Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios plytelės - 2

Gal kas matėte kur rasti tokių ar panašių plytelių?
user posted image

sena tema
Atsakyti
Sveiki,
Aš truputį ne į temą, bet ar yra kokia tema apie plyteles, ne tik vonios? Domina plytelės tambūrui, bet nerandu bendros plytelių temos.. O gal galite parašyti kaip Paradyz firmos plytelės? Vertos dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 06 04, 09:20)
Sveiki,
Aš truputį ne į temą, bet ar yra kokia tema apie plyteles, ne tik vonios? Domina plytelės tambūrui, bet nerandu bendros plytelių temos.. O gal galite parašyti kaip Paradyz firmos plytelės? Vertos dėmesio?

Man asmeniškai dizainerė labai gyrė paradyz plyteles. Bet tų, kurias buvom išsirinkę, kandžiojosi kaina, ypač dekoro. tai pasirinkom dvarčionių keramikos ir į abi vonias, ir į tamburą. dar kol kas neklijuotos, tai atsiliepimų negaliu pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 06 04, 08:20)
Sveiki,
Aš truputį ne į temą, bet ar yra kokia tema apie plyteles, ne tik vonios? Domina plytelės tambūrui, bet nerandu bendros plytelių temos.. O gal galite parašyti kaip Paradyz firmos plytelės? Vertos dėmesio?


AS paradyz firmos issirinkau grindu plyteles, lapato (pusiau poliruotas) pavirsius.
Tai pardaveja sake geros jau vien del to,kad jos is vientisos mases, o ne tik pavirsius padengtas spalva. Na matysim kas ten bus,kai susidesim.
Bet gal kas daugiau parasys atsiliepimu apie PARADYZ plyteles.
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 06 04, 16:40)
AS paradyz firmos issirinkau grindu plyteles, lapato (pusiau poliruotas) pavirsius.
Tai pardaveja sake geros jau vien del to,kad jos is vientisos mases, o ne tik pavirsius padengtas spalva. Na matysim kas ten bus,kai susidesim.
Bet gal kas daugiau parasys atsiliepimu apie PARADYZ plyteles.

Į vonią šias dėsit?

Aš tai vakar bežiūrėdama tokį visai nieko plytelių variantą atradau
user posted image
Pagal spalvas Dvarčionių keramikos travertino serijos plytelės atrodo panašios g.gif O mozaiką jau iš kitur tektų rinktis. Nepamenu kurioj parduotuvėj, bet Vilniuje vienoj mačiau daug visokių mozaikų, manau būtų galima pritaikyti g.gif Aš tą mozaiką truputį ryškesnę/tamsesnę dėčiau.
Manau tokios grindų plytelės būtų pakankamai šviesios, bet ne baltos ir nesimatytų taip viskas...
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 06 05, 08:18)
Į vonią šias dėsit?



Ne blush2.gif Į vonią išsirinkom Grespania akmens mases plyteles.
O tas paradyz desiu virtuvej ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Blue_rose @ 2012 06 04, 15:40)
AS paradyz firmos issirinkau grindu plyteles, lapato (pusiau poliruotas) pavirsius.
Tai pardaveja sake geros jau vien del to,kad jos is vientisos mases, o ne tik pavirsius padengtas spalva. Na matysim kas ten bus,kai susidesim.
Bet gal kas daugiau parasys atsiliepimu apie PARADYZ plyteles.


Pirmadieni prades klijuot, pasakysiu tada. Atrodo tai labai lygiai, graziai, o sunkios doh.gif Dekorai realybej daug grazesni, nei kataloge. Na, nenuvyle vaizdas. Tik dabar reik laukt isklijuoto rezultato. Siaip, meistras buvo sakes, kad gerai klijuojas ir siaip geros kokybes, jei perki ne kokias antraruses.
Atsakyti
O kur Kaune galima plytelių ieškot dar?
buvau Senukuose, Ermitaže, Hanza plytelių turguje, 1000 plytelių.
Ar dar yra kur daugiau? ar jau visas geras vietas išvardinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2012 06 11, 23:00)
O kur Kaune galima plytelių ieškot dar?
buvau Senukuose, Ermitaže, Hanza plytelių turguje, 1000 plytelių.
Ar dar yra kur daugiau? ar jau visas geras vietas išvardinau g.gif


Sanistal, Linea, Aparici, Vokiska keramika, Eurotopas, Iris....
Atsakyti
Sveikos,
Gal kas žinote kur pigiau nusipirkti Domino Syria plytelių? Nes kainos parduotuvėse, kur mačiau, tai ~40lt/m2, o PL puslapiuose pažiūrėjus tai daug pigiau, tik kad parsivežimas sudėtingas....
Atsakyti
QUOTE(Auruma @ 2012 07 05, 14:30)
Sveikos,
Gal kas žinote kur pigiau nusipirkti Domino Syria plytelių? Nes kainos parduotuvėse, kur mačiau, tai ~40lt/m2, o PL puslapiuose pažiūrėjus tai daug pigiau, tik kad parsivežimas sudėtingas....


na ar tikrai sudetingas??? g.gif
susirasot su lenkais, nusiperkat plyteles, padarot pavedima, suzinot svori ir kreipiates i pervezimu kompanija, kuri dirba daugiausia su lenkais.
pvz koks raben lietuva...aisku snekant jei perkate ne 5 kvm smile.gif
parves jums nebrangiai...
arba isvis per google paieskokit kas siuncia masinas i lenkus, gal bus pigiau per kokias smulkias firmeles...
Atsakyti
noreciau patarimo, su kokia nesudetinga programa butu galima vonios plyteliu isdestyma pasimaketuoti?
Atsakyti