Įkraunama...
Įkraunama...

Minkšti svetainės baldai

QUOTE(irisiux @ 2014 05 26, 21:28)
O vat man labai įdomu būtų sužinot, gal kas iš IKEA pirko http://www.ikea.com/...3259/#/30243035g.gif Dar radom LAukuvoj kampa Santa http://www.lauksva.l.....ampas santa-h , tačiau kaina dvigubai didesne nei IKEA... Ką merginos rinktumetes ar patartumet?  ax.gif



esu rašiusi atsiliepimą ikėjos temoje, galiu pakomentuot ir čia. Mes esame patenkinti, naudojam jau gerus 5 mėnesius, patogi ir miegoti (nors ne dėl miegojimo pirkom) , tik va pagalvėlės atraminės dėvisi, na prasme tos į kurias pastoviai remiamės jau lyg ir truputį sukrito, bet manau nebus probemų papildyti kokiu sinteponu ar kita vidine pagalve ax.gif
Atsakyti
smile.gif+2014 05 28, 11:07-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2014 05 28, 11:07)
man reikia atsirasti minksta kampa, taciau jis neturetu buti didelis, nes vienoje erdveje bus  ir virtuve su valgomuoju stalu sutalpinama,bendras blotas apie 38 kv, bet beda (bent jau man atrodo,kad tai beda), jos jis is visu pusiu turi graziai ziuretis, nes stoves nugara i  valogomojo stala, is vienos puses bus vitrininis langas i sodeli, is kitos puses zidinys , gal vis tik reiktu atsisakyti kampo idejos ir ieskotis kokiu sofku? bet kais uguzi sveciai ,tada nebebus kur sest  g.gif

tai visai nėra bėda, nes daugelis kampų iš nugarinės pusės taip pat apvilktas gražiu audiniu.
Aš vis varvinu seilę į www.litsofa.lt kampus, bet niekaip neprisiruošiu iki jų nuvažiuot, o kur gyvai apžiūrėt neįsivaizduoju g.gif Ten dar yra išparduodami labai geromis kainomis minkštieji baldai, kam tinka spalva ir modelis tai thumbup.gif Reikia žiūrėti lt kalba :lietuvos rinka" skiltyje, daug ten visokių išprardaviminių. Bet gal kokia šiaulietė susidūrus su šiuo gaminotju ir galėtų daugiau papasakot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 05 28, 13:36)
tai visai nėra bėda, nes daugelis kampų iš nugarinės pusės taip pat apvilktas gražiu audiniu.
Aš vis varvinu seilę į www.litsofa.lt kampus, bet niekaip neprisiruošiu iki jų nuvažiuot, o kur gyvai apžiūrėt neįsivaizduoju  g.gif Ten dar yra išparduodami labai geromis kainomis minkštieji baldai, kam tinka spalva ir modelis tai  thumbup.gif Reikia žiūrėti lt kalba :lietuvos rinka" skiltyje, daug ten visokių išprardaviminių. Bet gal kokia šiaulietė susidūrus su šiuo gaminotju ir galėtų daugiau papasakot  biggrin.gif

nelabai radau,aks aki patrauktu g.gif gal tik vienas ar du baldeniai, tik va neaisku kokia kaina ju butu, nes viena tektu mazinti,kita didinti
Atsakyti
smile.gif+2014 05 29, 10:59-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2014 05 29, 10:59)
nelabai radau,aks aki patrauktu  g.gif  gal tik vienas ar du baldeniai, tik va neaisku kokia kaina ju butu, nes viena tektu mazinti,kita didinti

Na, man iš modernių serijos turbūt visi patinka biggrin.gif Boston, Miami, Carolina, Reston biggrin.gif Jau kiek Kauno minkštų baldų salonų apvažinėjau, tai nieko nerandu doh.gif Arba kaina visiškai kosminė, arba kieti labai baldai, arba natūroj pažiūrėt nėra, arba paprasti kampukai biggrin.gif Man reikia trivietis + šezlongas + dvivietis (arba šezlongas) ir minkšto minkšto, bet kad modernaus dizaino būtų biggrin.gif Žodžiu ieškom ne svečiam pasėdet, o šeimai pasivartyt prie teliko lotuliukas.gif
Atsakyti
Mergaitės, varvinu seilę į tokias sofas:

user posted image

jos gamintojas , ir Ikea vieną radau:

user posted image

Gal kas pasakysit, ar patogios jos sėdėti? Pagrindinis kriterijus, pagal ką ieškau sofų, yra tai, kad jos būtų pakeltos nuo grindų ant kojelių, kad mano robotukas galėtų išplauti po jomis biggrin.gif . Ir paskutiniu momentu pastebėjau, kad veža mane tos įspaustos "sagutės" wub.gif . Kažin kaip atrodytų pirmasis variantas su audiniu g.gif ...
Atsakyti
Pirmas variantas turetu buti nepatogus. Jokios atkaltes patogiam atsiremimui, labiau i suoliuka trumpam prisedimui panasus.
Atsakyti
Ten sėdimoji dalis platoka, sakau gal ne sėdėti, bet išsidrėbti patogu kokią pagalvėlę pasikišus unsure.gif ...
Įdomu būtų išgirsti turinčių arba sėdėjusių ant tokių nuomones ax.gif ...
Atsakyti
Ieskom minksto kampo su miegama dalim. Buvom dar ne daug kur: berry balduose is bedos galima rast, o baldu rojus... nu kosmosas kainos!!! Gal turit kokiu patarimu, kur vilniuj dar butu galima nuvaziuot paziuret? Gal neseniai isigijot, kazka faina ir galit rekomenduot? Gal is lenkijos vezetes?
Atsakyti
QUOTE(Meletele @ 2014 06 09, 21:42)
Ieskom minksto kampo su miegama dalim. Buvom dar ne daug kur: berry balduose is bedos galima rast, o baldu rojus... nu kosmosas kainos!!! Gal turit kokiu patarimu, kur vilniuj dar butu galima nuvaziuot paziuret? Gal neseniai isigijot, kazka faina ir galit rekomenduot? Gal is lenkijos vezetes?

Tai, kad lenkiskos ne pigiau. Skrajoj dar paziurekite.
O Baldu rojuj reikia labai gerai paieskoti. As kazkaip vis prabegdavau, po to susirandu ka nors internete ir uzklausiu, kur gyvai galima pamatyti, tai vos ne viska galima tame Baldu rojuj. O kainos tikrai labai ivarios. O lenkiski dar brangesni, nei lietuviski. Nes ten lenku irgi yra..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 09 birželio 2014 - 20:51
QUOTE(Juodai @ 2014 06 06, 16:01)

mes turim tokią http://www.ikea.com/...ucts/S39861885/ aišku nelabai jūsų stilius tikriausiai, bet baisiai patogi smile.gif visi gyrė, kas ant jos sėdėjo. Mes turim žalią.

o kaip jūsų įdėta ikejoj lygtai sėdėjom ant tokios juodos, tai kai rinkomes tarp jų mūsų klippan buvo patogesnė
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2014 06 10, 10:15)

Labai Jums ačiū už naudingą informaciją 4u.gif
Atsakyti
Mergaitės, baigiu visą Vilnių apvažinėt, niekur nerandu tinkamo minkšto kampo... Tai negražus, tai per kietas, tai be miego mechanizmo.. Gal patartumėt kur verta pasidairyt būtų? Jau buvau Berry balduose, Raldų Rojuj, Renlena, Skraja, Audėjo baldų salone. Jau fantazija nebeišneša kur ieškot , kad kaina neviršytų 8 000 Lt, bet būtų graži ir kokybiška... Any ideas?
Atsakyti