Įkraunama...
Įkraunama...

Durų skambutis

Sveikos mamytes, noreciau suzinoti Jusu nuomone apie bevieli skambuti, jo trukumus ir privalumus palyginus su tradiciniu, bei koki geriausia pirkti su baterija ar kur i elektros tinkla jungiasi 4u.gif
Atsakyti
MB nupirko su baterija. Gyvenam nuo spalio pabaigos, tai bateriją jau keitė vieną kartą. Kažkoks nelabai patikimas jis man atrodo. Manau, kad trumpam tarnavimo laikui įtakos turi ir žiemos šalčiai.
Atsakyti
QUOTE(AGI @ 2009 03 04, 11:19)
MB nupirko su baterija. Gyvenam nuo spalio pabaigos, tai bateriją jau keitė vieną kartą. Kažkoks nelabai patikimas jis man atrodo. Manau, kad trumpam tarnavimo laikui įtakos turi ir žiemos šalčiai.



Nelabai supratau rpei ko salciai bute blush2.gif
Atsakyti
mano brolis turi su baterija - treti metai veikia, nekeite dar.
Atsakyti
QUOTE(indrute83 @ 2009 03 04, 11:32)
Nelabai supratau rpei ko salciai bute  blush2.gif

Na kiti žmonės gyvena name.
Atsakyti
Turiu tą bevielį, patogu man. Mat galiu bet kur bute pastatyt patį skambutį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R.A. @ 2009 03 04, 19:33)
Turiu tą bevielį, patogu man. Mat galiu bet kur bute pastatyt patį skambutį smile.gif



O kokios firmos vokieciu (ten virs 100lt) ar lenku apie 50 lt lygtai? Ar garsiai skamba. 64 kvadratu bute pakanka, o gal per garsiai? blush2.gif Ten decibelus raso bet nelabai realiai isivaizduoju doh.gif Ir dar kalusimas ar yra melodiju pasirinkimas ir ar neerzinancios, nes parduotuveje negalima paklausyti, jie tiep supakuoti kad nieko nepesi ax.gif
Atsakyti
Daugiabuciuose vagia juos... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Justinita @ 2009 03 24, 14:32)
Daugiabuciuose vagia juos...  sad.gif

O kokia prasme juos vogti, jei be antrosios dalies, kuri kisasi i elektros lizda, jie yra beverciai? g.gif
Atsakyti
jau iš ermitažo porą nusipirkom, bet kaip neveikia, taip neveikia, atstumas kokia 25-30m, pirkom iki 100 lt, bet nesuprantu kame reikalas, kokius jūs naudojate?
Atsakyti
Pas mane geriausias skambutis paprastis tarybiniu laiku palykimas niekas nieko nevagia biggrin.gif , o va pas tevus tai lakstingalos gieda na toks idomus garsas jei miegociau tai turbut duru neatdaryciau, nes netrkreipciau demesio kad tai skambutis , bet tevams patinka kad neikirus garsas
Atsakyti
na man kieme prie vartų reikia blush2.gif
Atsakyti