites noriu pasidziaugti, dar nebaigta bet jau  wub.gif
[url=http://public.fotki.com/Gustukas000/virtuv/20150526-202812.html]



Grazi sviesi virtuve wub.gif Lauksim galutinio vaizdelio foto su gartraukiu (nes as tokio varianto, kai nera pakabinamu spinteliu, o tik gartraukis vienas ant sienos -atsisakiau, kaip ne visai praktisko ir nelabai man grazaus blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 05 28, 09:41)
Grazi sviesi virtuve wub.gif  Lauksim galutinio vaizdelio foto su gartraukiu (nes as tokio varianto, kai nera pakabinamu spinteliu, o tik gartraukis vienas ant sienos -atsisakiau, kaip ne visai praktisko ir nelabai man grazaus blush2.gif )

Dėl gartraukiodar turim galvosuki...ir aš jo laisvai vieno nenoriu deti galvoju gal ji aprišti lentyna. Arba kavoti i toki nemoku paaiskinti kaip spintele ir kabinti dideli laikrodi smile.gif dar turim dilema dėl šito...O spinteliu pakabinamu na net nezinau ar jos ten kampe derėtu... 4u.gif gal g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 05 27, 23:04)
Klausimas, jei plyteles klijuosim, ka tada tepa ties stalvirsiu ir siena
Sito tikrai nenoriu
user posted image
ir dar kaip jus galvojate ar visur klijuoti plyteles ar tik tada kampe kur kaitlente?


Atsakyti
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 05 28, 09:17)
Dėl gartraukiodar turim galvosuki
Papildyta:



tai uztat ir labai idomu kaip bus vaizdelis.


del sujungimo patart negaliu, nes pas mane abiejose virtuvese buvo butent tas kantukas, kurio nenorit blush2.gif
Atsakyti
Jei nenorima kampuko (kas man irgi negražu), paprasčiausia silikonu gražiai užtepa. Jeigu dėsit plyteles, to net neturėtų matytis realiai.
Atsakyti
Gal kas naudojat tokias rankenėles? Įdomu kaip su jų praktiškumu, ar patogiai atsidaro sunkesni stalčiai, šaldytuvas su šlapiom rankom?

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 05 27, 09:55)
Grįžtu ir aš su savo virtuve ) .
langus jau pasikėlem ir pasikeitėm, pertvarą jau išsigriovėm, kaip sakant judam į priekį.... :

Virtuvės langai pakelti aukštyn į viršų ir pakelta apačia taip, kad stalviršis būtų su palange. čia va virtuvės langų siena

Vis tik galvočiau, kad šaldytuvą reiktų dėti kairiame kampe, o orkaitės spintą dešiniame. Šaldytuvas arčiau durų būtų, lengviau pasiekiamas.
Pagrinde kas man kliūva, kad per mažas darbinis paviršius tarp kriauklės ir orkaitės. Koks būdu tinkamiausias būdas tą plotą padidinti?
aš galvoju:
1. arba kaitentę dėti per 2 stalčių blokus (kaip iš Murčiko virtuvės suprantu, kad realiai plotas stalčių kaip ir nesusiogadina, tik kad įkaita ir nedėti į viršutinį stalčių kokių lengvai užsideganąių daiktų
2. arba kažkaip per plautuvės spintelę - gal ją didinti ir darytu pvz 80cm kaip 2 durš spintelę, o kriaukę pastumti nuo aukštos spintos per  40cm, tada išlošiu 20cm stalviršio, bet susigriauna simetrija : (kanalizacija iš tikrųjų išvesta yra po dešiniu langu, ty ten, kur dabar tarp aukštos spintos ir plautuvės ura stalčiai

Na mano tikslas - bent v20cm padidinti darbinį paviršių tarp plautuvės ir kaitlentės. :

jeigu kaitlente dujine, kaip vizualizacijoje, reikia ziureti ar ja galima kelti per 2 spinteles.
siaip tolimesnis komentaras platinti spinteles taip pat vertas demesio thumbup.gif

QUOTE(Gustukas000 @ 2015 05 27, 21:04)
Na mergaites noriu pasidziaugti, dar nebaigta bet jau 
Klausimas, jei plyteles klijuosim, ka tada tepa ties stalvirsiu ir siena
Sito tikrai nenoriu
user posted image
ir dar kaip jus galvojate ar visur klijuoti plyteles ar tik tada kampe kur kaitlente?

thumbup.gif visai vainai atrodo thumbup.gif
o koks stalvirsis??? jeigu dirbtinis akmuo, reikejo prie jo bortus uzsisakyti, liejama kartu g.gif veliau gal imanoma priklijuoti g.gif
to kampo nedekite tikrai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karvute @ 2015 05 28, 23:17)
jeigu kaitlente dujine, kaip vizualizacijoje, reikia ziureti ar ja galima kelti per 2 spinteles.



Dujine, ir matyt su kaitlentes kilnojimu butu sudetingiau. Aisku galima butu deti pvz 45cm spintele ar kokia cargo,. tada kaitlente, bet tada su ta simetrija sh...gaunasi.
Atrodo viskas grazui tik maza smulkmena - praplatinsiu tarpa, o pasirodo, kad ziauriai sudetinga doh.gif blink.gif

O vyras jau spaudzia... blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
O mergytes kaip paskaiciuoti (pagal zmogaus ugi, as 176m) kokio aukscio turetu buti virtuvines pastatomos spinteles, kad butu patogus darbinis stalvirsis?
Lyg anksciau skaiciau, dabar neberandu doh.gif
Atsakyti