Įkraunama...
Įkraunama...

Minkšti svetainės baldai

QUOTE(irisas @ 2013 08 30, 14:49)
Buvau nusižiūrėjus dvivietį miegamą foteliuką iš Epineros, bet kainos gerokai gerokai užlenktos  cool.gif Už paprastą ekspozicinį niekuo neįpatinga foteliuką 1500 lt, už ką  blink.gif Užsakiau iš Magrės baldų foteliuką su norimu audiniu už 1100 lt. Labai labai tikiuosi, kad bus kokybiškas smile.gif

Dėl fotelių nežinau, kažkaip neatkreipiau dėmesio kad tokie ten yra. Na mano atveju pagal užsakymą Šilutėje būčiau mokėjus 2300lt (be atvežimo ir surinkimo), Lauksvos sofą ilginant platinant irgi kaina labai panaši gavosi bet po to pasakė kad NIEKUR nerasiu sulenkiamos sofos 1,80m pločio nes tokių neegzistuoja biggrin.gif, todėl su epinera išlošiau. Bet šiaip apskritai minkštų baldų gamintojai labai užsikelia kainas, net ir už fotelį mokėt virš 1000 yra žiauriai brangu unsure.gif Aišku būna sofos kokiam jyske po 500lt tik va klausimas kiek jos laiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JayJay: 31 rugpjūčio 2013 - 09:27
kokia tyli tema.... nejau niekam neaktualu?
man visai patiko ideja su pufais
user posted image
Atsakyti
aktualu, tik neissirenkam dar. paskutiniu metu visur tas pagalviu tipo atramas siulo, man kazkaip nelabai, tad net nezinau koki gamintoja rinktis, kad nors patikimas butu g.gif dabar turim grafu baldu kampa, bet per 7 metus taip susidevejo, kad verkiant naujo reikia doh.gif
Atsakyti
Nu tikrai tema išmirus unsure.gif tiek visko reik naujam butui, tai visos temos su tuo susijusios išmirę doh.gif smile.gif

Atsakyti
atejau pagyrti kampa julija 4u.gif naudojomes 10 metu ,kokibe uz tokia kaina gera deja jis jau savo atitarnavo ,dairomes tokio pat tik kitos spalvos gal,pirkom is ekspozicijos .talpios dezes 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ieškau sofos-lovos. Norėtųsi labiau į skandinaviško tipo modeliuko - gal žinote kur tokių galima ieškoti, pasidairyti Vilniuje (kur didžiausias tokių baldų asortimentas)? ačiū
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 05 22, 16:33)
Sveiki, ieškau sofos-lovos. Norėtųsi labiau į skandinaviško tipo modeliuko - gal žinote kur tokių galima ieškoti, pasidairyti Vilniuje (kur didžiausias tokių baldų asortimentas)? ačiū

ikejoj smile.gif
Atsakyti
mes Magrėj radom tai, ko reikėjo. Tiesa, brangoka, bet verta pasirodė.
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 05 22, 17:39)


nelabai didelis pasirinkimas ten:(
Atsakyti
O vat man labai įdomu būtų sužinot, gal kas iš IKEA pirko http://www.ikea.com/...3259/#/30243035 ? g.gif Dar radom LAukuvoj kampa Santa http://www.lauksva.l.....ampas santa-h , tačiau kaina dvigubai didesne nei IKEA... Ką merginos rinktumetes ar patartumet? ax.gif
Atsakyti
man reikia atsirasti minksta kampa, taciau jis neturetu buti didelis, nes vienoje erdveje bus ir virtuve su valgomuoju stalu sutalpinama,bendras blotas apie 38 kv, bet beda (bent jau man atrodo,kad tai beda), jos jis is visu pusiu turi graziai ziuretis, nes stoves nugara i valogomojo stala, is vienos puses bus vitrininis langas i sodeli, is kitos puses zidinys , gal vis tik reiktu atsisakyti kampo idejos ir ieskotis kokiu sofku? bet kais uguzi sveciai ,tada nebebus kur sest g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2014 05 22, 16:33)
Sveiki, ieškau sofos-lovos. Norėtųsi labiau į skandinaviško tipo modeliuko - gal žinote kur tokių galima ieškoti, pasidairyti Vilniuje (kur didžiausias tokių baldų asortimentas)? ačiū

http://www.skandinav...ekes/sofoslovos
Atsakyti