Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 27, 14:07)
Tik uz siaurucius ax.gif


Ir as. Meistrai siulo 2 mm. Cia daug ar norma? Gal maziau noreciau...
Papildyta:
QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 01 27, 14:07)
Tik uz siaurucius ax.gif Bet paziurejau savo, ne tokie ir siauri - 2 mm kazkur unsure.gif Gal net siauresniu noreciau.. Jus gyvai paziurekite, padeliokite plyteles, kaip jums graziau atrodo 4u.gif


Tai va, kad negaliu... paskambino ir klausia kokius kampukus pirkt... reik gal iki kokio aparici nubegt ir pamatuot kaip ju stende suklijuota....

aciu labai uz patarimus ir, kad net savo pamatavot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2015 01 26, 15:50)
as tai del to veidrodzio maziausiai pergyvenu (pasuksi galva i sona ir viska matysi) , man aktualiau ar labai apsitaskys langas ir daug valymo bus biggrin.gif

Koks skirtumas langa ar veidrodi valyti? smile.gif O kriaukles i kita puse kelti nenorit: ten sienos siek tiek daugiau, gal galima koki stumdoma veidrodi i kampa montuoti butu?
Atsakyti
QUOTE(it's not me @ 2015 01 27, 14:19)
Ir as.  Meistrai siulo 2 mm. Cia daug ar norma? Gal maziau noreciau...



Vistik pasikeitem i 1,5 plocio ir labai tuo dziaugiuosi smile.gif Gal net 1 pakaktu, bet gerai ir 1,5 smile.gif
Atsakyti
Gerbiamosios ir gerbiamieji, kaip manot, 6.32 kvad voniai 30/60 plyteles jau per dideles ir spaus erdve todel geriau rinktis 20/50 ar vistik galima ir didesnes? Man didesnes visada graziau ziurisi, bet bijau, kad pas mus bus joms mazoka ploto, pasidalinkit nuomone prasom smile.gif
Atsakyti
sveiki.Is ko anksciau daridavo kriauklias? rusi turiu nereikalinga kriaukle,panasi i akmens mases
g.gif jei mazdaug 10m.,bet atrodo net nenaudota
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2015 01 30, 16:43)
Gerbiamosios ir gerbiamieji, kaip manot, 6.32 kvad voniai 30/60 plyteles jau per dideles ir spaus erdve todel geriau rinktis 20/50 ar vistik galima ir didesnes? Man didesnes visada graziau ziurisi, bet bijau, kad pas mus bus joms mazoka ploto, pasidalinkit nuomone prasom  smile.gif

Mes pagal sienų ilgį matavome kokios plytelės liks "sveikesnės".
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2015 01 30, 17:43)
Gerbiamosios ir gerbiamieji, kaip manot, 6.32 kvad voniai 30/60 plyteles jau per dideles ir spaus erdve todel geriau rinktis 20/50 ar vistik galima ir didesnes? Man didesnes visada graziau ziurisi, bet bijau, kad pas mus bus joms mazoka ploto, pasidalinkit nuomone prasom   smile.gif

Mes rinkomes taip pat 30/60 ir nemanau kad bus negražu...visos desis vertikialiai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustukas000: 31 sausio 2015 - 13:31
QUOTE(Gustukas000 @ 2015 01 31, 14:29)
Mes rinkomes taip pat 30/60 ir nemanau kad bus negražu...visos desis vertikialiai wub.gif

O kiek pas jus kvadratu?
Atsakyti
QUOTE(kolkas ne mamyte @ 2015 01 31, 19:15)
O kiek pas jus kvadratu?

Irgi pasirinkau 30x60 plyteles, o vonios plotas 4,2 kv.m. Man plyteles nemazina erdves, nors 2 sienos baltos, kitos - juodos ir grindys juodos smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite kokiu nors nuolaidu iris plyteliu parduotuveje, nusiziurejom plyteles,bet norisi pigiau
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_wHiTe RoSe_ @ 2015 02 04, 13:14)
Gal kas turite kokiu nors nuolaidu iris plyteliu parduotuveje, nusiziurejom plyteles,bet norisi pigiau 
smile.gif

Sveiki smile.gif prasykite nuolaidos. Realiai visos parduotuves padaro nuolaida 20 % (kartais ir daugiau - priklauso nuo kiekio) uzsakomoms plytelems.
Atsakyti
QUOTE(boikaleo @ 2015 02 04, 13:42)
Sveiki  smile.gif prasykite nuolaidos. Realiai visos parduotuves padaro nuolaida 20 % (kartais ir daugiau - priklauso nuo kiekio) uzsakomoms plytelems.



Prasiau, bet nuo kainos padare nuolaida 0,50euro centu, ir dar plius uz 60 kv.m. plyteliu 6 maisai elastiniu kliju.

Cia gerai ar dar galiu paspausti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _wHiTe RoSe_: 04 vasario 2015 - 14:41