Įkraunama...
Įkraunama...

Baldų restauravimas - 3 tema



Keturios- Akvilytė dar juk. smile.gif
Tik buvo priešpavasariniu miegu įmigus biškiuką.
Na, jin kitoj temoj labiau mėgo būti.
Bet įdomu ir ten. Kaip ir daug kur, apskritai smile.gif
Atsakyti
wow, Akvilyte, kietai atrodo spintele thumbup.gif
man tas 'nupjautas priekis' nel labai gerai pritinka. butu be koju, butu blogai, bet dabar tikrai puikiai 4u.gif

Anoj temoj Rutele rase kad sveite ir gruntu tepe o paskui dazais daze.
Man irgi labai smalsu kaip laikys dazai ant laminato, nes as pati taip pat nedrystu dazyt laminuotiu pavirsiu unsure.gif
Atsakyti
tai mano komodos sonai kaip ir tos didziosios dazyta tais paciais baltais dazais nieko nesveitus nieko nedarius. ir uzsidaze lengviau nes buvo sviesi biggrin.gif
Akvilyte, matyta kt temoj mirksiukas.gif Super komodele, ir sviestuviukas...as taip nesugebeciau....gal... rolleyes.gif
Labai geras reikalas ant spinteliu priekiu panaudoti nuotrauku remelius, na kad isgaut filingu vaizda. Tik aisku jei tokie stalciukai pailgi, sunkiau rast tokius siaurus ir pailgus remelius, tai galima ir taip kaip akvilytes thumbup.gif

reik greiciau nusprest ka su ta kede daryt. gal tikrai mest lauk siena, bet tai kad paralona itaisyt, tikrai nereiktu isiminet spyruokliu? nes ten siaip viskas tvirta, patikima sedeti biggrin.gif tik atsisedus, jaucias spyruokles, mat jurzole ir sukritus ir issisedejus bus. Bet fainos spyruokles, man patinka, nenoreciau ju naikinti...


akvilyte, klystu ar ne, jusu namas molinis? ar ne jusu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2014 05 06, 12:22)
Rutele rase kad sveite ir gruntu tepe o paskui dazais daze.


vadinas neatidziai skaiciau blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Rutele_S @ 2014 05 06, 12:24)

Labai geras reikalas ant spinteliu priekiu panaudoti nuotrauku remelius, na kad isgaut filingu vaizda. Tik aisku jei tokie stalciukai pailgi, sunkiau rast tokius siaurus ir pailgus remelius, tai galima ir taip kaip akvilytes thumbup.gif

akvilyte, klystu ar ne, jusu namas molinis? ar ne jusu blush2.gif

na bet remelius sunku atitaikyt, o tu juosteliu visokiu buna ir nepasakyciau kad brangios.. man komodikei 4 lt gavos biggrin.gif


musu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2014 05 06, 12:22)
wow, Akvilyte, kietai atrodo spintele  thumbup.gif
man tas 'nupjautas priekis' nel labai gerai pritinka. butu be koju, butu blogai, bet dabar tikrai puikiai  4u.gif

Anoj temoj Rutele rase kad sveite ir gruntu tepe o paskui dazais daze.
Man irgi labai smalsu kaip laikys dazai ant laminato, nes as pati taip pat nedrystu dazyt laminuotiu pavirsiu unsure.gif

Sveiciau tik tas paletes lenteles. Sonu nei komodeles nei didesnes tos spinteles, nieks nesveite ax.gif O daziau iskarto gruntiniais dazais. kur ikeliau nuoroda. Jokio pirmiau grunto paskiau dazu nebuvo.... Dazais ant virsaus dazyta tik spintos nugarele, kur pilka spalva. Tai tie patys sienu dazai, vat.
Viskas normaliai, as ir keramika esu daziusi (sviestuvas) bet tai ne baldas, rodytis netinka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir viskas gerai, nagu pakrapscisu nesilupa...dazai skirti keramikai... svarbu tinkamai parinkti dazus manau, tada laikysis. O kad tvirciau butu, tai bandykit susveist, sukibimas geresnis bus su laminatu. Bet as tiek kantrybes neturejau, nes kedes sveiciant, jau net saldu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2014 05 06, 12:30)
vadinas neatidziai skaiciau  blush2.gif
Papildyta:

na bet remelius sunku atitaikyt, o tu juosteliu visokiu buna ir nepasakyciau kad brangios.. man komodikei 4 lt gavos  biggrin.gif
musu  biggrin.gif

tik tiek kad remeliu nereikia supjauti lygiai krastu, o remeliai jau gatavas produktas biggrin.gif Bet kad pigiau tai sutinku biggrin.gif
toj aplinkoj ir prie to kedes remo, kuris man gavosi galutiniam variante, kokia isivaizduojate sedimaja dali? turejau pasiruosus likuti http://web.audejas.l...akare?&eid=1386 tokio gelsvo. Nu bet uzdejus tai nzn, nesiziuri su atloso pagaliukais, per daug jau dryziu gaunasi. Man graziai ziuretusi, toks koks orginale yra...
Atsakyti


QUOTE(Rutele_S @ 2014 05 06, 10:41)
Sveiciau tik tas paletes lenteles. Sonu nei komodeles nei didesnes tos spinteles, nieks nesveite  ax.gif  O daziau iskarto gruntiniais dazais. kur ikeliau nuoroda. Jokio pirmiau grunto paskiau dazu nebuvo.... Dazais ant virsaus dazyta tik spintos nugarele, kur pilka spalva. Tai tie patys sienu dazai, vat.
Viskas normaliai, as ir keramika esu daziusi (sviestuvas) bet tai ne baldas, rodytis netinka  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  ir viskas gerai, nagu pakrapscisu nesilupa...dazai skirti keramikai... svarbu tinkamai parinkti dazus manau, tada laikysis. O kad tvirciau butu, tai bandykit susveist, sukibimas geresnis bus su laminatu. Bet as tiek kantrybes neturejau, nes kedes sveiciant, jau net saldu biggrin.gif


nu kas kaip nori, tas taip skaito doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2014 05 03, 11:31)
prisuko vyras, tarpelius uzgalisciau medienos spaklium, taip pat ir skyles kurios liko nuemus dureles... susveiciau viska, nusluosciau dulkes ir daziau tais kur ikeliau. Durnai padariau kad is karto neissiemiau nugareles, butu paprasciau ir graziau gavesi. O ja isemiau tik tada kai uzdazyt pilkai reikejo biggrin.gif Tai vat ant tu gruntiniu dazu jau belekokie dazai gerai limpa. pilkai kur daziau tai sienu dazai biggrin.gif
Ant dazu jau nieko nebelakavau. Kad jau gal nereikia

as supratau is sito kad viska tvarkingai padarei....
nu bet as nedrysciau laminata nesveitus dazyt....tikrai nusilups unsure.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2014 05 03, 11:31)
toj aplinkoj ir prie to kedes remo, kuris man gavosi galutiniam variante, kokia isivaizduojate sedimaja dali? turejau pasiruosus likuti http://web.audejas.l...akare?&eid=1386 tokio gelsvo. Nu bet uzdejus tai nzn, nesiziuri su atloso pagaliukais, per daug jau dryziu gaunasi. Man graziai ziuretusi, toks koks orginale yra...


man graziausiai vienspalvis audinys ziuretusi unsure.gif bet gal todel, kad turiu tokios pat spalvos tik lakuotas kedes ir jos aptrauktos dziovintu roziu spalvos aksomu/pliushu, tai kazkaip taip iprasta man unsure.gif Linu nenori pabandyt aprengt? unsure.gif Jo ir ivairiu spalvu/atspalviu buna...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uups: 06 gegužės 2014 - 11:58
as deciau ryskiai zydra gobelena smile.gif prie pilku sienu man kazkaip fainiai ziuretusi smile.gif

http://web.audejas.l...akare?&eid=1386

bet cia gi skonio reikalas is esmes biggrin.gif
Atsakyti
Kažkada gal prieš 15 metų esu dažiusi komodą be jokio apdirbimo, šveitimo ar ko panašaus aliejiniais dažais.
Taip taip, nes nei ką tada žinojau ką, nei supratau, nei domėjausi.
Tik prireikė žalios komodos. Ir nudažiau.
Tai laikė taip, kaip mano mama sako- ant jos ir joti galima smile.gif smile.gif

O dėl audinio kėdėms.
Na, pirma Rūtele, padaryk kitus darbus kėdės tvarkymo, o tada jau pats audinys "nukris" į vietą.
Nors aš kažkaip labai atkreipiau dėmesį į sienų spalvą.
Kažką prie sienų derinčiau.
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šiaurėslapė: 06 gegužės 2014 - 12:10
QUOTE(šiaurėslapė @ 2014 05 06, 13:08)
Kažkada gal prieš 15 metų esu dažiusi komodą be jokio apdirbimo, šveitimo ar ko panašaus aliejiniais dažais.
Taip taip, nes nei ką tada žinojau ką, nei supratau, nei domėjausi.
Tik prireikė žalios komodos. Ir nudažiau.
Tai laikė taip, kaip mano mama sako- ant jos ir joti galima smile.gif smile.gif

bet aliejiniai dazai tik blizgus buna ar klystu??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 06 gegužės 2014 - 12:20
as kazkaip del laikymosi nepergyvenu, nu kiek laikys tiek. Vistiek kuri laika bus gerai, o man to ir tereikia. Nes dabar negaliu pinigu metyt naujiems baldams. Nesinori investuoti jau i si nama, kai planuose kitas. O ar keliaus baldai i naujaji, nesu 100 proc isitikinusi smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
jetau kokios jus darbstuoles ir kokie visu darbeliai faini wub.gif

Akvilyte, as noriu klaust kur pirkot vaikucio lova? blush2.gif

Ir dar noriu paklaust kuo butu galima pakeist vinukus kur prikaltas audinys? Mesitras kai pasake kaina vinuku,tai didoka pasirode rolleyes.gif gal sakau butu galima pridet grazia dekoratyvine juostele? O gal zinot kur Kaune panasiu vinuku ieskot?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Trikse @ 2014 05 06, 16:33)
sveikos  4u.gif
jetau kokios jus darbstuoles ir kokie visu darbeliai faini  wub.gif

Akvilyte, as noriu klaust kur pirkot vaikucio lova?  blush2.gif

Ir dar noriu paklaust kuo butu galima pakeist vinukus kur prikaltas audinys? Mesitras kai pasake kaina vinuku,tai didoka pasirode  rolleyes.gif  gal sakau butu galima pridet grazia dekoratyvine juostele? O gal zinot kur Kaune panasiu vinuku ieskot?

user posted image

tai kad ir dedasi juostele, imituojanti vinukus. ieskociau kokiam ebay arba kur baldus pervelka, tie tikrai turi. aisku ner jie pigus
Atsakyti