Įkraunama...
Įkraunama...

Skelbimai

Irengeme pamatus. Del sienu murijimo su statybininkais nesutarem. Gal galite pasiulyte gerus murininkus? Kokybes ir kainos atzvilgiu. Aciu
Atsakyti
Gal ieškote gero santechniko Vilniuje? Rekomenduoju. Tel. 867375438 4u.gif

Daugiau info:
http://www.skelbiu.l...s-18408548.html
Atsakyti
Sveiki
Kadangi pastebėjau, kad surasti gerą meistrą nėra taip lengva.....tai nusprendžiau ir aš pasidalinti meistro Vilniuje ( gal žmogus nesupyks:)) kuris dirbo tiek pas mus, tiek pas mūsų draugus telefonu. Pas mus klijavo plyteles vonioje, pas draugus klijavo židinį, vonią, virtuvę. Labai patiko žmogaus darbas. Tikrai matosi, kad žmogus yra sąžiningas, turi didelę darbo patirtį. Jeigu kažkam prireiktų telefonas 8-61367426.
Atsakyti
Sveiki,

ieškau namų tvarkytojos nuolatiniam darbui Balsiuose (Vilnius). Pageidautina darbo dienomis, pirmoje dienos pusėje. Daugiau info až.

Gal galite kažkas rekomenduoti?
Atsakyti

Sveiki, zinau du brolius siauliuse kurie plyteles klijuoja, mes ieskojome ir radome tik per draugu draugo rekomendacijas. Skaiciavo po 40 m2 bet suklijavo super labai kruopsciai nr 860424504
Atsakyti
ieskau atsakingos, kruopscios namu tvarkytojos Vilniuje (pavilnys). Pageidautina su automobiliu. jei kazka galit rekomenduoti, rasykit i az

galiu rekomenduoti puiku meistra (pas mus nemazai darbu atliko, viskuo petenkinti) thumbup.gif
https://www.facebook....zaranka/photos
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 06 04, 13:01)
Sveiki,

gal kas gali rekomenduoti patikimus, ne brangininkus meistrus Kaune namo statyboms (gręžtiniai pamatai, blokelių sienos ir stogas) ?  smile.gif

Laba ,geru pamatistu greit neimanoma rasti pas juos eilute susidarius kaip ir murininku bei stogdengiu . Pigiu visad pilna tik klausimas ar sie geri . vienas iss budu patikryt paprasyt sutaries kuri suteiktu garantijas pagal dabarLR galiojancius istatymus .pigus isskart atkris o ir brangesni aatsisijos taip isskart apsisaugosit ir nuo nelegalaus darbo kuris atrodo jussu neliecia kol neatvaziuoja VMI .Jai reik dar pamatistu ddirbanciu su vissom garaantijom Kaune raasykit man i az taip pat ir stogdengiu.murinkus galiu save ssiulit tik gaila eilute paas mus iki rugsejo jai tinka prasom i az .p.s mes nei pigus nei branus
Atsakyti
Gal kas dali rekomenduoti meistra kambario remontui Kaune? smile.gif
Atsakyti
Laba diena, smile.gif Matau čia užsuka tie, kam reikalingos namu tvarkytojos. Norėčiau pasiūlyti savo paslaugas.
Iš karto prisipažinsiu - esu naujokė šioje srityje, bet tikrai ne tinginė.Neturiu žalingu įpročiu ir nors nesu studentė, tikrai nesiruošiu "patarinėti"ūkio tvarkymo klausimais 4u.gif
Esu Vilnietė. Ieškau buto tvarkymui Vilniuje.Šiuo metu neturiu galimybės vykti į užmiestį savo transportu.
Labai lauksiu pasiūlymu AŽ. 4u.gif
Atsakyti
ieskau gero bet nebrangininko baldininko vilniuje, virtuves baldams pagaminti ir sumontuoti. Pm! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
ieskau namu tvarkytojos Gineitiskese, nuolatiniam darbui.
Daugiau info AZ.
Atsakyti
Sveiki, ieskau darbo Kaune. Galiu tvarkyti namus. Mano telefonas 860613641.
Atsakyti