Įkraunama...
Įkraunama...

Hemorojus

Sveikos mamytes man jau 38 savaite prasidejo snd buvau pas gydytoja ir man pasake kad man atsirades hemorojus,bet nuramino kad visoms moterims taip buna, blush2.gif liepe po tustinimosi gerai apsivalyt,praustis,naudoti vazelina suminkstinimui.Pas mane nera nei kraujo ir viduriai neuzkieteja.O po gimdymo gali buti sunkiau , g.gif smile.gif mat cia kaip sake kazkokia ziedo dalis islindus....vienoms tai pasireiskia stipriau kitoms silpniau svarbiausia kad uzdegimas neprasidetu..
Atsakyti
QUOTE(ledi. @ 2006 04 04, 19:10)
Sveikos, mamytes. Man jau 34 savaites. Atsirado hemorojus. Simptomai is pradziu buvo tokie: viduriu putimas, viduriu uzkietejimas, tustinantis pasirodydavo kraujas. O dabar dar blogiau, pasirode hemorojiniai mazgeliai isoreje.
Noreciau kad pasidalintumete patirtimi, gal kam nors taip pat buvo, ka darete ir ar po nestumo hemorojus isnyks?



Nu va blush2.gif hemorojus mane aplanke anksciau nei tave,tai atsitiko per kokie 12-14 savaite,ir dar biskiuka kankina,as kakodavau labai gausiai krauju,sededavau gal 30min nes negalejau padaryti iki galo,tai metodas buvo toks suspausdavau raumenys (pilvo ir sediniu) biski prisikeldavau ir padedavo issitustinti,valgiau slyvas (dziovintas ir sviezias) bet labai gerai nuluptas,padejo selenu sirupas,ir taip va iki sio 7 menesio,bet nera kraujo tik sunku buti tualete,seip man duoda vaistuku daktarai kad pasilengvintu,ir dar vienas metodas yra jeigu tau nebus nemalonu padeda dar zvakutes tokios,o seip daktarui geriausia pasakyti jis israsys vaistu jeigu smarkiai kankina,man labiausiai padejo vaistai,o hemorojus po gimdymo kai kuriom net atsiranda jeigu nebuvo nestumo metu,o ir po gimdymo jis tesiasi,aisku tau ir sau linkiu kuo greiciau su juo atsiveikinti smile.gif O dabar bandyk slyvas,jos pades greit issitustinti mirksiukas.gif
Atsakyti
Po nėštumo hemorojaus galima atsikratyti, jei bėgiosit, sportuosit, mažiau vartosit alkoholio. Aš po to, kai nutraukiau maitinimą, dar gėriau detralex ir aišku palaikiau pagal galimybes fizinį aktyvumą. Viskas susitvarkė wink.gif
Atsakyti
Po gimdymo ir as kenciu nuo hemorojaus blush2.gif , bet po to kai pakeiciau savo mitybos iprocius, t.y. atsisakiau mesos ir pradejau daugiau valgyti zalio maisto - hemorojus primena apie save labai labai retai. Taciau tokiems atvejams as turiu labai gera pagalbininka - mini bide, kuris uzsideda ant bet kokio klozeto. Su juo galima apsiprausti po tustinimosi niekur nekeliaujant is WC. Salto vandens sroves pagalba greitai pranyksta visi nemalonus pojuciai - nezejimas, perstejimas ir pan. Kartais kai uzkieteja viduriai ir klizma su juo lengvai atlikti galima. Zodziu puikus daiktas ir gali tureti kiekvienas! Pirkau visai nebrangiai, apie 80 Lt is cia: www.minibide.com thumbup.gif
Atsakyti
Po gimdymo atsirades hemarojus per savaite isnyko, o net nezinojau ko griebtis, gydytoja israse siuntima pas proktologa, bet perskaicius supermamose tema apie hemaroju, radau toki recepta , kuris tikrai veiksmingai suveike...
Reiktu trecdalio normos, tepti 3 kart dienoj. Tik reikia, kad gydytoja ant recepto surasytu, o tada i vaistine pasigamint.Sekmes visoms

zinci oxydi 12.5
anaesthesini 3.0
natri hydracarb. 10.0
lanblini anh.88.0
aq. destal. 37.0
vaselini 125.0


Atsakyti
Per nėštumą atsiradęs hemorojus po gimdymo gerokai išdidėjo ir gerokai buvo nemalonus... Praėjus kažkur mėnesiui po gimdymo viskas susitvarkė - naudojau tik posterisan (iš pradžių tepalą, po to žvakutes - jos man labiau patiko).
Atsakyti