Įkraunama...
Įkraunama...

Pajuodavę paakiai

Pas mano mamą pajuodę, pas mane pajuodę ir pas mano sūnų irgi tokie ax.gif taip kad pas mus iš kartos į kartą
Atsakyti
Tai va, radau šiek tiek daugiau info apie hyaluroninės rūgšties injekcijas. Galite pasiskaityti čia: http://www.ieva.lt/s...i...amp;s=1&i=1
Atsakyti
kiek save pamenu pas mane pajuode paakiai nuo vaikystės manau kad tai su liga nesusija .
su liga riša tik tuos pas kuriuos jie atsiranda ir išnyksta g.gif
Atsakyti
O ką galėtų reikšti pageltę paakiai...?
Atsakyti
QUOTE(lamella @ 2009 02 21, 11:55)
O ką galėtų reikšti pageltę paakiai...?


Pagal viską galbūt kepenų problemos (bet labiau girdėjus, kad pagelsta tuomet akių obuoliai).

Mano paakiai pajuodę nuo vaikystės ir nors pripaišydavo ir mažakraujystę, ir džiovą (neįsivaizduoju kodėl), tačiau diagnozės nepasitvirtindavo. Šiaip mano oda labai šviesi, plona ir kraujagyslės paviršinės. Taip daktarė aiškindavo mano paakių problemą. g.gif
Atsakyti
Gal hematogenas padetu nuo siu bedu?
Atsakyti
Mano mazajai brangenybei taip pat pajuode paakiai verysad.gif
Gyditojai sako kad gali buti maisto netolerevimo- alergijos pozimis..
Va ka radau apie tai internete:
MNT (maisto netoleravimo testa) rekomenduojame atlikti, jei vargina:
· skysčių kaupimasis, patinę vokai, pajuodę paakiai, blogas burnos kvapas, pagausėjęs prakaitavimas,
http://www.naturalim...?lt/Kas_yra_MNT

Kartais patamsėję ir patinę paakiai rodo, kad jums trūksta deguonies. Nepakankamas audinių aprūpinimas deguonimi gali būti pažeistos širdies ir kraujagyslių veiklos simptomas. Todėl turėtumėte įsiklausyti į savo organizmą ir jei pastebėsite nerimą keliančius simptomus, nepatingėkite nueiti pas gydytoją.
http://www.imunitetas.lt/?aid=5171

Gal kam pades 4u.gif
Atsakyti
pas mane ir pajuiode paakiai, bet turbut paveldejimas nes ir pas mano mociute pajuode. kai pavargstu labiau issiryskina, kai bunu pailsejus maziau jie matosi. maskuoju juos piestuku.
Atsakyti
Pastaruoju metu mano paakiai pjuode ,net ir pazystami liepia kreiptis i gydytojus,nezinau vartoju siuo metu Jadvygos arbatas ,gal jos man netinka 46 ir 22 ,patarkit kas ismanot, dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 03 31, 19:17)
Pastaruoju metu mano paakiai pjuode ,net ir pazystami liepia kreiptis i gydytojus,nezinau vartoju siuo metu Jadvygos arbatas ,gal jos man netinka 46 ir 22 ,patarkit kas ismanot, dekui 4u.gif


Gal miego trukumas ir nuovargis? g.gif O jeigu ne, tai manau, vertėtų apsilankyti pas gydytoją. Paskaitykite ankstesnius postus, merginos minėjo kokios gali būti pajuodavusių paakių priežastys mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane taip pat nuo vaikystes pajuode paakiai. Kosmetologe manes pirmiausiai paklause ar kas nors is tevu turi tokius paakius, isvada, kad tai pavedima, o be to mano veido oda labai plona ir pavirsiuje yra kapiliarai. Tai tiesiog as pajuodusius paakius ir turesiu. Pasiule naudoti paakiams skirta zele.
Atsakyti
QUOTE(klaida81 @ 2009 04 02, 21:44)
Pas mane taip pat nuo vaikystes pajuode paakiai. Kosmetologe manes pirmiausiai paklause ar kas nors is tevu turi tokius paakius, isvada, kad tai pavedima, o be to mano veido oda labai plona ir pavirsiuje yra kapiliarai. Tai tiesiog as pajuodusius paakius ir turesiu. Pasiule naudoti paakiams skirta zele.


Man, pavyzdžiui, nepadeda jokie kremai ir želė schmoll.gif buvau nusipirkus vieną kaukę specialią, tai man pasirodė, kad paakiai dar labiau patamsėjo doh.gif Vienintelis mano išsigelbėjimas yra maskavimo priemonės... unsure.gif Gal kuri galėtumėte patarti kokį gerą maskavimo pieštuką? g.gif
Atsakyti